Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hm, no na wojska amerykańskie oszczędzali na schabowego i białą kiełbasę na kolację ;), to jest dopiero wydażenie, a co tam pacjenci, przecież tylko przeszkadzają personelowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję artykuł: " Posiłki w lubelskich więzieniach i aresztach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja leżałem w szpitalu w świdniku.Obiadek cieplutki, urozmaicony z surówkami ze świeżych warzyw, duże porcje. do kolacji codziennie były świeże warzywa, sałata, pomidor, papryka.      Śniadanie było skromniejsze ale co dzień była dodana zupa mleczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitalne posiłki nie są porcjami głodowymi,ale niesmaczne,zazwyczaj chłodne,mało urozmaicone.W Warszawie nigdy nie było warzyw,ani owoców natomiast w Chełmie skromniutko,ale były codziennie.Dodam tylko,że wszystkie potrawy bez soli i cukru-masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka anegdotka o Marku Twainie. Zdarzylo mu się lezeć w szpitalu, gdzie, razu pewnego, przyniesiono mu na obiad niewielką porcję kleiku. Zapytał się: "Tylko tyle...?". Po wszystkim, zawołał salową: "No, skoro juz podjadlem, to może bym coś poczytał? Moze być znaczek pocztowy." Mój kuzyn w warszawskim szpitaku dostal na sniadanie jedna kromkę chleba i jedną parówkę. Niech mi ktoś powie, ze jest to wystarczajace dla dorosłego mężczyzny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddział ginekologiczny w szpitalu na Staszica (styczeń 2016) 3 posiłki dziennie: -przykładowe śniadanie: zupa mleczna, drożdżówka, jogurt, herbata -obiad: zupa, bitki, surówka, ziemniaki innym razem kapuśniak, naleśniki, kompot wszystkiego dają duże porcje, jedzenie ładnie podane nie ma co narzekać (wiadomo, że potrawy są słabo doprawione a napoje bez cukru co jest normalne w szpitalach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...