Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzymaj sie Groszek jestesmy z Tobą!!! MOTOR LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego wydarzenia. Nikt nikogo nie opluł! G. tylko klepną ochroniarza w kask. Wielka afera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leko napisał:
O Boże ... nie wierze ... Po prostu ręce opadają do takich elokwentych jegomości. Co proponujesz krynico mądrości ? Żeby ochrona i policja nie reagowała jak robicie burdel na stadionie ? Jak wychodzicie po meczach na miasto i siejecie terror ? Nie mówie że oni są święci bo dobrze wiemy że często sami prowokują , no ale nie o to tu chodzi. Dociera do Ciebie że klub nie dla każdego jest na szczycie drabinki wartosci? Zyjesz w społeczeństwie , halo , to że bronisz barw klubu poprzez czyny zabronione przez kodeks karny to już Twój problem , za który odpowiesz i mam nadzieje że z pełną surowościa! Pseudokibicami rodziny z dziecmi ,to mnie najbardziej rozłożyło , no nie potrafie tego zrozumieć. Powiedz mi co jest w pseudokibica w ojcu z 8 letnim synem, ktorego zabrał na mecz i sobie siedza i ogladaja i są za jedną czy drugą drużyna ? Nazywanie ich pseudokibicami to jak nazwywanie tego groszka pożądnym obywatelem. Janusze , Boże drogi , a co Cię to boli ze ktoś tak kibicuję , przecież od tego nic nie zależy a że jeden czy drugi tak to robi to jego osobista sprawa chyba. Reasumując, takimi wypowiedziami tylko potwierdzacie swój status jaskiniowca , dziękuję
DODAŁBYM TYLKO JESZCZE , ŻE JASKINIOWCY STARALI SIĘ MYŚLEĆ . PÓŁMÓZGOWIEC TEGO NIE POTRAFI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 proc. firm ochroniarskich było założone przez eSBeków i inne komunistycznych bandytów - dlatego powinny być zdelegalizowane. A majatki ich włascicieli znacjonalizowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego drogi dzienniku nie napiszesz po co jest robiony mecz podwyższonego ryzyka jak i tak wiadomo że nie bedzie kibiców gości???Aby ochrona więcej pieniędzy przytuliła???Ochroniarzyki stoją sobie w kółeczku i smieja sie w najlepsze jak by byli nad jeziorem???Za co im placa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz tylko kibole opieraja sie w tym panstewku Esbekom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groszek trzymaj się ! Tylko Górnik zawsze Motor !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EURO się zbliża i służby szukają haków na kibiców, dlatego za taką pierdołę powinęli G. G. - trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cel jaki chcą osiągnąć kibice jest naprawde szczytny a że inaczej ja siłą się tego nie da zrobić to już druga sprawa..... ale z drugiej strony jak wygrać z tym zasranym koleżeństwem co wszystko chce kraść i kraść i zwalać na wine na agresywne zachowania kibiców.Oni wiedzą co robić ze sprzedajnymi pokorumpowanymi prezesikami i układami i proszę mi tu nie zarzucać że ich popieram czy coś tylko pisze o co oni realnie walczą. Na meczach Motoru nigdy nie byłem ale wiem że prawdziwy kibic motoru to człowiek z zasadami i poszanowaniem własnego interesu. Jak wszędzie są i popaprańcy ale ci popaprańcy przynajmniej starają się nie dopuścić starych komuszków i pseudo polityków z PO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ... nie wierze ... Po prostu ręce opadają do takich elokwentych jegomości. Co proponujesz krynico mądrości ? Żeby ochrona i policja nie reagowała jak robicie burdel na stadionie ? Jak wychodzicie po meczach na miasto i siejecie terror ? Nie mówie że oni są święci bo dobrze wiemy że często sami prowokują , no ale nie o to tu chodzi. Dociera do Ciebie że klub nie dla każdego jest na szczycie drabinki wartosci? Zyjesz w społeczeństwie , halo , to że bronisz barw klubu poprzez czyny zabronione przez kodeks karny to już Twój problem , za który odpowiesz i mam nadzieje że z pełną surowościa! Pseudokibicami rodziny z dziecmi ,to mnie najbardziej rozłożyło , no nie potrafie tego zrozumieć. Powiedz mi co jest w pseudokibica w ojcu z 8 letnim synem, ktorego zabrał na mecz i sobie siedza i ogladaja i są za jedną czy drugą drużyna ? Nazywanie ich pseudokibicami to jak nazwywanie tego groszka pożądnym obywatelem. Janusze , Boże drogi , a co Cię to boli ze ktoś tak kibicuję , przecież od tego nic nie zależy a że jeden czy drugi tak to robi to jego osobista sprawa chyba. Reasumując, takimi wypowiedziami tylko potwierdzacie swój status jaskiniowca , dziękuję
Człowieku ogarnij się bo widzę ,że za dużo tvnu oglądasz.Nagonka mediów ma efekty bo piszesz o robieniu burdelu na stadionach a od czasu pamietnego pucharu polski gdzie nic prawie sie nie działo nie było żadnych awantur i zadym w polsce .Ale dzieki temu ,że 2 tygodnie pokazywali w kólko ten sam filmik wpojono ludziom ,że to jest codzienność. Już nawet nie bede pisał ,że przyczyną tego zamieszania na finale pucharu polski była z góry zaplanowana prowokacja rządu i policji bo nie uwierzysz. Terror siejemy teraz to się uśmialem tak... po każdym meczu wychodzimy na miasto zakładamy kominiarki zaczepiamy ludzi atakujemy ich rzucamy kamieniami w kamienice podpalamy samochody etc. My jestesmy tu gdzie jest Polska wy tam gdzie stało Zomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z drugim i trzecim , jape tutaj wydzieracie że kibice Motoru to tacy i tacy , a jak mijasz na ulicy to łeb w dól skulony ! więc japa krótko internetowe pajace , dONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monako napisał:
EURO się zbliża i służby szukają haków na kibiców, dlatego za taką pierdołę powinęli G.G. - trzymaj się!
No fakt - Ty byś za taką pierdołę nie zwijał do mamra. Gdyby Ciebie opluli, to Ty byś za taką pierdołę (w ramach wolności obywatelskich) nie zwijał do mamra tylko zaje...ł sztachetą na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...