Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala disco polo na stadionie Arena Lublin? "Nie skreślamy żadnego gatunku muzycznego"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2017 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Przaśna wiocha, ale to byłaby pewnie pierwsza impreza muzyczna na Arenie Lublin z kompletem publiczności. Do tej pory na każdym koncercie część sektorów na trybunach i płyta świeciły pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten stadion to przecież nie Opera Narodowa.... ja nie mam z tym problemu, że będzie tam grane disco polo. Niech stadion zacznie na siebie zarabiać, a nie świecić pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Lublina! NIE NIE NIE!!! Nie ma zgody na Disco Polo w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wspólnym koncercie Biohazardu i Geldofa nic mnie nie zdziwi. Ciekawy jestem tego idioty co za to odpowiada. W sumie jakoś ze stratą trzeba walczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królem Lubelskiego Disco Polo przecież jest inny radny p. Breś aż dziwne, że on nie zgłosił takiego wniosku. W końcu miałby jakiś sensowny na swoim koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy drą łacha ze to taka kicha a potem jak leci muza to sie okazuje ze wszyscy tańczą a do tego znają słowa piosenek!!!! Pozdrawiam maruderów i życzę im dobrej zabawy!!! Nareszcie człowiek sie pogiba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i git! w każdym mieście nawet na Narodowym było disco polo i przyszły tłumy wiec nie marudzcie bo impreza będzie przednia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zaorać arenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że porównując do imprezy na Felinie nie wspomnieli jakie burdy tam były. Że się zjechała pijana wiocha, która z pijanymi studentami się przepychała. Zamiast trzymać poziom Stadionu i miejskich imprez i mieć jakąś klasę, to teraz robi się marne imprezy byle ludzi przyciągnąć bo Arena nierentowna.... To po co aż taki wielki stadion budowali ? Disco w Polu już jest na Felinie, po co to kopiować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie zapomnijcie zaprosić BRACI może co zabuczą !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super!!!! dobry pomysł Zbyszku pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bomba!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby ratować rentowność tego obiektu można przenieść targ ze stadionu motoru na mełgiewskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszenno - buraczany Lublin to i impreza muzyczna na odpowiednim poziomie :) Heh, żenada... Zrozumiałbym diskopolo w Łyncny na stadionie GKS Rył Łyncna. Ale w Lublinie? Litości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontowano cukrownię po to żeby zamknąć. Później stadion za grube miliony, który przynosi starty. Wieczny remont ulicy Krochmalnrej. Super gospodarnosć. I jeszcze tor dla rowerów na Janowskiej, który zarasta. A tor dla wyścigów samochodowych zaorac, bo przynosił dochód. BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł ;) na arenie za mało "się dzieje", poza meczami Motoru przydalyby się koncerty ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł radnego, ale w tym mieście - nawet, gdyby były bilety za darmo - to nie będzie chętnych. Marazm - do potęgi, powiększany przez bierność miejskich urzędników i radnych (z nielicznymi wyjątkami!). Lublin jest jedynym miastem wojewódzkim w Polsce, gdzie nie ma schroniska szkolnego - bo się nie opłaca. Dlaczego gdzie indziej się opłaca? (ja wiem dlaczego!). Władze z perfidią likwidują jedno z lepszych gimnazjów w Lublinie (Gim. 9) - nie pozwalają na nabór uczniów do LO we wrześniu, a lokalny PiS - NIC! Pan Sprawka jako poseł wdzięczy się w Radiu Maryja na temat patriotyzmu, a tu - sprzedaje szkołę wraz z jej patronem - bohaterem narodowym za posadę żony w urzędzie! Róbcie coś radni, bo Wam Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej nie wybaczy, że wydajecie "drugi wyrok na Zaporę" - jedynego patrona - Żołnierza Wyklętego w skali miasta i chyba - Polski. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy pan radny Zbigniew też zaśpiewa? I jaka jest jego ulubiona piosenka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...