Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA Lublin: Supermarket spożywczy powstanie w centrum handlowym. Kiedy otwarcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2016 o 11:09 Powrót do artykułu
Z artykuł wynika że nic tylko się cieszyć że będzie kolejny sklep muszkieterów który będzie drenował kieszenie Polaków i nabijał kieszenie zachodowi!!! Zarabiają setki milionów na nas a wydadzą grosze na plac zabaw itp...!!! Nic tylko klaskać i skakać z radości!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Przypominam, że nie musisz tam robić zakupów- tłumoku bez szkoły!
0
A kiedy wreszcie zacznie się budowa IKEI, bo o tym ani słowa. Poza tym to INTERMARCHE jest raczej drogim sklepem spożywczym.
0
A kto ci barania torbo broni otwierać własny polski sklep? Masz kapitał? Wieczne narzekanie, nigdy nic od siebie...
1
Wszscy patrioci lepszego sortu głosujący na jedynie słuszną partie NIE MUSZĄ robić tam zakupów. Pozwólcie jednak, że będę miał możliwość kupowania tam gdzie chcę. Nie mam zamiaru korzystać tzw. małych sklepików z wiecznie naburmuszoną obsługą, mam dość robienia łachy i rypanie mnie po kieszeni absurdalnie zawyżonymi cenami. Hipermarket to niskie ceny, duży wybór, dogodny dojazd i miła obsługa. Frustrujcie się dalej lepszy sorcie ☺
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy wreszcie zacznie się budowa IKEI, bo o tym ani słowa. Poza tym to INTERMARCHE jest raczej drogim sklepem spożywczym.
sądząc z prac ziemnych na działce - budowa już się zaczęła.
0
nie kompromitujcie się piszecie wy i kurierek już od 10 lat o Ikei że budują że powstaje inne poważne koncerny bez trąbienia wybudowały dawno swe sklepy i handlują a Ikea widać widać dziadostwo klepie i karmi społeczeństwo bajkami
0
lepiej u nas niż w Krakowie, Szczecinie czy Bydgoszczy, ja tam wolę 700 nowych miejsc pracy w Lublinie niż np: w Krakowie lub innym mieście  
0
  lepiej u nas niż w Krakowie, Szczecinie czy Bydgoszczy, ja tam wolę 700 nowych miejsc pracy w Lublinie niż np: w Krakowie lub innym mieście
0
Jeszcze, jeszcze.... jeszcze z 1000 artykułów prasowych piijaaaar i powstanie ! Kolejny globalistyczny mol.
0
A ile miejsc pracy (sklepiki) przez to upadnie? Panie Żuk?
-1
eSKa- zaczęła się budowa wiadunktu a nie sklepu IKEA!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ile miejsc pracy (sklepiki) przez to upadnie? Panie Żuk?
podejrzewam, że jeśli będą konkurencyjne to żaden
0
Czy mi się wydaje czy ktoś tu ma pretensje do Żuka, za to, że powstanie w Lublinie 800 dodatkowych miejsc pracy? Zapytam wprost - a poza tym wszyscy zdrowi???
0
Wszyscy narzekają i marudzą jaki to straszny los spotkał nasze miasto, że powstanie tu IKEA a założę się, że pierwsi polecą tam kupować mebelki do swoich mieszkań :)))
0
Wszyscy narzekają i marudzą jaki to straszny los spotkał nasze miasto, że powstanie tu IKEA a założę się, że pierwsi polecą tam kupować mebelki do swoich mieszkań :)))
0
Budowa tej estakady nad aleją Sp. pracy zakorkuje cały lublin!!!
0
Brawo dla twórców wizualizacji. Zdjęcie otoczenia użyte do tego celu sprzed kilku lat. W dodatku znika pas gruntu o szerokości ok 200 metrów wzdłuż ulicy Kupieckiej. Nie można było zrobić wizki na istniejącym już układzie drogowym? Dlaczego IKEA nie chwali się rozbudową skrzyżowania Nasutowska/Spółdzielczości Pracy - na wizualizacji nie wiedzieć czemu jej nie pokazuje. Profesjonaliści w akcji.
0
to nie IKEA przyjdzie do ciebie i wyciągnie ci forsę, sam pójdziesz. Albo nie pójdziesz i zaniesiesz proboszczowi. Twoja wola.
0
Ja nie lubie supermarketów, ale chyba jestem wyjątkiem. Wole małe sklepy, albo zakupy w internecie. Supermarkety przynajmniej tak mi się wydaje już nie mają takich kolejek jak kiedyś :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: