Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekaw co za chuj go wyrzucił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem plakat, że ktoś szuka takiego psa chyba na Trzesniowskiej na drzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócil piesek do domu juz?  
Wczoraj widziałem plakat, że ktoś szuka takiego psa chyba na Trzesniowskiej na drzewie.
Wrócil piesek do domu juz.Tez mam takiego godenika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, że on się nie zgubił, ale ktoś go wyrzucił....może musiał jechać na urlop....to wtedy pies przeszkadza,nie ma kto się zaopiekować a na psi hotel szkoda kasy, od miesiąca opiekuję się pieskiem którego ktoś mi podrzucił pod płot i naprawdę nie pojmuję, jak można wyrzucić stworzenie, które patrzy z radością w oczy i bezgranicznie ufa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo ...wakacje  i piesek wyrzucoy ...a może jakiś właściciel zmarł i spadkobiercy po prostu pozbyl się problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, że on się nie zgubił, ale ktoś go wyrzucił....
Taa, na pewno ktoś wyrzucił. Czytaj uważnie. Pies ma tatuaż w uchu! Wiesz co to oznacza? Że jest rasowy! Już widzę jak ktoś wyrzuca rasowego psa, za którego zpałacił w hodowli 1000-1500zł. Proponuję spisać numer z tatuażu w uchu i podzwonić po lubelskich klinikach weterynaryjnych. Ewentualnie sprawdzić w najbliższej klinice czy pies ma chip.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pies się odnalazł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nadal szuka właściciela. Dotarliśmy do 1 właściciela ale pies 5 lat temu został oddany innej osobie której dane sa nieznane. Najprawdopodobniej pochodzi z gminy Niemce. Może ktoś rozpozna tego goldena. Czekam na kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...