Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałt na komendzie w Lublinie: Mniejsza kara dla policjanta

Utworzony przez ja to ja, 26 października 2011 r. o 11:41 Powrót do artykułu
musisz byc policjantem lub nie wiem nie widzisz co policja potrafi robic ... nie mozemy siedziec cicho . trzeba naglasniac takie sprawy pokazac ze nie moga robic co chca . 3 lata many dostal potem jeszcze zmniejszyli do 2,5 . Smieszne takie rzeczy sa , zrozumial bym zwyklego czlowieka , ale policja powinna dostawac jeszcze wieksze wyroki za takie czyny poniewaz sa oni od tego zeby nie dopuszczac do nich . po co policja ktora nie chorni prawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym zrobil tak jak wczesniej zaproponował kolega zebral spoleczenstwo na placu i zrobil uliczny sad . bo nasze prawo pozadkowe widzocznie jest zbyd lagodne dla policji . najlepsza metoda to pradawna metoda . dzieki takim sprawa urzedy , sady itp pokazuja ile tak naprawde znaczy glos spoleczenstwa a wynosi on az 0 . proponowal bym przypomnienie im ze jestesmy wiekszoscia i ze jednak mamy cos do powiedzenia . nie spodobalo mi sie to co bylo w Angli 4 miesiace temu ale wydaje mi sie ze nasze panstwo do tago prowadzi . z tym ze my bedziemy tylko atakowali policje i komendy ewentualnie sady , A jak polacy zaczna Demolke to bedzie masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...