Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grill i skwer apolityczny na placu Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez POpieramPO, 13 czerwca 2011 o 19:04 Powrót do artykułu
grill jest symbolem bogactwa Polaków, którzy dzięki rządom PO i Tuska są tak bogaci, że już nie muszą pracować, ale całe dnie spędzać na grilowaniu. Udowodnili to posłowie i członkowie Po jadąc na zjazd. Fakt publikuje zdjęcia wyluzowanch i soitych do nieprzytomności działaczach. Polacy bierzcie z nich przykład. Czas harowania i PiSu już sie skończył
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie pedały z "kartonu", "dykty"?, "sklejki"
0
folia + taśma to może mamy kolejny występ "tych od robota" http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110314/LUBLIN/425527707
0
ostatnią tam wlazłem w gów no na środku chodnika. Teraz wiem dla czego.
0
ciekawe kiedy radni wydadzą rozkaz budowy pomnika wielkiego lecha kaczyńskiego? metrowy kartofel to byłoby coś
0
Mnie interesuje co na chamstwo POwie ta Pani Ziaba z prokuratury. Czy znów skorzysta z opinii wybitnego językoznawcy.
0
He he, a może to "kiełbasa wyborcza" Ruchu Poparcia ...
0
i chyba to najbardziej lubię w Lublinie
0
Dopóki będziesz głosował na PO nie wyjdziesz z tego gów na.
Ta człowieka, stuczka.... napisał:
ostatnią tam wlazłem w gów no na środku chodnika. Teraz wiem dla czego.
0
To w Lublinie jest plac im. Kaczyńskiego??? O.M.G... żal...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: