Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman: Przyjmę mandat europosła, jeśli zostanę wybrany

Utworzony przez elektorski, 22 lutego 2014 r. o 18:02 Powrót do artykułu
Technika przemywania jelita grubego – Lewatywa Do 1 1/2-2 litrów przegotowanej wody (ochłodzonej do temperatury ciała) wlać jedną, dwie łyżki soku z cytryny. Sok należy odcedzić przez sitko, aby nie było miąższu i pestek. Wlać to wszystko do irygatora (wlewnika gumowego). Powiesić irygator i posmarować koniec rurki i odbyt olejem roślinnym, ponieważ jest on produktem naturalnym, nie blokującym porów skóry. Wazelina, krem lub mydło się do tego nie nadają. Następnie należy przyjąć „pozycję tygrysa”, to znaczy oprzeć się na łokciach i kolanach, trochę rozstawić nogi, postarać się całkowicie rozluźnić brzuch. Koniec rurki prawą lub lewą ręką wprowadza się niegłęboko do odbytu i woda spływa . Oddychać należy głęboko przez szeroko otwarte usta. Po 1-2 minutach lub kiedy worek jest pusty, można się podnieść. (Jeżeli woda nie będzie swobodnie ściekała należy ścisnąć wężyk prawą ręką, aby odciąć dopływ wody, poczekać kilka sekund i puścić wężyk).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki że  marszałek Hetman nie poszedł na Wiejską   [sprawdzał poparcie w regionie] -ponieważ dzięki niemu powstanie Most na Wiśle w Kamieniu i Obwodnica Opola i Chodla .Teatr w budowie wreszcie ruszył ,czy remont drogi 835 Lublin - Biłgoraj j  Centrum  Onkologi W Lublinie  jak i wiele innych dróg-Marszałek Hetman więcej zrobił jak marszałek Grabczuk ,który dbał tylko o miast Chełm.Krytycy proszę wymienić nazwisko ,kto by był lepszym np Marszałkiem??.Panie Hetman życzę powodzenia czy to jako Marszałek czy Poseł Unii Europejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zagłosuje, dobrze działają mają wartości w porównaniu np. do janusza ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Hetman, który zlekceważył , więcej wykręcił się d..pą w stronę wyborców, bo wolał lukratywną posadkę w UM. Co on załatwił ?! Bez zgody naczelnych z PSL to co najwyżej mógłby zasponsorować malowanie pasów drogowych gdzieś w Wólce. Kolejna gwiazda to skompromitowany i kilkukrotnie ścigany przez ABW marszałek Sosonowski .Przecież to już urąga wszelkim zasadom moralnym a nawet X przykazaniom jak zachowuje się PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pieprze, nie chodzę na żadne wybory w tym pieprzonym kraju bo to wuj daje, juz walesa mnie w wuja zrobił, gdzie te moje 100 milionów, gdzie ten dobrobyt, nie jestem idiota aby mnie przez lata robiono w bambuko t
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: plurl.pw/maps Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem członkiem PSL co ja Ci nieudaczniku ukradłem no powiedz co?
  Nieudacznikiem to ty jesteś pseudo patrioto z PSL (Polska Sitwa Ludowa), tylko stołki wam w głowie, a nie idea dla której powołano wasze ugrupowanie. Rodzina jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kiedy wy przejzycie na oczy to jest banda nierobow wiem co mowie bo pracowalem z nimi przez pewien czas zatrodniaja tylko znajomych i rodzine nikt inny nie ma szans na prace w urzedzie marszalkowskim wojewodztwa lubelskiego czy innych jednostkach samorzadowych. Jak czytam wypowiedzi, podziekowania, dla marszalka za wybudowana droge czy lotnisko to sie wlos jezy na glowie jaka to jego zasluga? ... Szok ze jeszcze nikt nie zrobil z nimi porzadku. Marszalek obiecal stolek znajomemu sasiadowi i szuka dla siebie nowego zajecia? Dzis ciesze sie ze juz z nimi nie pracuje i moge spokojnie spac i z czystym sumieniem patrzec w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne. Też bym wybrała Brukselę. Raj na ziemi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman! A kto panu ten mandat powierzy?? Już raz miał pan szansę ale została odrzucona. Nie wchodzi sie drugi raz do tej samej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba, która niszczy trzy marszałkowskie szpitale w Lublinie jest tak chwalona przez społeczeństwo? Ludzie otwórzcie oczy- co jest z Wami? no chyba, że zamieni lubelski stołek na unijny, jego miejsce zajmie ktoś, kto może zajmie się upadkiem lubelskich szpitali- jednak wątpię w to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Czekam na nazwisko ,które by wszystkim pasowało -2.Czekam na nazwisko kandydata ,który dogodzi   wszystkim mieszkańcom gdzie zamieszkuje ponad 2.1 mil ludzi .3.Proszę pokazać region gdzie nie załatwiają prace po znajomości .Nawet w PZPN Boniek zatrudnia kolegów ze swojego miasta ,itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie znaczy, że trzeba tak dalej postępować! Nie takim praktykom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybaczą Ci Hetman twojej decyzji z wyborów do Sejmu RP. Głosowałem na Ciebie jako młodego człowieka, który mógłby coś zmienić w naszym regionie. Wypiąłeś się do mnie i do ok. 15 tyś. osób głosujących na CIEBIE   - D-pą.  Zrezygnowałeś, bo uznałeś, że lepsze pieniądze będą na stołku na funkcji "MARSZAŁKA  WOJEWÓDZTWA"będą większe - miałeś rację. Ale dla mnie jesteś ostatnią łachudrą,kłamcą, oszustem, bydlakiem oszukującym swoich wyborców. P.S.  Mimo wszystko - Życzę Panu udanego wyboru do Parlamentu UE - obyś był Tam wybrany i pobierał łącznie ok. 45 tys zł. dla dobra naszego regionu i woj. lubelskiego, a przede wszystkim swojego konta bankowego.  Podkreślę - DLA MNIE JESTEŚ OSTATNIĄ ŁACHUDRĄ - MARSZAŁKU.
nic dodać,nic ująć,a może mu pozwolą ,że swe wsiowe dupsko bedzie mógł wystawić na wyborach ze sto razy ,i stu tych ch... nam wlezie ,bo sie wycofa nasz pan maszałek w ostatniej chwili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..przyjmie teraz mandat euro osła ,a kopa w hetmanską dupę nie chcesz przypadkiem pslowska łaj
Do chama trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumie zamknij pisowskiego r.ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwarantuję Panu, że po tych paru latach rządzenia lubelszczyzną, nie zostanie Pan wybrany.
A niby skąd ta gwarancja jeżeli na dzień dzisiejszy to Hetman i Żuk to najwięksi budowniczowie lubelszczyzny. To niby na kogo mamy glosować na krzykaczy z pisu albo spadochroniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Hetman, który zlekceważył , więcej wykręcił się d..pą w stronę wyborców, bo wolał lukratywną posadkę w UM. Co on załatwił ?! Bez zgody naczelnych z PSL to co najwyżej mógłby zasponsorować malowanie pasów drogowych gdzieś w Wólce. Kolejna gwiazda to skompromitowany i kilkukrotnie ścigany przez ABW marszałek Sosonowski .Przecież to już urąga wszelkim zasadom moralnym a nawet X przykazaniom jak zachowuje się PSL
Zapomniałeś dodać zwyczajny pisowiec. Takich idiotyzmów i zaprzaństwa juz dawnop nie widziałem. Szkoda że taki prymityw pisowski zaśmieca to farum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać zwyczajny pisowiec. Takich idiotyzmów i zaprzaństwa juz dawnop nie widziałem. Szkoda że taki prymityw pisowski zaśmieca to farum
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać zwyczajny pisowiec. Takich idiotyzmów i zaprzaństwa juz dawnop nie widziałem. Szkoda że taki prymityw pisowski zaśmieca to farum
Tak SZKODA !!! że twój stary w lesie na liście się nie spuścił,było by drzewo,a tak to jest koleiny idiota w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman zagłosuję na Pana choć osobiście wolałbym żeby został Pan marszałkiem bo efekty widać gołym okiem może nie wszystko się udaje ale to Pan pobudził lubelszczyznę. Wreszcie mamy marszałka który potrafi współpracować z prezydentem Lublina więc wykorzystajmy to. Chcę wyrazić swój zdecydowany sprzeciw wobec tych którzy poza opluwaniem, negatywną postawą wobec wszystkiego nic nowego nie wnoszą. Jak tak dalej pójdzie to normalni ludzie będą mieli obrzydzenie to forum. Szkoda bo jest to miejsce gdzie można wymienić poglądy normalnie podyskutować a nie czytać jakieś "wypociny" niedojrzałych emocjonalnie i zagubionych ludzi.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...