Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
boi się ,że więżniowie pokażą mu jak traktują gwałcicieli?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zjeśc ogórków tam !
0
Uwzględnić zażalenie pod warunkiem natychmiastowej kastracji i to kleszczami weterynaryjnymi jakimi kastruje się wieprze!
0
tylu zboczków w jednym miejscu ?
0
I dobrze... Sama miałam tam raz nieprzyjemną sytuację, zamiast wódki barmani leją spirytus i później mają niezły ubaw.. DZIECINADA, a nie poważny klub szanujący klientów
0
Powiesić za jaja na deptaku i niech dynda hu..
0
Niech się nestia cieszy życiem w zdrowiu, bo gdyby to zrobili bliskiej mego sąsiada, do dziś zostaliby obdarzeni przeniesieniem w nieodwracalny stan agonalny.
0
film " Prawo ojca " sie kłania
0
Niech emocje opadną nie gdybajmy
0
Nie prawda kłamstwo
0
I dobrze... Sama miałam tam raz nieprzyjemną sytuację, zamiast wódki barmani leją spirytus i później mają niezły ubaw.. DZIECINADA, a nie poważny klub szanujący klientów
dokładnie tak , I too zazwyczaj kobiety sa czestowane tym cudownym ,,specyfikiem '' a potem bydlo sie nabija bo pijana . żenada nic wiecej .
0
teraz role odwrócą się ;-) 0 / 0 Autor komentarza nie dodał zdjęcia ROLE ODWRÓCĄ SIĘ TERAZ !!! oni gwałcili,teraz ich gity dojadą i posuną w kakaowe oko...na południowej już czekają na tych ociosanych z drewnna łbów;-)))
0
jak suka nie da to pies nie weźmie...
0
Piotrek by nigdy tego nie zrobil!!!!!!!
0
Niewinny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Skąd wiec jego DNA jeśli nie brał w tym udziału żałosne zwierzęta szkoda rodzin bo chyba każdy z nich ja ma !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: