Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horor przy kościele na Poczekajce

Utworzony przez andre, 20 listopada 2008 r. o 20:06
Od trzech dni obserwuję co dzieje się u zbiegu ulicy Bohaterów Monte Cassino i Al. Kraśnickiej. W tam miejscu znajduje się Kościół, do którego przez cały dzień dojeżdżają setki samochodów osobowych. Parkują dosłownie wszędzie: na trawnikach, w zatoce autobusowej, w osiedlowych uliczkach, tuż przed pasami przejścia. Straż Miejska nie reaguje, mieszkańcy boją się ruszyć swoich samochodów bo jak ktoś wyjedzie to nie ma szans na znalezienie wolnego miejsca. Rozumiem potrzeby duchowe innych ludzi ale to co tu się dzieje to kompletna anarchia w wykonaniu zmotoryzowanych wierzących. Czy naprawdę nie ma mocnych na tą sytuację?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic w tym szkodliwego że ludzie chcą pójść do kościoła. Jak po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko salonu toyoty przyjezdni goście zostawiali samochody na poboczu ruchliwej dwupasmówki aby skorzytać z przyjemność w lokalnym burdelu to też tak publicznie lamentowałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nic w tym szkodliwego że ludzie chcą pójść do kościoła. Jak po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko salonu toyoty przyjezdni goście zostawiali samochody na poboczu ruchliwej dwupasmówki aby skorzytać z przyjemność w lokalnym burdelu to też tak publicznie lamentowałeś?
Wyraźnie napisałem o co mi chodzi ale ty masz widać problemy z czytaniem i ze zrozumieniem tego co czytasz. Przeczytaj raz jeszcze i może nie będziesz mi imputował tego czego nie miałem na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...