Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To skutek 8 lat rządów PO-PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale WIOCHA!!! Jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy. LUBLIN polska stolica obciachu....
Nie wiocha, tylko po prostu miasto. Na wsi ludzie mają trochę więcej kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale WIOCHA!!! Jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy. LUBLIN polska stolica obciachu....
   
Bo Lublin to takie miasto zabite dechami...
   
  Masz racje. Popieram w 101%  
To co chamie robisz w Lublinie ? jak ci  nie pasuje to wypad skąd na wiochę skąd przyjechałeś burasie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to elektorat pis-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiele brakowało i marszałek tymi darmowymi choinkami mógłby spowodować niezła tragedie , rzucili się na te badyle jak na surowy boczek i mało jeden drugiemu oczu nie wydłubał przed świętami.   Jako podatnik pytam skąd kasa na choinki ??? Czy to z kieszeni podatników ? takie szopki ?   Przypominam że na święta jeszcze dojedziemy Polski Busem ale po nowym roku zostaną chyba tylko busiarze dzięki choinkowemu marszałkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i cale lubelskie ogólnie to taka wioska w Zimbabwe. Na szczęście juz na wiosnę mnie tu nie będzie. Co tu jest zacofanie to głowa mała. Syf kiła i mogiła. Wywrotowcy się cieszą ze obwodnice im połozyli, nie mogę powstrzymać śmiechu. Te pastowane co tu przybędą z Syrii, Afganistanu, Libii itd będą czuć się jak u siebie. Niedługo o jajka się lubelaki będą tłuc bo będzie promocja, zamiast 30gr za szt. będzie 29gr i powtórka z rozrywki. Z takim myśleniem a w sumie raczej z jego brakiem będą takie sytuacje coraz częściej. Ale co się dziwić jak się nie mieszka ani w Polsce A ani w Polsce B tylko w Polsce C - wszystko jasne.  :lol:  :lol:  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiocha tylko bieda biedę widać na kazdym kroku.50 zł za choinkę to dla wielu poważna inwestycja. jest mi wstyd za marszałka co na sznurku hetmana nieudacznika chodzi i durnowate pomysły cwaniaczka z brukseli powiela.Gówniarze rządzą urzędem marszałkowskim sprawy w urzędzie leżą a oni gwiazdorzą na czele z jakąś tam sekretarz augustyniak.Ras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wynikach wyborów w tym mieście niczego innego nie można się spodziewać. Sporo ludzi zawistnych bez własnego zdania i honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i cale lubelskie ogólnie to taka wioska w Zimbabwe. Na szczęście juz na wiosnę mnie tu nie będzie. Co tu jest zacofanie to głowa mała. Syf kiła i mogiła. Wywrotowcy się cieszą ze obwodnice im połozyli, nie mogę powstrzymać śmiechu. Te pastowane co tu przybędą z Syrii, Afganistanu, Libii itd będą czuć się jak u siebie. Niedługo o jajka się lubelaki będą tłuc bo będzie promocja, zamiast 30gr za szt. będzie 29gr i powtórka z rozrywki. Z takim myśleniem a w sumie raczej z jego brakiem będą takie sytuacje coraz częściej. Ale co się dziwić jak się nie mieszka ani w Polsce A ani w Polsce B tylko w Polsce C - wszystko jasne.  :lol:  :lol:  :lol:  
Posłuchaj pastuchu , Lublin to dla ciebie stolica bo nigdy nigdzie taki buras dalej nie wyjedzie . Dorwałeś się do netu bo nigdy na wsiurze nie było :) zawsze byleś i będziesz tym skąd przyjechałeś i dzięki takim przygłupom jak ty jest później wstyd . Teraz już pakuj obsrane dresiki i spadówa na wioche do rodzinnej chamiarni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę do jakiej biedy doprowadziły nas rządy tuska, by ich trafiło, zadbali o siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim widać rodowodowy gorszy sort PiSowski. Ale tak jak juz jeden tu napisal ---->> Welcome Polska C !!  WSTYD WSTYD WSTYD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie na działce katolik obchodzący gorliwie z rękami złożonymi ku niebiosom święto  kościelne ukradł choinkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedy to Tyna oczy nie widziałeś, pojedź do Indii czy Afryki. Tam biedę zobaczysz. U nas do najwyżej można powiedzieć, że się od demokracji w d..... poprzewracało.
To nie nędza. To chciwość. Choinki są za 20 zł pod marketami, srebrne świerki w donicach po 50 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj pastuchu , Lublin to dla ciebie stolica bo nigdy nigdzie taki buras dalej nie wyjedzie . Dorwałeś się do netu bo nigdy na wsiurze nie było :) zawsze byleś i będziesz tym skąd przyjechałeś i dzięki takim przygłupom jak ty jest później wstyd . Teraz już pakuj obsrane dresiki i spadówa na wioche do rodzinnej chamiarni :)
Idz lepiej sobie zrob dobrze po lubelsku czyli zwal sobie gruche sprzegłem od trabanta ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i cale lubelskie ogólnie to taka wioska w Zimbabwe. Na szczęście juz na wiosnę mnie tu nie będzie. Co tu jest zacofanie to głowa mała. Syf kiła i mogiła. Wywrotowcy się cieszą ze obwodnice im połozyli, nie mogę powstrzymać śmiechu. Te pastowane co tu przybędą z Syrii, Afganistanu, Libii itd będą czuć się jak u siebie. Niedługo o jajka się lubelaki będą tłuc bo będzie promocja, zamiast 30gr za szt. będzie 29gr i powtórka z rozrywki. Z takim myśleniem a w sumie raczej z jego brakiem będą takie sytuacje coraz częściej. Ale co się dziwić jak się nie mieszka ani w Polsce A ani w Polsce B tylko w Polsce C - wszystko jasne.  :lol:  :lol:  :lol:  
Pakuj się już dziś i wyjeżdżaj, jak Ci ten Lublin tak bardzo nie pasuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wycioł(narazie jeszcze niewiadomo gdzie) Sosnowski rozdaje. I tak to sie kreci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakuj się już dziś i wyjeżdżaj, jak Ci ten Lublin tak bardzo nie pasuje. 
Zapie..aj Mount Everest odsniezac bo takich teraz tam potrzebuja i przy okazji troche swiata zobaczysz wygnancu lubelski  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd na cala polske :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co curwa robić taki cyrk?? To kpina z ludzi i szaleństwo władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za tych ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...