Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Peowskie, durne hasło. Trzeba kochać i pomagać rozbudować, a nie zdobywać potrzebny cwaniakom elektorat. Założę się, że zaprzyjaźniony przedsiębiorca uszył te opaski i dobrze na tym zarobił. Kto, kiedy i gdzie je założy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem żeby coś takiego rozdawać. Ja bym tego nie wziął nawet jakby mi to wciskali. Jest to bardzo tandetne i wsiowe jak ten cały psl.
0
Fajna opaska, przyczepie sobie do kontenera na smieci w którym spie :] dajcie ludziom prace a nie opaski rozdajecie :]
0
wsadźcie sobie te opaski w buciki to wyżsi będziecie
0
Krowy już unia oznakowała teraz czas na ludzi? W środku jest chip?
0
ŻAŁOSNE. CHWALIĆ SIĘ TYM,ŻE MIESZKA SIĘ W NAJBIEDNIEJSZYM, NAJBARDZIEJ ZACOFANYM REGIONIE UNII O NAJWYŻSZYM BEZROBOCIU. GŁUPTA KURIOZALNA, KPINA I NIC WIĘCEJ!!!
0
Już przestańcie jęczeć. Pomysł fajny bo promuje Polskę Wschodnią by ją odwiedzać, a więc nie tylko nasze województwo ale też podkarpackie i białostockie. A taką opaskę już mam i wiele ludzi też Tylko dziennik coś spóźnił z tym artykułem, bo akcja trwa już od czwartku.
0
Viki napisał:
Już przestańcie jęczeć. Pomysł fajny bo promuje Polskę Wschodnią by ją odwiedzać, a więc nie tylko nasze województwo ale też podkarpackie i białostockie. A taką opaskę już mam i wiele ludzi też Tylko dziennik coś spóźnił z tym artykułem, bo akcja trwa już od czwartku.
Po co ci opaska, nosisz ją, nie szkoda pieniędzy? Strażak czy urzędnik?
0
Nie rozumiem, co do tego maja pieniądze. Przecież sa rozdawane bezpłatnie, prawda? A jeczenie mnie dobija (( Ja sobie wezme taka opaskę, Polska Wschodnia jest fantastyczna
0
Chyba podpaskę.
0
To miało byc śmieszne?
0
W Centrum Promocji Województwa Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu 41? bujda, byłam dzisiaj i nie rozdają.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: