Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zaginęła teczka arcybiskupa

Utworzony przez Kar-teczka, 10 września 2007 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Ciekawe gdzie jest teraz sam Wielgus i co robi na urlopie? napiszcie co się z nim dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mysleli ze kler to bogobojni ludzie a to tacy sami oszusci jak komuna .maja macki wszedzie i co trzeba to zaginie i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy był On metropolitą, bo nie mogę sobie przypomnieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę oceniać czy biskup Stanisław był TW czy też nie,gdyż nie znam materiałów IPNowskich.Mogę tylko powiedzieć jedno,że w "zawieruszeniu się" akt maczał palce urzędnik noszący na codzień czarny,długi chalat z 33-guzikami.Kościół znany jest z tego,że potrafią niektóre rzeczy zmaterializować (uduchowić).A skoro zaginęły dokumenty,to coś w całejsprawie musi być.Komuś zależało,aby te dokumenty nie ujrzały światła dziennego.W tej sytuacji bp Stanisław nie jest w stanie udowodnić że nie jest wielbłądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...