Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hotel Akropol z nielegalną kuchnią

Utworzony przez ala, 29 maja 2009 r. o 19:02
Niech sanepis skontroluje tez Pizzerię "Presto" Pizza & Tortilla na Krakowskim w Lublinie. Ostatni dużo się mówi że sprzedają odgrzewaną Pizzę i przygotowują jedzenie w bardzo niehigieniczny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kontrola to pewnie z racji sporej konkurencji w tej okolicy,oj sporej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly tytul, powinno byc "hotel" akropol - skoro autor artykulu pisze ze to dom jednorodz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze slubami ktore maja sie tam odbyc w najblizszym czasie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł napisany pewnie na zlecenie konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niemożliwe, co tu jest napisane. To zapewne sprawa nieuczciwej konkurencji. Ci wszyscy co byli tam to wiedzą jak jest naprawdę. Mam nadzieję, że właściciele uruchomią odpowiednie władze i nieuczciwa konkurancja odpowie za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zdziwiony, bo bylem tam i zarówno kuchnia jak i reszta jest super, widocznie kontrolujący urzędnik nie dostał gratyfikacji za odwiedzenie lokalu, lub jak piszą przedmówcy dostał od konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet już zniknęła księga gości ze strony akropol.lublin.pl , widać że jednak właściciel ma coś na sumieniu a w niej były raczej pochlebne wpisy na temat wesel, przyjęć itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna ktora ma tam za 2 miesiace slub, dzwonila wczoraj do wlascicielki i ta potwierdzila wszystko, ale kazala sie nie martwic. Ciekawe jak to rozwiaza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiega gosci nie zniknela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ksiega gosci nie zniknela!
owszem zniknęła ale już wróciła ale odziwo z wyedytowanymi wpisami czyli usunięte wpisy z marca, kwietnia i maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę że te oszczerstwa zostały potwierdzone przez właścicielki, ponieważ sama obawiając się o swoje wesele byłam w tym lokalu i zażyczyłam sobie obejrzenie kuchni. Bez przeszkód mi ją pokazano. Kuchnia jest duża, bardzo czysta!!! Dobrze wyposażona. To co zobaczyłam i usłyszałam w zupełności mnie uspokoiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo restauratorzy i hotelarze z konkurencji: nieładnie robicie. Ale kto szabla walczy, od szabli ginie. Co pozazdrościliście,ze właścicielkom sie udało szybko i ładnie wejść na rynek .Bo potrafiły to zrobić. A wy starzy wyjadacze i cwaniacy tylko na kasę patrzycie, kelnerom nie chcecie płacić jak należy, oszukujecie klientów przy rozliczeniach końcowych , co, dalej jeszcze wam napisać ?? Sprawa Akropolu napewno sie wyjasni pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daczego pan kamerzysta tak usilnie broni,przecież Panie Restauratorki prowadziły wiele lat ten z tyłu lokal .jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daczego pan kamerzysta tak usilnie broni,przecież Panie Restauratorki prowadziły wiele lat ten z tyłu lokal .
Mam na myśli,że poradzą sobie same mając doświadczenie w tym zawodzie. Nie podejrzewam ,że konkurencja może postępowac tak obrzydliwie. Poprostu zawinili ludzie którzy tam pracują i brak jakiegokolwiek dozoru ze strony właścicieli. Faktem jest fakt ,że sanepid nie zamyka lokalu dla własnego" widzimisia". Podstawowe zasady muszą byc zachowane. Pan natomiast wypisując brednie wcale nie pomaga lokalowi Akropol. Pana branżyści o tym wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha pracownicy zawinili ze jest jedna wielka kuchnia zamiast kilku pomieszczeń i ze jakichś tam zlewów brakuje i karteczek nad zlewami jak myć ręce..... żenada chcieli sie przy... to sie przy... nie dostali pieniążków w rączkę i tyle:) Jakies pytania? chętnie odpowiem:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te właścicielki to jakieś żle wychowane ignorantki nawet poprawnie nie potrafią mówić na sylwestra podały ciepłą wódkę tłumoki jedne myślą że ludzie będą płacili taką kase tylko za wygląd budynku ciekawe na ile naciągnęły urząd skarbowy jeśli ten inters nie jest legalnie zarejestrowany a płacić sobie każą najbiedniej po 160 zł od osoby a sala chyba ze 150 czy 200 osób zmieści itak co sobote to łatwy rachunek no no niezła gratka dla skarbówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
te właścicielki to jakieś żle wychowane ignorantki nawet poprawnie nie potrafią mówić na sylwestra podały ciepłą wódkę tłumoki jedne myślą że ludzie będą płacili taką kase tylko za wygląd budynku ciekawe na ile naciągnęły urząd skarbowy jeśli ten inters nie jest legalnie zarejestrowany a płacić sobie każą najbiedniej po 160 zł od osoby a sala chyba ze 150 czy 200 osób zmieści itak co sobote to łatwy rachunek no no niezła gratka dla skarbówki
Jakie to proste pisac oszczerstwa. Najłatwiej nic nie robic,liczyc ile kto zarabia. Nie macie zielonego pojęcia ile pracujemy na dobę.Jaka odpowiedzialnośc na nas ciąży prowadząc taką działalnośc. Ja osobiście serdecznie współczuje firmie,a pomawianie osób kontrolujących jest delikatnie mówiąc obrzydliwe. Zyczę powodzenia i proszę wideofilm,żeby zajął się swoją profesją a nie ślęczał całymi godzinami na forach czekając czy nie do... komuś. panie szanowny zajmij się sobą, bo coś cienko z panem. Konkurencja jest,była i będzie . Bardzo dobrze,że jest. Kochani trzymajmy zdrowe zasady. Konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym lokalu bardzo sie zle dzieje a w kuchni tragedja wlascicielki ZEro POJECIA MAJA na temat gastronomi .bylem i widzialem na wlasne oczy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
Nie wierzę że te oszczerstwa zostały potwierdzone przez właścicielki, ponieważ sama obawiając się o swoje wesele byłam w tym lokalu i zażyczyłam sobie obejrzenie kuchni. Bez przeszkód mi ją pokazano. Kuchnia jest duża, bardzo czysta!!! Dobrze wyposażona. To co zobaczyłam i usłyszałam w zupełności mnie uspokoiło.
Jakim prawem cie do kuchni wpuscili bo myslalem ze trza ksiazeczke sanepid zeby dostac sie do kuchni PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...