Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałt na komendzie w Lublinie: Mniejsza kara dla policjanta

Utworzony przez ja to ja, 26 października 2011 r. o 11:41 Powrót do artykułu
Mamy przykład tzw. polskiego prawa. Nie rozumiem dlaczego policjant jest chroniony i dostał taki mały wyrok...w Polsce widać jedną zależność - biedny, szary człowiek zawsze dostaje większe wyroki niż ktoś na stanowisku lub bogaty...dlaczego? Koledzy kryją kolegę to jest chore ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pierdla z nim,może tam przy odrobinie szczęscia trącą mu jego dupę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co więzienie, zróbmy w końcu dyby na placu Litewskim a społeczeństwo samo wymierzy sprawiedliwość. Taniej, prościej. A jeśli nie to chociaż dajmy go do celi z poważnymi zawodnikami to przez te dwa lata z kawałkiem pokażą mu co to znaczy być zgwałconym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja%20to%20ja napisał:
Mamy przykład tzw. polskiego prawa. Nie rozumiem dlaczego policjant jest chroniony i dostał taki mały wyrok...w Polsce widać jedną zależność - biedny, szary człowiek zawsze dostaje większe wyroki niż ktoś na stanowisku lub bogaty...dlaczego? Koledzy kryją kolegę to jest chore ;(
Te sześć miesięcy jest bez znaczenia bo już w pierwszym tygodniu odsiadki zrobią mu z d... odbytu wiadro. Majciarz i zarazem pies... przekichane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak bedzie fajnie policjantowi w osrodku odosobnienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno pisali w gazecie ze malolatowi grozi do 3 lat wiezienia za posadanie niewiekiej ilosci marichuany (0,4g). Co za chory kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luk napisał:
Niedawno pisali w gazecie ze malolatowi grozi do 3 lat wiezienia za posadanie niewiekiej ilosci marichuany (0,4g). Co za chory kraj!!!
Zgadza się, Szkatuła był głównym dilerem na Polskę, morderstwa, wymuszenia, dostał 5,5 roku! Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. § 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Jako pisarz powinien dostać maksymalny wyrok! Jak ma się czuć społeczeństwo: pobić, zgwałcić, policja, sąd ponad prawem? Zmniejszyli na 2,5, a gwałcił wielokrotnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi - co jest bardziej szkodliwe społecznie...jak napisałeś to, że małolat miał trochę trawki, żeby chociaż przez moment ten durny świat wydawał się dla niego bardzie kolorowy czy robienie takich świństw jak ten pies?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a właściwie nawet nie ludzie ... żal mi was i waszych żałosnych komentarzy... Skąd wiecie czy ta studentka sama mu nie zaproponowała a później jak wytrzeźwiała postanowiła się zemścić .... zeznania kolejnych kobiet które już wiedziały o co jest oskarżony ... tak samo wiarygodne jak to że wygram w totka ... zostały wcześniej upokorzone to się mszczą i zeznają co im ślina na język przyniesie ... a nasze "sądownictwo" tam się nie idzie po sprawiedliwość tam się idzie po wyrok. Sprawcy prawdziwych gwałtów dostają wyroki z zawieszeniu a tu bo policjant dojebać ukarać dla przykładu A GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ SIĘ PYTAM SIĘ JA ??? A ostatnia sprawa kibica potrąconego śmiertelnie przez radiowóz ??? ciekawy jestem czy jak by to powiedzmy autobus mpk go potrącił to czy były by zamieszki i rozpierdziel wszystkich napotkanych autobusów .... Echhh co z tą Polską ... ja wysiadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko: banda sku***synów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,<>,, TY CZYTASZ CZŁOWIEKU (PÓŁMÓZGI )CO PISZESZ? BO ŻE NIE MYŚLISZ TO JUŻ WIEMY. OD KIEDY TO WOLNO POLICJANTOM ODBYWAĆ STOSUNKI PŁCIOWE W MIEJSCU PRACY (KOMENDA),CZY TO TEŻ SOBIE WPISAŁ W OBOWIĄZKI TAMTEGO DNIA?. A TY JAK NIE WIESZ TO NIE PISZ, BO TAK JAK TY PISZESZ TO PISZĄ SERYJNI GWAŁCICIELE I PEDOFILE!! ATY KTÓRYM KESTEŚ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kto to jest studentka. To jest dętka którą stu dmucha. Komentarz zbyteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze prosze obronca policjanta sie znalazl to co mozna w pracy to robic i to w takiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
produkcja dystrybucja masturbacja gwalty na zlecienie bez zlecenia zreszta tez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne bo glina święty jest gwałcić może, na emeryturkę w wieku 35 lat też na koszt podatnika. To zdecydowanie za mało za gwałt - nawet dla gliny. Niech policja w psychologów zainwestuje. Dla swoich oczywiście. \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pleciecie że mu coś z robią w pace, koledzy z milicji dadzą go pod cele do staruszków. Włos mu z głowy nie spadnie. Policji nikt nie ruszy. Przyjmują byle kogo, bo wsumie gdzie ktoś zarobi 2300netto na wejście. Więc idą bandyci w mundur i o podwyżki walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to ja napisał:
Ludzie a właściwie nawet nie ludzie ... żal mi was i waszych żałosnych komentarzy... Skąd wiecie czy ta studentka sama mu nie zaproponowała a później jak wytrzeźwiała postanowiła się zemścić .... zeznania kolejnych kobiet które już wiedziały o co jest oskarżony ... tak samo wiarygodne jak to że wygram w totka ... zostały wcześniej upokorzone to się mszczą i zeznają co im ślina na język przyniesie ... a nasze "sądownictwo" tam się nie idzie po sprawiedliwość tam się idzie po wyrok. Sprawcy prawdziwych gwałtów dostają wyroki z zawieszeniu a tu bo policjant dojebać ukarać dla przykładu A GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ SIĘ PYTAM SIĘ JA ??? A ostatnia sprawa kibica potrąconego śmiertelnie przez radiowóz ??? ciekawy jestem czy jak by to powiedzmy autobus mpk go potrącił to czy były by zamieszki i rozpierdziel wszystkich napotkanych autobusów .... Echhh co z tą Polską ... ja wysiadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to ja napisał:
Ludzie a właściwie nawet nie ludzie ... żal mi was i waszych żałosnych komentarzy... Skąd wiecie czy ta studentka sama mu nie zaproponowała a później jak wytrzeźwiała postanowiła się zemścić .... zeznania kolejnych kobiet które już wiedziały o co jest oskarżony ... tak samo wiarygodne jak to że wygram w totka ... zostały wcześniej upokorzone to się mszczą i zeznają co im ślina na język przyniesie ... a nasze "sądownictwo" tam się nie idzie po sprawiedliwość tam się idzie po wyrok. Sprawcy prawdziwych gwałtów dostają wyroki z zawieszeniu a tu bo policjant dojebać ukarać dla przykładu A GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ SIĘ PYTAM SIĘ JA ??? A ostatnia sprawa kibica potrąconego śmiertelnie przez radiowóz ??? ciekawy jestem czy jak by to powiedzmy autobus mpk go potrącił to czy były by zamieszki i rozpierdziel wszystkich napotkanych autobusów .... Echhh co z tą Polską ... ja wysiadam
Komisariat to nie burdel tylko miejsce pracy policjanta ,więc nie pisz głupot o jakimś zaproponowaniu.Proponuję włączyć myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis zarcik . A wszyscy sie pytaja czemu nienawidzimy policji , a to wlasnie przez takie zdarzenia . naduzywanie wladzy mysla ze moga wszystko .wiem ze to moze byc groziba ale zabil bym takiego policjanta który gwalci itp ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...