Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
teraz nic się nie da zrobić, nikt nikogo nie słucha, góra drze dla siebie ile tylko może, to za komuny można było reagować i po skardze jaką można było złożyć w partii zaraz był telefon do instytucji czy osoby na którą była skarga i zaraz skarga była załatwiana. Teraz nikogo nic nie obchodzi, nawet nie ma sie komu poskarżyć, jak sam rząd łamie przepisy. ALE MAMY PIEPRZONĄ WOLNOŚĆ, GORZEJ JESTEŚMY ZNIEWOLENI JAK ZA KOMUNY
właśnie masz wolność, możesz pisać o tym co Cię  boli, strajkować itp,gdzie jesteś zniewolony/a??? Masz wybór, musisz tam pracować? musisz mieszkać w tym mieście?  Pisałaś/pisałeś o tym, że Twoi rodzice walczyli o tą Polskę, wolną Polskę, walczyli dla Ciebie. Powinnaś być z tego dumna, Nas jeszcze 100 lat temu nie było na mapie. Nie jesteśmy Francją, gdzie w Paryżu metro powstało na początku xx wieku. Wiele starszych osób twierdzi, że wolność odzyskali dopiero po 1989r, teraz czują, że mieszkają w wolnej Polsce. Chcesz komuny?, wyjedz do Korei polnocnej, wtedy bedziesz szczesliwym czlowiekiem. pozdrawiam i więcej wiary w siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie. Czcimy to co nasze polskie, a nie w zamian. W obozie na Majdanku byli Polacy z różnych miast i miejscowości, a nie tylko z Lublina, więc to nie tylko Warszawiacy powinni obchodzić rocznicę wyzwolenia Majdanka, ale ogólnie Polacy. Natomiast Warszawa to stolica naszego Państwa, więc Powstanie Warszawskie dotyczy nas Polaków. I czas uświadomić sobie, że to nie Polska jest winna, iż nie starcza nam na życie, ale ci, których wybraliśmy i którzy od lat stają przeciwko nam. To oni pozwalają na to, aby mówić o jakichś nazistach, a nie Niemcach, że pozwala się na mówienie o polskich obozach koncentracyjnych, a nie o niemieckich - hitlerowskich obozach śmierci. Patrząc na ludzi na koncercie w Warszawie z okazji Powstania Warszawskiego pomyślałam, że jednak ciągle jest nadzieja skoro nawet małe dzieci śpiewają ze wzruszeniem "zakazane piosenki".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak bardzo nie nawidzicie Warszawiaków... W tym momencie chodziło o oddanie czi poledłym, kktórzy walczyli o całą Polskę i za siebie samych...  Ja oddałem im hołd stojąc na baczność w pokoju gdy wybiła "Godzina W", dziękując im za poświęcenie, za ich życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie masz wolność, możesz pisać o tym co Cię  boli, strajkować itp,gdzie jesteś zniewolony/a??? Masz wybór, musisz tam pracować? musisz mieszkać w tym mieście?  Pisałaś/pisałeś o tym, że Twoi rodzice walczyli o tą Polskę, wolną Polskę, walczyli dla Ciebie. Powinnaś być z tego dumna, Nas jeszcze 100 lat temu nie było na mapie. Nie jesteśmy Francją, gdzie w Paryżu metro powstało na początku xx wieku. Wiele starszych osób twierdzi, że wolność odzyskali dopiero po 1989r, teraz czują, że mieszkają w wolnej Polsce. Chcesz komuny?, wyjedz do Korei polnocnej, wtedy bedziesz szczesliwym czlowiekiem. pozdrawiam i więcej wiary w siebie.
  no i co z tego, że mogę pisać co mnie boli, i to nie końca, bo co niektórzy podają do sadu, wtedy też można było mówić, ja o smoleńsku, charkowie już jako dziecko wiedziałam bo mi ojciec mówił. Dalej historia jest zakłamana. A co do walki moich rodziców to owszem dumna, tylko, że żyjąca już staruszka matka płacze, że wnuki nie mają za co żyć, brak pracy, bo my jako dzieci za komuny dostaliśmy mieszkanie, dostaliśmy pracę, bo za komuny był przymus pracy. Komuna rozpieszczała ludzi, dawała pracę, mieszkanie, a praca jak się nie podobała to można było zmienić na inną, teraz, zeby w pracy paść to mało kto zmienia, bo w lubelskim dostać prace to luksus, a jeszcze dobrą, bo jak wygrana w totka. A dalej co do wolności to dlaczego na własnej .... własnej działce ściąć drzewa, paranoja, abym prosiła państwo o pozwolenie, bo chcę wybudować sobie dom, lepiej jak będę mieszkała pod tym drzewem a nie wolno go ruszyć, rozumiem place ogólnodostępne, ale własna działka, do tego pozwolenia na budowę domu, płotu, toi toi, budy dla psa, no ni cholery nic nie można samemu sobie na  własnej działce zrobić, za komuny tego nie było. Także nie będę nigdzie wyjeżdżać, ale nie opowiadaj mi bzdur, ze mamy wolność, my teraz jesteśmy gorzej zniewoleni jak za komuny. Nie będę miała wiary w siebie bo jak widzę to złodziejstwo, wykorzystywanie biedniejszych,"deptanie ich"  brak prawidłowego leczenia dla normalnych zwykłych ludzi, kto gdzie ma znajomości tam ma pracę, lekarza, ohydne co się teraz w naszym kraju dzieje, człowiek się nie liczy, gdzie dużo osób zapewnia, że są katolikami, gdzie wystarczy być tylko człowiekiem ..... człowiekiem, no ale to nie w naszym niby wolnym kraju  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wspaniały,TYLKO LUDZIE KU*WY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wspaniały,TYLKO LUDZIE KU*WY!
Nie wszyscy,tylko ci co dzisiaj rządzą tym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto wolność z OFE, zagrabione pieniądze i to w imię prawa pomimo zawartych umów, śmiechu warte, ZAGRABIONA WOLNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  AmberGold? a Tusk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko komuniści robią aby przykryć aferę POdsłuchową,wykorzystanie każdej okazji jest dobre,ale czy akurat ta jest dobra ? a co na to powstańcy ? czy czują jak komuchy nimi grają i robią ich w chója ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chyba nie o taką Polskę walczyli jak jest dzisiaj ? dlaczego legitymizują takie uroczystości swoją osobą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści w perfidny i okrutny sposób " grają " powstańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak bardzo nie nawidzicie Warszawiaków... W tym momencie chodziło o oddanie czi poledłym, kktórzy walczyli o całą Polskę i za siebie samych...  Ja oddałem im hołd stojąc na baczność w pokoju gdy wybiła "Godzina W", dziękując im za poświęcenie, za ich życie...
To nie my tak naprawdę zaczęliśmy, to Warszawka zaczęła się wyśmiewać z Lubelszczyzny . Spójrz wyżej : "... dziki wschód, zacofanie itp"  Sami prowokują do nienawiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak bardzo nie nawidzicie Warszawiaków... W tym momencie chodziło o oddanie czi poledłym, kktórzy walczyli o całą Polskę i za siebie samych...  Ja oddałem im hołd stojąc na baczność w pokoju gdy wybiła "Godzina W", dziękując im za poświęcenie, za ich życie...
A za co lubieć ? za to że roznoszą po Polsce i po całej Europie "Komuszkę zakażną "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko komuniści robią aby przykryć aferę POdsłuchową,wykorzystanie każdej okazji jest dobre,ale czy akurat ta jest dobra ? a co na to powstańcy ? czy czują jak komuchy nimi grają i robią ich w chója ?
proponuję leczenie u dobrego specjalisty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDRAJCY NARODU NIE ZATRZYMALI SAMOCHODU !! DO PIECA Z NIMI!! cebulandia vol 120
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te komuchy co teraz na siłę świętować chcą z nami byli podczas powstania ? gdzie to komunistyczne,czerwone  łajno było podczas 5, 10,15,20,30,40  itd.rocznicy tego przecież samego powstania ???  nie dajmy się komunistom manipulować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko komuniści robią aby przykryć aferę POdsłuchową,wykorzystanie każdej okazji jest dobre,ale czy akurat ta jest dobra ? a co na to powstańcy ? czy czują jak komuchy nimi grają i robią ich w chója ?
Dobrze człeku piszesz,dokładnie jest jak rzekłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te komuchy co teraz na siłę świętować chcą z nami byli podczas powstania ? gdzie to komunistyczne,czerwone  łajno było podczas 5, 10,15,20,30,40  itd.rocznicy tego przecież samego powstania ???  nie dajmy się komunistom manipulować !!!
Dobrze człeku piszesz,dokładnie jest jak rzekłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie jest dzisiaj konieczne kolejne takie powstanie, ogólno- narodowy zryw ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko komuniści robią aby przykryć aferę POdsłuchową,wykorzystanie każdej okazji jest dobre,ale czy akurat ta jest dobra ? a co na to powstańcy ? czy czują jak komuchy nimi grają i robią ich w chója ?
 
Wszystko komuniści robią aby przykryć aferę POdsłuchową,wykorzystanie każdej okazji jest dobre,ale czy akurat ta jest dobra ? a co na to powstańcy ? czy czują jak komuchy nimi grają i robią ich w chója ?
IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...