Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA Lublin: Supermarket spożywczy powstanie w centrum handlowym. Kiedy otwarcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2016 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Z artykuł wynika że nic tylko się cieszyć że będzie kolejny sklep muszkieterów który będzie drenował kieszenie Polaków i nabijał kieszenie zachodowi!!! Zarabiają setki milionów na nas a wydadzą grosze na plac zabaw itp...!!! Nic tylko klaskać i skakać z radości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że nie musisz tam robić zakupów- tłumoku bez szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie zacznie się budowa IKEI, bo o tym ani słowa. Poza tym to INTERMARCHE jest raczej drogim sklepem spożywczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ci barania torbo broni otwierać własny polski sklep? Masz kapitał? Wieczne narzekanie, nigdy nic od siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszscy patrioci lepszego sortu głosujący na jedynie słuszną partie NIE MUSZĄ robić tam zakupów. Pozwólcie jednak, że będę miał możliwość kupowania tam gdzie chcę. Nie mam zamiaru korzystać tzw. małych sklepików z wiecznie naburmuszoną obsługą, mam dość robienia łachy i rypanie mnie po kieszeni absurdalnie zawyżonymi cenami. Hipermarket to niskie ceny, duży wybór, dogodny dojazd i miła obsługa. Frustrujcie się dalej lepszy sorcie ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy wreszcie zacznie się budowa IKEI, bo o tym ani słowa. Poza tym to INTERMARCHE jest raczej drogim sklepem spożywczym.
sądząc z prac ziemnych na działce - budowa już się zaczęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kompromitujcie się piszecie wy i kurierek już od 10 lat o Ikei że budują że powstaje inne poważne koncerny bez trąbienia wybudowały dawno swe sklepy i handlują a Ikea widać widać dziadostwo klepie i karmi społeczeństwo bajkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej u nas niż w Krakowie, Szczecinie czy Bydgoszczy, ja tam wolę 700 nowych miejsc pracy w Lublinie niż np: w Krakowie lub innym mieście  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  lepiej u nas niż w Krakowie, Szczecinie czy Bydgoszczy, ja tam wolę 700 nowych miejsc pracy w Lublinie niż np: w Krakowie lub innym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze, jeszcze.... jeszcze z 1000 artykułów prasowych piijaaaar i powstanie ! Kolejny globalistyczny mol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile miejsc pracy (sklepiki) przez to upadnie? Panie Żuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eSKa- zaczęła się budowa wiadunktu a nie sklepu IKEA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ile miejsc pracy (sklepiki) przez to upadnie? Panie Żuk?
podejrzewam, że jeśli będą konkurencyjne to żaden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy ktoś tu ma pretensje do Żuka, za to, że powstanie w Lublinie 800 dodatkowych miejsc pracy? Zapytam wprost - a poza tym wszyscy zdrowi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy narzekają i marudzą jaki to straszny los spotkał nasze miasto, że powstanie tu IKEA a założę się, że pierwsi polecą tam kupować mebelki do swoich mieszkań :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy narzekają i marudzą jaki to straszny los spotkał nasze miasto, że powstanie tu IKEA a założę się, że pierwsi polecą tam kupować mebelki do swoich mieszkań :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa tej estakady nad aleją Sp. pracy zakorkuje cały lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla twórców wizualizacji. Zdjęcie otoczenia użyte do tego celu sprzed kilku lat. W dodatku znika pas gruntu o szerokości ok 200 metrów wzdłuż ulicy Kupieckiej. Nie można było zrobić wizki na istniejącym już układzie drogowym? Dlaczego IKEA nie chwali się rozbudową skrzyżowania Nasutowska/Spółdzielczości Pracy - na wizualizacji nie wiedzieć czemu jej nie pokazuje. Profesjonaliści w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie IKEA przyjdzie do ciebie i wyciągnie ci forsę, sam pójdziesz. Albo nie pójdziesz i zaniesiesz proboszczowi. Twoja wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie lubie supermarketów, ale chyba jestem wyjątkiem. Wole małe sklepy, albo zakupy w internecie. Supermarkety przynajmniej tak mi się wydaje już nie mają takich kolejek jak kiedyś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...