Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idzie zima. Od wtorku ochłodzenie i śnieg

Utworzony przez drogowiec, 19 listopada 2010 r. o 19:49
A ja jezdze plugosolarka w powiecie świdnickim i mówię z cała stanowczością ZIMA ZNOWU NAS ZASKOCZY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zima już Was zaskoczyła po tym akrtykule hehee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać śnieg Chrzanów czeka xD 1 został rozbudowany system naśnieżania, 2 karty elektroniczne obowiązywać będą na wszystkich wyciągach, 3 ośla łączka została przeniesiona za karczmę, 4 stok, gdzie była ośla łączka w ubiegłym roku został wydłużony i podwyższony, ustawiony tam będzie wyciąg talerzykowy, tworząc stok pośredni pomiędzy oślą łączką, a dużym stokiem, 5 zostało zmodernizowane oświetlenie, 6 trasa po lewej stronie wyciągów została gruntownie przebudowana, tam też znajdują się atrakcje dla snowboardzistów. brawo panie Piotrze Szczyt tej trasy obok wyciągów został poszerzony i podwyższony, tak aby mogła tam stanąć górna stacja kolei krzesełkowej. Tak Szanowni Państwo, kolejnym wyzwaniem jakie przed sobą stawiam to budowa kolei krzesełkowej … mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć w przeciągu 3 lat. Prace zostały już rozpoczęte. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...