Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Peowskie, durne hasło. Trzeba kochać i pomagać rozbudować, a nie zdobywać potrzebny cwaniakom elektorat. Założę się, że zaprzyjaźniony przedsiębiorca uszył te opaski i dobrze na tym zarobił. Kto, kiedy i gdzie je założy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem żeby coś takiego rozdawać. Ja bym tego nie wziął nawet jakby mi to wciskali. Jest to bardzo tandetne i wsiowe jak ten cały psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna opaska, przyczepie sobie do kontenera na smieci w którym spie :] dajcie ludziom prace a nie opaski rozdajecie :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadźcie sobie te opaski w buciki to wyżsi będziecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krowy już unia oznakowała teraz czas na ludzi? W środku jest chip?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAŁOSNE. CHWALIĆ SIĘ TYM,ŻE MIESZKA SIĘ W NAJBIEDNIEJSZYM, NAJBARDZIEJ ZACOFANYM REGIONIE UNII O NAJWYŻSZYM BEZROBOCIU. GŁUPTA KURIOZALNA, KPINA I NIC WIĘCEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestańcie jęczeć. Pomysł fajny bo promuje Polskę Wschodnią by ją odwiedzać, a więc nie tylko nasze województwo ale też podkarpackie i białostockie. A taką opaskę już mam i wiele ludzi też Tylko dziennik coś spóźnił z tym artykułem, bo akcja trwa już od czwartku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viki napisał:
Już przestańcie jęczeć. Pomysł fajny bo promuje Polskę Wschodnią by ją odwiedzać, a więc nie tylko nasze województwo ale też podkarpackie i białostockie. A taką opaskę już mam i wiele ludzi też Tylko dziennik coś spóźnił z tym artykułem, bo akcja trwa już od czwartku.
Po co ci opaska, nosisz ją, nie szkoda pieniędzy? Strażak czy urzędnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, co do tego maja pieniądze. Przecież sa rozdawane bezpłatnie, prawda? A jeczenie mnie dobija (( Ja sobie wezme taka opaskę, Polska Wschodnia jest fantastyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba podpaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miało byc śmieszne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Centrum Promocji Województwa Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu 41? bujda, byłam dzisiaj i nie rozdają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...