Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do Radomia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goteboorg ; .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pytam o stratę spółki w 2015 r.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARNA lub BURGAS, czyli Bułgaria
zdecydowanie Burgas!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma nic do Niemiec?
Do Niemiec to se możesz PKS pojechać, toż to 11 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Göteborg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bologna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neapol - zdecydowanie. Tylko z Katowic jest bezpośrednie połączenie , więc to może być dobry pomysł i bezkonkurencyjny , a samo miasto - cudowne i piękny port skąd można popłynąć na okoliczne wyspy - bajkowe CAPRI.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stuttgart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może, jeśli "nowe kierunki", to jednak - "dokąd", a nie - "gdzie"?!! GDZIE troska o poprawność językową i tworzenie wzorców dla maluczkich?!! Od doboru(sic!) tematów, po prymitywne "byki" ortograficzne i gramatyczne - śmierć rzetelnego dziennikarstwa to fakt. Teraz pozwala się pisać byle dziecku, które wyrazi taką chęć. Czemu? Bo będzie pisało za darmo, dla linijki w CV. Żałość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dortmund
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na tej liście jest Amsterdam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mnie jakiś fenomen oświeci gdzie w Lublinie jest dworzec lotniczy bo ktoś za przeproszeniem p....... głupoty o ile mi wiadomo Swidnik to jeszcze nie Lublin a w dodatku to powiat.Kilka miejsc do lądowania sanitarnych śmigłowców to jeszcze nie port...Samoloty pasażerskie jak widzą wszyscy przelatują nad Lublinem już na sporej wysokości a lądują i startują na terenie powiatu Świdnickiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paris 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAMBURG ! dziwne że tam nie latają a przecież to miasto na styku Holandii ,Dani no i Niemcy oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili połączenie do Brukseli, było raptem 3 miesiące , zlikwidowali je ,nie umieściwszy nawet informacji na stronie lotniska.Ludzie którym zależało na tym połączeniu nawet nie zdążyli raz polecieć na tym kierunku.Ten kto często korzysta z takich połączeń bilety ma wykupione dużo wcześniej , więc 3 m-ce. kiedy było można latać to za mało żeby można było kupić bilet w danym kierunku.Następnym razem niech przemyślą sprawę z tak szybkim wycofaniem połączeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do frankfurtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu "Dziennik" nie wprowadził propozycji miast tylko odgórnie ustalił takie a nie inne kierunki lotów. Brakuje mi z miast polskich KRAKOWA i SZCZECINA a z miast zagranicznych BERLINA, HAMBURGA, BRUKSELI. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bruksela!!!!!! Leciałam w ciągu tych trzech miesięcy kiedy latały dwa razy i samoloty były pełne więc dlaczego został zabrane???!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...