Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyśmienita promocja!!! Nawet w dzienniku piszą. Brawo za pomysł i powodzenia. Ten artykuł zadziała wręcz na odwrót niż jak zamierzał autor czy umcs czy ktośtamcośtam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety z Manify walcza o docenienie Ich. Róbta co chceta w stosunku do kobiet jest jak najbardziej na miejscu. Zapytajcie lepiej co o tym myślą kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy trochę farby w sprayu i reklamodawcy szybko zrezygnują z zajmowania miejsc parkingowych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu mieszkańców wyskoczyłbym w kilku chłopa przestawił przyczepkę z reklamą na chodnik, na to miejsce zaparkował samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I love pussy tyż! Ni co w tym zlego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dogadać się z tymi co załatwili w ubiegłym roku wystawę na PL.Litewskim "Polsko-Ruskie pojednanie" i będzie po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście ,w którym liczba studentów kładzie na głowę liczbę przedsiębiorców - pomysły z ograniczaniem reklamy?Dobrze ,że w innych częściach kraju są rozsądniejsi obywatele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Ta reklama jest po prostu niesmaczna ... No bo ta reklama jest do oglądania a nie do jedzenia.Kto próbował tą reklamę i stwierdził,że jest niedobra w smaku?Ja bym się nie odważył jej ugryźć.Ja uważam,że reklama jest cool Zapytuję więc.Gdyby tam był namalowany krzyż lub też jakiś inny symbol religijny,to czy też to by było niesmaczne?Jakoś nikt nie protestuje przeciwko reklamowaniu "jedynie słusznej" religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny moherowe wieśniaki robią problem i próbują blokować rozwój miasta oraz różnego rodzaju promocje. Nie jestem za tym aby lawety blokowały miejsca parkingowe, ale czepianie sie nazwy imprezy to juz czepianie sie na wyrost. Lublin zawsze bedzie zascianem, chyba wolalbym juz mieszkac w Hrubieszowie (z calym szacunkiem dla mieszkancow) bo tam by mnie to ani troche nie zdziwilo...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, świat idzie do przodu po co już jakaś jazda za reklamę, jeżeli znaczy to "kocham kociaki" to co w tym niesmacznego żenułłłaaaaaaa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak w mieście pojawiły sie obrzydliwe plakaty w ramach festiwalu miasto otwarte, gdzie z ust wychodziło cos na kształt ogromnej ilości włosów łonowych to nikomu to nie przeszkadzało? pussy znaczy co znaczy, ale gdyby tu jeszcze jakaś nagość była na tym plakacie, dajmy spokój, dziennikarz wywołal sensację na siłe chyba, zeby to jeszcze przed KUL-em, lub kościołem stało, poza tym w tekście brak wypowiedzi właściciela klubu, gdzie odbywają się te imprezy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanej Europie przepisy o ruchu drogowym nie zezwalają na parkowanie na drogach i miejscach publicznych jakichkolwiek przyczep bez zaczepionych pojazdów ciągnących, a terenie prywatnym tylko za zgoda wlasciciela terenu (w tym przypadku UMCS???). Oj ta biedna Polska i jej azjatyckie problemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakby na śroku uczelni stanął baner "I LOVE RYDZYK" to pewnie wszystkie mohery byłyby w siódmym niebie co? Co za ciemnota! Ciemnogród ten Lublin, wiocha jakich mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... nie wiem z czego tu robić sensacje. W każdym innym kraju nikt nie zwraca na to uwagi. Krzykliwe reklamy wjazdu do klubów to normalka. Zresztą jak Autor zauważył, chodzi o zwierzęta , niesmaczna - fakt, normalny zdrowy człowiek nie je kotów, przynajmniej w naszej szerokości geograficznej. ...wali prowincją i słomą z butów jak nic. bo to Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOChAM CIP-Ę. I co w tym złego? Każdy normalny facet ją kocha, czasem bardziej jak jej właścicielkę:) Normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM SIE PRZYJRZAŁ CZY PARKOWANIE TYCH PRZYCZEP JEST PRAWIDŁOWE, ZGODNE Z OZNAKOWANIEM, CZY NIE NA TRAWNIKU ITD. I TO JEST PODSTAWA DO UKARANIA. A TRESCI REKLAM. NO CÓŻ. TO INNA SPRAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Jeśli prawo o ruchu drogowym nie zakazuje parkowania lawet na ogólnodostępnych miejscach, to dlaczego ja mam tam nie parkować. Nie widzę nic przeciwko – mówi właściciel lubelskiej korporacji taksówkarskiej, która promuje się właśnie na przyczepach. – Rynek jest, jaki jest. Zwłaszcza w Lublinie jest bardzo ciężki. Każdy szuka różnych możliwości, żeby się zareklamować. TEN CYTAT Z ARTYKUŁU TYLKO ŚWIADCZY O DZIADOSTWIE, CYNIŹMIE I GÓWNOZJADSTWIE I CWANIACTWIE FIRMY KTÓRA SIĘ REKLAMUJE W TEN SPOSÓB. JA JESTEM CWANIAK, A TY NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesmaczne to jest dopiero zboczenskie skojarzenie piszacego artykul jak i pani rzeczniczki, oraz podstawionych (zapewne) wypowiedzi studentow.. klub pewnie mial na mysli "kocham kociaki" w sensie ze o kobietach sie tak ladnie wyrazil a to to jest tylko insynuowanie nieobyczajnego zachowania z jego strony, mozna to podciagnac pod znieslawienie wiec nie zdziwilbym sie gdyby na droge sadowa to zeszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzisz Karolku mówiłem Ci już o tych plakatach dwa tygodnie temu i co teraz?? no i co?? stówka się należy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super reklama super imprezy! Nawet ta gazetka ją wspiera. Brawo ;o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...