Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
musiałem się z tym smutkiem przespać Andrzej Filipowicz w mojej ocenie ocipiał wiecie że raczej nie owijam w bawełnę tak też będzie i teraz ... cały wic z tą fundacją polega na tym że nic nie wynika z jej działań Andrzej zafascynował się robieniem dymu pisze że społeczna kontola ale co to za społeczeństwo niby? 12 nawiedzonych podfruwajków tomdokladniemtak jak w homo fabrze tam jest zdaje się 13 osób i więcej znacznie dzialactwa stuporu i bucowania i też udają jakim to są społeczeństwem realnie trzeba ich traktować jak uprzywilejowaną sektę ich dzialania jak się im przyjrzeć służą własciwie tylko im samym ale kosztują już nie tylko ich rachunki płaci spleczeństwo właśnie HF jest firmą zarabiającą na swoich członków i niczym więcej fundacja jak się wydaje idzie dokładnie tą samą drogą ... ustawa o dostępie do informacji publicznej ndaje się do robienia dymu doskonale jak jakaś grupa wpadnie na pomysł wypromowania się to może zrobić to co fw poskładac kupę wniosków co do zasady jest pewne że ileś tam instytucji nie odpowie co daje wygrane sprawy w nsa jak się ma kolesi w redakcji to się z tego robi taki cyrk pr-owy z jakim tu mamy do czynienia ... wbrew pozorom dzialanie fw wcale w Żuka nie godzą prawdę mówiąc w ogole poza zamieszniem i rozbudzeniem emocji i tak już rozemocjonowanego Andrzeja nie wnoszą ... co bowiem wynika z tego że 12 kolesi dostalo odpowiedź iż w jednj z spółek miejskich czlonekmray nadzorczej zrabia 500 zł a prezes 5000 zł? przecie zupełnie nic nie wplynie to nijak na życie mieszkańców lublina nawet wtedy kiedy jakiś pismak będzie sciemniał że oto jakaś grupa zaczela dbać o lublinian realnie dbanie to polega na żerowaniu ... w mojej ocenie fw to kolejna firma zawodowo zajmująca się udawaniem spoleczeństwa i ograniczaniem zasięgu demokracji i wolnosci spolecznej ... w koncu powiedzmy to sobie jasno ten kogo wybierzmy w demokratycznych wyborach jest naszym przedstawicielem samozwańcy z mikro stowarzyszeń czy fundacyjek nijak nimi nie są co najwyżej mogą łechtać czyjeś pieniactwo pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie jest potrzeba nie tyle dymu i kolejnej oszolomiastej ofensywy dzialań pr-owych w stylu starań o esk co codziennej pracy urzędników radnych prezydenta to ta codzienna praca buduje dobrobyt zadowolenie mieszkańców i ich wygodę nie robią tego natomiast akcje typu zrob pr i zapomnij czyli wszelkiego typu dzialania projektowe te ostatnie raczej drenują spoleczne zaufanie i aktywność prowadząc do powszechnej apatii i niezadowolenia ... to tak jak z tym budżetem pseudoobywatelskim w każdym autobusie i trolejbusie wielki brat indoktrynuje pasażerów że sraty pierdaty możecie zdecydować ... mam nadzieję że nie muszę tlumaczyć że taka pseudo demokracja taka fasada jest po to by za nią móc ukryć to co oligarchiczna wladza chce ukryć ... fw przypomina sztuczne kwiaty ktore jakiś urzędnik powtykał w sztuczny trawnik wybudowany dzięki funduszom ue i kredytowi nq miejscu dawnej kwietnej łąki przez zaprzyjaźnioną firmę rozumiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musiałem się z tym smutkiem przespać Andrzej Filipowicz w mojej ocenie ocipiał wiecie że raczej nie owijam w bawełnę tak też będzie i teraz ... cały wic z tą fundacją polega na tym że nic nie wynika z jej działań Andrzej zafascynował się robieniem dymu pisze że społeczna kontola ale co to za społeczeństwo niby? 12 nawiedzonych podfruwajków tomdokladniemtak jak w homo fabrze tam jest zdaje się 13 osób i więcej znacznie dzialactwa stuporu i bucowania i też udają jakim to są społeczeństwem realnie trzeba ich traktować jak uprzywilejowaną sektę ich dzialania jak się im przyjrzeć służą własciwie tylko im samym ale kosztują już nie tylko ich rachunki płaci spleczeństwo właśnie HF jest firmą zarabiającą na swoich członków i niczym więcej fundacja jak się wydaje idzie dokładnie tą samą drogą ... ustawa o dostępie do informacji publicznej ndaje się do robienia dymu doskonale jak jakaś grupa wpadnie na pomysł wypromowania się to może zrobić to co fw poskładac kupę wniosków co do zasady jest pewne że ileś tam instytucji nie odpowie co daje wygrane sprawy w nsa jak się ma kolesi w redakcji to się z tego robi taki cyrk pr-owy z jakim tu mamy do czynienia ... wbrew pozorom dzialanie fw wcale w Żuka nie godzą prawdę mówiąc w ogole poza zamieszniem i rozbudzeniem emocji i tak już rozemocjonowanego Andrzeja nie wnoszą ... co bowiem wynika z tego że 12 kolesi dostalo odpowiedź iż w jednj z spółek miejskich czlonekmray nadzorczej zrabia 500 zł a prezes 5000 zł? przecie zupełnie nic nie wplynie to nijak na życie mieszkańców lublina nawet wtedy kiedy jakiś pismak będzie sciemniał że oto jakaś grupa zaczela dbać o lublinian realnie dbanie to polega na żerowaniu ... w mojej ocenie fw to kolejna firma zawodowo zajmująca się udawaniem spoleczeństwa i ograniczaniem zasięgu demokracji i wolnosci spolecznej ... w koncu powiedzmy to sobie jasno ten kogo wybierzmy w demokratycznych wyborach jest naszym przedstawicielem samozwańcy z mikro stowarzyszeń czy fundacyjek nijak nimi nie są co najwyżej mogą łechtać czyjeś pieniactwo pzdr
Przemysławie,   Czy to aby na pewno nie była noc... bezsenna?   Paradygmaty przez Ciebie przemawiają, które mówią, że każdy musiał już umoczyć albo umoczy wkrótce.   Ci młodzi ludzie mają 99% więcej ikry i chęci zmian niż nasze siwe albo nieowłosione głowy.   Każdy z członków założycieli spełnia warunki ustawowe, a więc nie odmawiaj im prawa do działalności tylko ze względu na młody wiek.   Nadal zresztą widzisz tylko pierwszy plan, a jako człowiek małych i wielkich spektakli doskonale wiesz, że istnieje jeszcze w scenografii drugi i trzeci plan.   W sumie dobrze się stało, że K. Jakubowskiego dopiero w sądzie poznałem, bo gdyby to miało miejsce wcześniej, to kto wie czy skargi by FW nie wycofała, bo osobiście już wtedy dysponowałem dokumentami o wysokości zarobków zarządu MKK. Tyle, że wysokość dochodów zarządu MKK była tylko jednym z zapytań FW - resztę możesz przeczytać w uzasadnieniu wczorajszego wniosku.   Zwróć uwagę, że art. 61 Konstytucji i idący za nim akt wykonawczy w formie ustawy o dostępie do informacji publicznej jest przywilejem i prawem każdego obywatela, a korzystają z tego nieliczni.   Nawet w samej radzie miasta nie było odważnego, który po odmowie udzielenia informacji przez prezydenta czy też zarządy spółek odważyłby się skierować odwołanie do SKO czy też skargę do WSA.   Myślę, że zamiast szukać drugiego dna w obywatelskiej postawie młodych mieszkańców naszego miasta, prościej będzie wesprzeć aktualną rządową  koalicję w likwidacji ostatniego przyczółka wolności, którym jest art. 61 Konstytucji RP. Akt wykonawczy pow artykułu Konstytucji w postaci ustawy o dostępie do informacji publicznej wstępnie został 'wykastrowany" z całego szeregu spraw mających bezpośrednie przełożenie na nasze codzienne życie.   Prześpij się z tym tematem jeszcze raz i w bardzo szerokim kontekście innych ujawnionych w oparciu o powyższe regulacje spraw, bo cały czas piszemy o wierzchołku "góry lodowej".   Gdyby nie UODDiP, to o SMS Premium wysyłanych z telefonów służbowych najwyższych urzędników Urzędu Miasta Lublin nie mielibyśmy zielonego nawet pojęcia, bo radni po dziś dzień panicznie boją się tę sprawę poruszyć.   Ps. Tak dla przypomnienia proszę byś pamiętał, żę chory na schizofrenię człowiek za 1/3 wartości takiej tekstowej wiadomości o podwyższonej płatności trafił do więzienia, a nie w przyszłości na jakie listy... wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej   to że są mlodzi i owszem tlumaczy to że dymią tyle że naprawdę nie ma się czym emocjonować ... znajdź sobie na you tube piosenkę brula pt burżuje śpiewa to opania ... kiedyś i Choroś nie byl zatęchlym biurokratą dbającym jedynie o kolesi ale czas wszystko wyciska z nas szczególnie wtedy kiedy wsłuchamy się w glos klakierów klaskasz tym mlodym kiedy durne rzeczy robią utrwalając tym tylko zaklęte koło lubelskiej durnoty tak to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej   to że są mlodzi i owszem tlumaczy to że dymią tyle że naprawdę nie ma się czym emocjonować ... znajdź sobie na you tube piosenkę brula pt burżuje śpiewa to opania ... kiedyś i Choroś nie byl zatęchlym biurokratą dbającym jedynie o kolesi ale czas wszystko wyciska z nas szczególnie wtedy kiedy wsłuchamy się w glos klakierów klaskasz tym mlodym kiedy durne rzeczy robią utrwalając tym tylko zaklęte koło lubelskiej durnoty tak to widzę
Przemku,   Mimo wszystko zaczekam aż się wyśpisz, bo jeżeli sumy publicznej pomocy nie robią na Tobie żadnego wrażenia oraz fakt, że z jakiegoś względu popełniono przestępstwo i to w trzech przypadkach, to cóż ja więcej napisać mogę?   Ps. Z zasypianiem i budzeniem nie mam najmniejszych problemów ;)   af:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdoły Andrzeju opowiadasz.... straszne pierdoły ... mnie akurat na tanie epatowanie sumami nie nabierzesz a skoro już mowisz o przestępstwie to bądź laskaw powiedzieć któż poszedł siedzieć za ono? sprzedaleś się i teraz innym glodne kawałki sprzedajesz ja tego nie kupuję :-) wciskaj to komu innemu może ktoś kupi jak głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt nie jest aż tak naiwny że kilka miesięcy przed kampanią wyborczą nagle komuś te spółki zaczęły przeszkadzać. Żuka nie mogą pokonać na lepsze oferty to próbują go oczernić. Każdy wie jaka partia za tym stoi. Organizacje, fundacje rady dzielnic itd. medialnie nazywane przedstawicielami społecznymi a w rzeczywistości to w dużej części partyjne przybudówki działające w danym celu. Bez problemu można wskazać ludzi którzy na robieniu zadym osiedlowych weszły do polityki lokalnej
Ale o co chodzi?   Pierwszy raz osobiście na nieprawidłowości w SPR i MOTOR próbowałem zwrócić uwagę prezydentowi ponad 2 lata temu. Tak poza tym, to sprawdź w wykazie umów ile budżetowych pieniędzy idzie na media, a później pisz o "konkurencji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdoły Andrzeju opowiadasz.... straszne pierdoły ... mnie akurat na tanie epatowanie sumami nie nabierzesz a skoro już mowisz o przestępstwie to bądź laskaw powiedzieć któż poszedł siedzieć za ono? sprzedaleś się i teraz innym glodne kawałki sprzedajesz ja tego nie kupuję :-) wciskaj to komu innemu może ktoś kupi jak głupi
Mamy wolny rynek - możesz kupować u innych... bogate kęsy.   Brak BiP został właśnie ujawniony, a od stawiania zarzutów są inne organy niż fundacja czy osoby fizyczne.   Mnie również sumy  same w sobie nie interesują jeżeli ich wydanie nie jest dokonywane czyimś kosztem, a dodatkowo przy takich dokapitalizowaniach obie spółki osiągnęły ujemny kapitał własny, co mnie jako podatnika ma prawo bulwersować.   Możesz akceptować taki stan rzeczy ale odsądzać od dobrych intencji tych, którzy się z tym nie zgadzają po prostu nie wypada.   To wszystko zresztą jest tylko ziarnkiem w piaskownicy, co potwierdziła grzywna nałożona na MOTOR za nieprzekazanie skargi występującego o informacje publiczne. To Twoja postawa powoduje, że spółka utrzymywana przez podatników nie tylko ich ma w "poważaniu". O nieprawdzie podawanej w wyjaśnieniach w stosunku do złożonej skargi wspominać nawet szkoda.   Widzisz Przemku, to nie mnie, a Tobie te budżetowe pasożyty nadal pokazują "wała".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzejku twoje rozemocjonowanie sprawami spółek nie pozwala ci dostrzec przękrętu w który zaangażowana jest po uszy tak wielbiona przez ciebie Fundacyjka 10 mln wydrenowane z funduszy publicznych dzięki akcji "budżet obywatelski" korupcjogenne zasady popierania i głosowania - pełan uznaniowość urtzędnicza no i oczywiście tajny skład kluczowego zespołu do spraw Fundacyjaka zawarła jak widać pakt z Chorosiem i doją doja doją jednakowoż doją nie mnie tylko ciebie te budżetowe pasożyty tym łatwiej to czynią że jak podlotek jaki dałeś się rozpalić taniemu PR-owi   hmm jest oczywiście jeszcze druga ewentualność że masz z tego procent czyli że się sprzedałeś za całkiem wymierne ;-) pzdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji na facebookowym profilu fundacyjki jest wpis chyba z czasów kiedy jeszcze układali się z Chorosiem "Fundacja Wolności 6 maja 8 z 10 dotychczasowych członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin nie chce w niej już zasiadać. Dlaczego? 33Lubię to!Lubię to! · · Udostępnij     3 osoby lubią to.     Sebastian Pawlak ?     6 maja o 10:54 · Lubię to!     Krzysztof Lipka Wymowne. .     6 maja o 19:02 · Lubię to!     Przemek Leniak a kto chce?     13 czerwca o 22:03 · Lubię to!" każdy kto wie że dwie osoby w zdRadzie Pożytku Publicznego są z Homo Fabra - Ania Dąbrowska córka buddyjskiego wicedyra TNN i antifowy urzędnik Piotr Choroś zrozumie iż fundacyjka używała ostrych argumentów negocjacyjnych ale w końcu się jednak dogadali łapka łapkę myje i jakoś się żyje a żeby im Filipowicz nie zaglądał do geszeftu to się mu sprzeda jakieś banialuki o bipie szkoda mi Cię... ... no chyba że jednak się sprzedałeś wtedy... też mi Cię szkoda... pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracam do tematu znalazłem na Lublin.com.pl wywiad z obywatelem Jakubowskim przeprowadzał go Konrad Rękas więc istnieje szansa że był nieco bardziej drapieżny niż dziennikowi pisarze znani z braku zainteresowania jakimkolwiek tematem ponieważ pracowitość administracji i moderacji forum jest jak każdy wie to od kilku miesięcy nic się na forum nie da wkleić mówi się trudno sami świadczą o sobie lublin.com.pl/artykuly/pokaz/28568/lublincompl,live,non,serviam,wywiady,niepokorne,fundacja,wolnosci,%28video%29/ wywiadu nie oglądałem przed wklejeniem żeby mieć niespodziankę kto chce looknie w końcu nie ma to jak obraz ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przesłuchaniu całości muszę powiedzieć że w całości podtrzymuję to co powiedziałem do tej pory Fundacja Wolności w mojej ocenie jest kolejną organizacją przekręciarską pzdr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...