Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świdnik i pzredwojenne tradycje lotnicze ?? O ile ja sobie przyponimam z historii, to zakłady lotnicze Bartel & Lublin wraz z lotniskiem znajdowały się w ... Lublinie przy obecnej ul. Wronskiej (pas ulokowany był na terenach gdzie obcenie stoi Stokrotka (gawniej budynek Mody Polskiej), a nie w Świdniku Co do samego lotniska - Może podamstrdamskie Shipool nazwać nazwą wioski w której się znajduje z nie Amsterdam, to samo z podlodyńskimi lotniskami Heathrow, Gatwig,czy Stansted przecież żadno z nich nie znajduje się w Londynie tylko w podlodyńskich wioskach, ale jakoś wszyscy mówią że są to lotniska Londynu, a nie tych wiosek których nazw nikt nawet nie kojarzy. Madryckie Barajas również znajduje się pod Madrytem, a nie W Madrycie. Najlepiej brzmiało by np. Hiszpanii pytanie Gdize lecisz ? Do Polski do Świdnika . Gdzieeeeee???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są Balice czy Schipol, to dlaczego ma być Lublin a nie Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa idzie zgodnie z planem to na siłę sobie znajdźmy inne zastępcze problemy. Typowe dla lubelskiego zascianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech by Świdnik starał się o dotacje. teraz to niech pozamykają mordy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje port lotniczy Niedżwiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-Świdnik może być taka nazwa. Są przecież Katowice-Pyrzowice czy Gdańsk-Rębiechowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łach napisał:
Lublin-Świdnik może być taka nazwa. Są przecież Katowice-Pyrzowice czy Gdańsk-Rębiechowo
Lotnisko Port Lotniczy LUBLIN w Świdniku k/Wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko "Chopina" w Warszawie , "Hittrov" w Londynie to i niech będzie "Dziadostwo" w Lublinie ! Dla mnie nazwa lotniska jest bez znaczenia, może być również nazwa " Moherowy beret" W końcu w Lubelskiem najwięcej jest moherowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest ważna nazwa ,tylko jego funkcjonalność!Okaże się,że z tego i do lotniska będzie można dolecieć do miast w Polsce i do Berlina ,bo wszędzie dalej to przesiadka.Towaru tyle pasażer przewiezie co w walizce???Co to będzie za lotnisko z którego nie dolecimy bezpośrednio np.do Chin,Włoch czy Hiszpanii.Oznacza to ,że wykupią nas linie niemieckie i u nas będzie zbieranie pasażerów!? Najbardziej mnie martwi ,że wokół tej inwestycji nazbierało się zbyt dużo kłamców.Oj wyjdzie to nam bokiem ta inwestycja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łach napisał:
Lublin-Świdnik może być taka nazwa. Są przecież Katowice-Pyrzowice czy Gdańsk-Rębiechowo
Z tego co widzę, to teraz używają nazw Katowice Airport i Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Myślę, że dobrze zrobili, bo po co dodawać do nich nazwy okolicznych wsi/miejscowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomysł wybudowania lotniska w tamtym miejscu jest z Wrocławia... A samoloty są z Ameryki... A Warszawa wydała zgodę... Czego ten nasz kraj jest taki p........ P.S. Mam lepszy pomysł. Skoro tak Wójt Wólki się upomina to może obciążyć go wszelkimi opłatami związanymi z funkcjonowaniem pasa startwoego? Ciekawe czy nad będzie taki waleczny Roman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port lotniczy Lublin i tylko Lublin. Świdnik ? A co to takiego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dał kasę na spółkę a resztę załatwił. To powinien być Lublin a nie Świdnik. Władze spółki decydują gdzie jest siedziba. Ciekawe czy burmistrz Tych chciał aby siedziba FIATA była w Tychach bo mieli najlepszą i najbardziej dochodową fabrykę. Absurd, o siedzibie spółki decydują władze spółki a nie miejsce gdzie znajduje się jej źródło dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany, jak się czyta takie pierdoły, to śmiech ogarnia i ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli nei wiesz co to Swidnik to chyba jestes po nieskonczonej podstawowce, nie kompromituj sie czlowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Jeśli są Balice czy Schipol, to dlaczego ma być Lublin a nie Świdnik?
Nie ma Balic, jest Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie i nie ma Schipholu tylko Amsterdam Airport Schiphol ale jest Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka. Jak dla mnie to nasze lotnisko może nazywać się Port Lotniczy Lublin-Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Nie ma Balic, jest Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie i nie ma Schipholu tylko Amsterdam Airport Schiphol ale jest Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka. Jak dla mnie to nasze lotnisko może nazywać się Port Lotniczy Lublin-Świdnik.
Sorki, oczywiście: "...Rzeszów-Jasionka..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Berlin-Schoenefeld ? Brelin-Tempelhof? London-Heathrow ? London-Stansfield ? jakoś można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa w polsce jak dawniej - cham w zagrodzie równy wojewodzie. Ale presze bardzo niech teraz to jakis wójt dokonczy budowe lotniska i zaplaci za wszystko. Wtedy bedzie sobie mogl postawic ulubiony szlaban na pasie startowym, pobierac myto i inne chamskie numery wyprawiac. Ogolnie to juz sie moowi ze i owszem bedzie lotnisko - ale w " chamburgu" obok Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% gruntów Wólki? Nie Wólki a mieszkańców, proponuję w nazwie nazwiska wszystkich, którzy musieli oddać swoje nieruchomości. Nazwa będzie długa, nikt jej nie zapamięta, ale rozpoznawalna będzie i może jakiś rekord w jakiejś księdze pobije. Czy Wy nie macie innych zmartwień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...