Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie piją i biją w woj. lubelskim? Ruszyła internetowa mapa zagrożeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2016 r. o 10:07 Powrót do artykułu
dobrze, tępić tych meneli i patologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za porażka z tymi Tatarami mieszkam tam od roku wszyscy mi mówili że wprowadzam się na najgorsza cześć tatar. A oprócz osiedlowych meneli gdzie na każdym osiedlu tacy są nie dzieje się tam nic niebezpiecznego. Ludzie to nie są Już Tatry z przed kilkunastu lat... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice? Serio? Nic niebezpiecznego się tam nie dzieje mieszkam tam od paru lat nigdy ani Ja ani moi znajomi nie mieli tam żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to w porównaniu chociażby z Leeds jest oazą spokoju. Mnie w Anglii już trzy razy oskubali, a sa sa takie miejsca, gdzie gliny boja się po zmierzchu chodzić.  Podobnie jest w Rzymie, tam nawet dzieciaki potrafią w kilku otoczyć i zabrac to i owo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piją i biją?? Kogoś chyba poniosło z tym artykułem albo miał ciężkie dzieciństwo. Już i tak to miasto zmieniło się w bananownie a teraz jeszcze aplikacje dla donosicieli powstają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapa zagrożeń - Picie alkoholu pod chmurką. JA PIE***** takie, rzeczy tylko w Polsce. Ale przecież policja w tym kraju musi sobie jakoś nabijać statystyki. Lepiej latać z kartonikiem za studentem z piwem niż wziąć się do roboty... Niedługo podobno ma być wprowadzona opcja zaznaczania śmierdzieli w autobusach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tu już prawie 30 lat i nigdy nic mi się nie przydarzyło. Lublin jest ok. A i policję widać na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm, pewnie, nic złego, zwłaszcza jak ci grupa dresów pije pod chmurką i drze mordy przez pól nocy, przecież to nic takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych" A to już Ustawa nie obowiązuje??? Tam wymienione "aż" trzy miejsca. Artykuł 14 ust. 2a, na który najczęściej powołuje się Policja i Straż Miejska, zabrania spożywania alkoholu „na ulicach, placach i w parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było dodać okradanie samochodów. Lwowska napewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie trwa impra za sklepem Ponikwoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ilu miejscach w Lublinie piją na tzw. "powietrzu" - chyba trzeba liczyć w tysiącach... i co do każdych wysłać patrol policji? Nonsens - niemożliwe do realizacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie praca policji to KARAĆ prewencyjnie.Mam 60 lat spotkanie z policją kojarzy mi się tylko z mandatami 4 szt i umorzeniami kradzieży jakie miałem w życiu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej w morde dostaniesz na starowie niz na bronowicach czy tatarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jaka będzie reakcja policji na donosy Lubliniaków. 7.11.2016 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie po "weryfikacji" policji są usuwane - nie ważne, że zdarzenia się nagrywa - nie przyjmują do wiadomości i nie chcą potwierdzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta mapa to tylko zabawka. Nic nie daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszanie nie daje efektów. Dno, zero reakcji policji na zgłaszany problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...