Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chytra baba z Radomia to przy tym pikuś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam na jakiej zasadzie ten Sosnowski rozdawał choinki. Była jakaś loteria, konkurs?Jeśli nie to powinien przygotować tyle choinek by wystarczyło dla wszystkich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądają na sympatyków PARTII RAZEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam na jakiej zasadzie ten Sosnowski rozdawał choinki. Była jakaś loteria, konkurs? Jeśli nie to powinien przygotować tyle choinek by wystarczyło dla wszystkich....
Pewnie chłopu ktoś doradził, że zrobi sobie dobry pijar. Bogaty włodarz na marszałkowskim stołku rozdaje biedakom choinki. Tak PSL-owski Swiety Mikołaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy marszałkowi za kretyński pomysł, dziennikarzom za jego udokumentowanie. Miasto wydaje miliony na promocje, a potem taki popapraniec zniweczy swoim postępowaniem wszystko. Idi*tów z PSLu należy obciążyć połową kosztów ostatnich kampanii reklamowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapie..aj Mount Everest odsniezac bo takich teraz tam potrzebuja i przy okazji troche swiata zobaczysz wygnancu lubelski  :D  :D
Mount Everest a wiesz w jaki kraju to jest to co nabazgrałeś ? Zresztą nazwa nieprawidłowa musisz douczysz się gimbusie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś tańczy, wieś śpiewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak jeszcze marszałek zorganizował igrzyska na Lublin Arena. Marszałek Sosnowski przebrany za cesarza rzymskiego to dopiero by było coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta baba co była na demonstracji KOD i nazwała Kaczyńskiego kurduplem była tam?? Bo chyba ją widziałem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY NIE BYŁO OBCIACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A może by tak jeszcze marszałek zorganizował igrzyska na Lublin Arena. Marszałek Sosnowski przebrany za cesarza rzymskiego to dopiero by było coś..."   A zamiast rydwanów byłyby rozklekotane i śmierdzące busy.  
  •  
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja żem specjalnie po choinkę spod Piask przyjechał i zabrakło. ch*** im w dupę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam. A zezwolenie mieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Lublin, to Ukraina. Krajobraz w tle to złudzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to powtórka "chytrej baby z Radomia" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Sosnowski to chyba z szlachty (tej zagrodowej). Rozdawał choinki jak dziedzic fornalom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpia by dali na święta, mięsa. A nie tylko choinki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ma k...ą mentalność i z ludźmi robi tak samo. Moja peeselowska dyrektorka rozdaje posłusznym ulubieńcom po kilka godzin nadliczbowych i nic od nich nie wymaga oprócz lojalności - uwielbiają ją. Tyle, że temu choinek zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ma k...ą mentalność i z ludźmi robi tak samo. Moja peeselowska dyrektorka rozdaje posłusznym ulubieńcom po kilka godzin nadliczbowych i nic od nich nie wymaga oprócz lojalności - uwielbiają ją. Tyle, że temu choinek zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...