Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdziele to ta galeria będzie miała 225 tyś. m2 !!!! TO ładnie to tyle co Złote tarasy ,no to bez kitu największa na wschodzie Polski i może 4 lub 3 co do wielkości w Polce !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
architektoniczny koszmar... wygląda jak pomieszanie wesołego miasteczka z halami pofabrycznymi. Chyba pracownia miała zalegający w szufladzie projekt z pierwszej połowy lat 90 XX w. dramat !! nominacja do makabryły ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerie,wystawy,konkursy,nagrody,wizualne pokazy.Na to idą ciężkie pieniądze,a na realizację pieniędzy brak.To tak jak z Urzędem Miasta,każdy urzędnik ma komputer do swojej dyspozycji,ale to za mało wiec miasto zafundowało im jeszcze po laptopie,a na odkomarzanie Lublina nie ma 60 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picia napisał:
Galerie,wystawy,konkursy,nagrody,wizualne pokazy.Na to idą ciężkie pieniądze,a na realizację pieniędzy brak.To tak jak z Urzędem Miasta,każdy urzędnik ma komputer do swojej dyspozycji,ale to za mało wiec miasto zafundowało im jeszcze po laptopie,a na odkomarzanie Lublina nie ma 60 tys zł.
tylko co to ma wspólnego z nowym centrum handlowym? nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie blaszaki z reguły nie wyglądają rewelacyjnie z góry. Ale ten tutaj jest naprawdę obleśny. Mam nadzieję że projekt upadnie lub zmieni się bryła. Tych zjazdów, o których pisali szukam z lupą i znaleźć nie mogę. Znowu jakaś kombinacja. Nic w tym Lublinie normalnego nie zbudują. Miało być super Felicity z wieżą widokową i co? Zostały blaszaki i nic więcej. Po prostu świetnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...