Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjum nr 12 w Lublinie nie chce przenosin na Farbiarską

Utworzony przez golfiarz, 30 marca 2011 r. o 12:14 Powrót do artykułu
& moze tez by ruszyła d*** bo za pewne nie chce przyjąć 12. niech tez protestuje. 12 nie zginie zawsze bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!! niech 7 ruszy d*** i protestuje a nie beda siedziec wielce obrazeni.. :PPP same kłaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odjebcie sie od Starego miasta. każdy tu jest człowiekiem i ma jakies prawa. moze powrzucajcie innym dzielnicom , grygowej, felinie, kalinie.. a nie oceniacie innych jak nie znacie 12 to jest zajebista szkoła. nauczyciele sa wpożadku , fakt nie każdy ich lubi ma jakies wąty ale stara sie ich SZANOWAC .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam doskonale uczniów z 12 i wiem że uczyło się tam i uczy mnóstwo wspaniałych dzieci, które mim ogromnych trudności walczą o siebie i swoją człowieczą godność. Przecież na blokowiskach jest mnóstwo mętów, które chodzą do różnych szkół i nie można generalizować że w 12 są złe dzieci, a gdzie indziej dobre. To co robią teraz urzędnicy to kompletny brak szacunku do zwykłych ludzi- nie siedzących "przy korycie" władzy, na ciepłych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przesądzone... 12 już nie bedzie. To nie to samo. Teraz liczy sie tylko kasa, a ludzie "madrzejsi" z prawami, manipulują "głupszymi", którzy nic nie mogą zdziałać. Czemu 7 nie może sie przenieść do nas? Mamy wieksza sale gimnastyczna i stołówke. Nie może bo nasz budynek jest położony w dobrym miejscu i musi go zająć jakiś urząd czy nie wiadomo co. Tak w ogóle to nie mówicie o 12 jeśli nie macie o niej zielonego pojecia. Jestem jedna z uczennic i jestem do niej bardzo przywiązana. Każdy w szkole sie zna, mamy bardzo fajne zajecia pozalekcyjne, w szkole jest przyjemna atmosfera, nauczyciele znają dosłownie każdego ucznia i można im wszystko powiedzieć a oni zawsze pomogą. Jesteśmy jak rodzina. Teraz zapewne nie wszyscy nauczyciele przejda do zespołu szkół razem z nami. Nie bedziemy mieli takich fajnych przedstawień, bedziemy kończyć lekcje później i wracać niebezpieczną okolicą. "Najwiecej uczniów jest z Zamojskiej"... Taa... Są tacy którzy mieszkają na bronowicach, 1-go maja czy tatarach. Niektórzy beda musieli wracać przez nieoświetlone ulice, a po godzinie 18:00 w zimie jest już ciemno. No, ale czego sie nie robi dla pieniedzy -.- Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 to dobra szkoła jak sie komus nie podoba nie musi do niej isc ! Nie wazne jaki ma poziom ważne jest to kto ja tworzy czyli my uczniowie ! A dyra pewnie ze 20 tysiecy wzieła albo wiecej Niby sie uczniowie dla niej licza a to nie prawa Kasa , kasa i jeszcze raz kasa ! Ja nie mam zamiaru sie przepisywac do innej szkoły zabardzo sie przywiazałam do swojej klasy i do nauczycieli i ogólnie do szkoły !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do poziomu to wcale nie jest taki niski : ) Poza tym nauczyciele zawsze chetni do pomocy na zajeciach dodatkowych. Wszystko wytłumaczą każdemu z osobna. Też jestem ciekawa ile dyrka wzieła za sprzedanie szkoły ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy kurde myslicie ze 12 jest zła.!!! to sie mylicie.! 12 jest zawaliscie fajna .! kazdy nauczyciel jest miły pani dyrektor jest super .! a kazdy z ucznów sie do siebie przyzwyczaił.q!! TO RACZEJ 12-STKA NIE CHCE ISC NA TA CAŁA FARBIARSKA.! CZY JAK TO TAM.! NAM TYLKO ZALEZY NA NASZEJ SZKOLE NAUCZYCIELACH I RESZCIE OPIEKUNÓW TEJ SZKOLY.! CZEGO INNEJ SZKOŁY SOBIE NIE WEZMIECIE TYLKO NASZA ULUBIONA 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektora to ma sprany łeb . już ma tak psyche zwaloną .. zabrała dzieciaki na strajk przy okzji ich osmieszyła a glupia 2 tyg wczesniej podpisała umowe ze sprzedaje ją "kamuflarz sie wydał" dostała w łape. i teraz niech nie udaje załamanej idzie na emeryture to musi sie zabezpieczyć . hahaha . 12 to zaje*bista szkoła, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyra dostała w łape. około 20 tysiecy ahhaa wysmiać . same okna chyba nowe kosztowały z 20 tys. po co to remontowali. ahaha a dziś jeszcze obraz kupiła i wisi na korytarzu ahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annoooonim napisał:
Dyrektora to ma sprany łeb . już ma tak psyche zwaloną .. zabrała dzieciaki na strajk przy okzji ich osmieszyła a glupia 2 tyg wczesniej podpisała umowe ze sprzedaje ją "kamuflarz sie wydał" dostała w łape. i teraz niech nie udaje załamanej idzie na emeryture to musi sie zabezpieczyć . hahaha . 12 to zaje*bista szkoła, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna.
Jestem dokładnie tego samego zdania. Tylko, że ja z kolei słyszałam, że ona podpisywała to już pół roku temu i zgadzała sie na takie warunki, ale nie wiem co jest prawda a co plotką. aaaanonimm no, ale chyba nie remontowała szkoły za swoje pieniadze co nie? A poza tym obraz był już w tamtym roku na Grunwald a dopiero teraz go powiesili. Myśl troche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypraszam sobie,byscie nazwywali 12-stke od zlodziei ,galerianek,dresow,meneli itd.. Gimnazjum buduja ludzie,a ze wiekszosc przychodzi z Zamojskiej ;] I Starowy,a maja takie rodziny,warunki,towarzystwo,zachowanie i inne rzeczy ktore od nich nie zaleza to nie wina innych porzadnych osob,ktore uczeszczaja do tej szkoly. Bo 12-stka tez ma uczniow,ktorzy sa wartosciowi,utalentowani,wygrywaja mase konkursow i sa dobrze wychowani. A ze opinie tej szkole psuja takie wlasnie osoby z nieodpowiednim zachowaniem,to nie wina chyba tych,ktorzy staraja sie przywrocic tej szkole porzadek. Sama uczeszczam do tej szkoly i uwazam,ze jest to szkola fajna i idealna dla ludzi,ktorzy chca rozwijac swoje zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jak są to dzieci "pijaków" to nie wasza sprawa a przede wszystkim to nie jest ich winą. Takim dzieciom trzeba pomóc a 12 to właśnie robi... Wiec nie wypowiadajcie sie o tej szkole skoro nic o niej nie wiecie. Mówicie, że 12 to same galerianki, dresy itp. to by oznaczało,iż 7 tak samo skoro tam chodzi wiekszość osób z 12. Zastanówcie sie a potem sie wypowiadajcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczennicą 12 - stki . Chodzi o to , że będzie nowe środowisko , nowi ludzie , a poza tym można się torszkę dziwnie czuć w wieku 13 lat przebywając z 19 - latkami ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 7 bede chyba nosiła pampersy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam gimnazjum za najgorszy okres w życiu. dzieci zachowują się tak jakby były już wielce dorosłe a tak naprawde pokazują tym iż są zwykłymi bachorkami. i ja nie chce przygotowywać się do matury pośród młodzieży gimnazjalnej której na pewno nie nauka w głowie. nie wiem dokładnie co teraz dzieje się w tym gimnazjum , ale wiem że kiedyś nie było za ciekawie a wręcz okropnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unistio EBV napisał:
To dlaczego VII nie protestuje??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestowało, lecz niestety argumenty zostały odrzucone. Żadna ze szkół nie chcę tego połączenia, ale urzędnicy nie potrafią tego zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie napisał:
Odjebcie sie od 12 . to sztos szkoła . taka jak każda. sa gorsi i zdolniejsi uczniowie i przywiązali sie do szkoły i nie chca przenosic 12 do 7. nie bede opisywać każdej ze szkół jakie sa i kto do nich chodzi ale nie powinniście obrażać uczniów jak i ich rodziców.
ZGADZAM SIE Z TOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMEONE napisał:
TUŁAJEW MA JESZCZE INNE OSIĄGNIĘCIA CHCE UNICESTWIĆ GINM NR 12 +CKU, CHOĆ JEST JEGO ABSOLWENTEM ZGODNIR Z ETYKĄ KATOLICKĄ PIS
NOWE FAJNY ARTYKUŁ O CKU NARESZCIE W SWOJEJ SIEDZIBIE [Kształcenie ustawiczne od września przy Krochmalnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie od września tego roku przenosi swą siedzibę na ul. Krochmalną 29. Do jego byłego obiektu przy ul. Podwale sprowadzą się niektóre wydziały Urzędu Miasta. CKU Nr 1 to publiczna placówka oświatowa o 60-letniej tradycji, kształcąca bezpłatnie dorosłych w systemie zaocznym i wieczorowym. Wreszcie doczekała się własnej bazy lokalowej. Z planów inwestycyjnych wynika, że nowa szkoła i cały rejon ul. Krochmalnej będą obszarem szeroko zakrojonych działań modernizacyjnych, które spowodują zmianę wizerunku tej części
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...