Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę,że niedługo wśród Lublinian pojawi się nowe pojęcie:"IKEA w budowie". Teatr po 40 latach się doczekał finału...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Źle myślisz. Teatr budowało miasto, czyli wszyscy, czyli nikt. Tutaj jest konkretny inwestor.
0
Im się po prostu nie opłaca otwierać tak dużej galerii handlowej obok sklepu. Po otwarciu felicity i tarasów zamkowych rynek w lublinie jest już nasycony. W dodatku wszedzie w 90% te same sklepy. Po co komuś 6 reserved i 10 ccc .Bedą przeciagać tak decyzje do 2020 roku a pozniej albo powstanie goły sklep IKEA bez gelarii handlowej albo bedą przekłądac tak budowe w nieskonczonosc i nic nie powstanie
0
może powstać sama Ikea, a tereny sprzedadzą innym operatorom bezpośrednio (dużym sieciowym im. spozywczemu i innym typu dom i ogród, agd, sport itd.) i innym istytucjom zajmującymi sie nieruchomościmi. Przy Ikei chętnie sie pobuduja, bo ona przyciagnie klientow. PROSTE ;-)
0
Jedna wilka lipa i przewał jak z ,,parkiem'' na bronowicach...
0
W tym roku otwierają sklep IKEA w Bydgoszczy. Po prawej stronie Wisły (w Polsce B nie ma ani jednego. Najbliższy sklep w Warszawie. Na wschodzie rządzi Black Red White. I gra gitara.  :D
0
I niech nie otwierają. Niech teraz naprawią to co rozgrzebali, zasadzą drzewa które wywalono pod te niepotrzebne nikomu drogi. I tu znowu bez konsultacji społecznych.   I niedługo kolejny artykuł sponsorowany, zdjęcia już zrobione.
0
LUBLIN JUŻ MA NAJWIĘKSZE NASYCENIE METRAŻU GALERII NA MIESZKAŃCA PO WSCHODNIEJ STRONY WISŁY. JAK TĄ WYBUDUJĄ I JESZCZE PRZY KRASNICKIEJ, PRZY PDT-CIE, ALCHEMIĘ TO JEDNA PO DRUGIEJ BĘDZIE BAKRUTOWAĆ, A WŁAŚCIWIE ICH NAJEMCY. W TAK BIEDNYM MIEŚCIE NIE MIEJSCA DLA TYLU SKLEPÓW. W STARA CZĘŚĆ OLIMPU JUŻ TERAZ DO ZAORANIA.
0
LUBLIN JUŻ MA NAJWIĘKSZE NASYCENIE METRAŻU GALERII NA MIESZKAŃCA PO WSCHODNIEJ STRONY WISŁY. JAK TĄ WYBUDUJĄ I JESZCZE PRZY KRASNICKIEJ, PRZY PDT-CIE, ALCHEMIĘ TO JEDNA PO DRUGIEJ BĘDZIE BAKRUTOWAĆ, A WŁAŚCIWIE ICH NAJEMCY. W TAK BIEDNYM MIEŚCIE NIE MIEJSCA DLA TYLU SKLEPÓW. W STARA CZĘŚĆ OLIMPU JUŻ TERAZ DO ZAORANIA.
Bardzo dziwne są te badania bo jeszcze rok temu pisali, że z dużych miast Lbn ma najmniejszą ilość galreii handlowych w przeliczeniu na mieszkanca ale cóż może to nie zależy od rzeczywistej sytuacji tylko od tego kto robi badania :) Stara część olimpu z tego co pamiętam idzie do całkowitej przebudowy bodajże w tym roku.
0
to nie najmemcy bęą bankrutować hehe, tylko wlaściciele galerii!!! jednakże ... wiekszoć a praktycznie wszystkie sklepy to sieciówki, króre z racji prestiżu bycia gdzieś, mogą sobie pozowilić na mniejsze zyski w danym sklepie, bo w innym miejscu/mieście osiągaja większe! także spokojnie, będą trwać
0
Zawsze można skorzystać z firmy transportowej www.z-ikei.pl i zamówić zakupy przez internet.   Ja ostatnio zrobiłam zakupy za 189 zł i zapłaciłam za transport 29 zł.
0
Zakupy Ikea online w Lublinie   Więcej na stronie www.z-ikei.pl
0
No trochę szkoda że później, bo to dałoby nowe miejsca pracy i dobrą pracę i pewną płace, bo gowork.pl/opinie_czytaj,9092 nie widać żeby działo się coś złego, raczej o wiele przeciwnie
0
Niech tam powstanie tesco. ! ! !
0
ZAPRASZAM NA STRONĘ WWW.Z-IKEI.PL
0
Ikea w Lublinie to śmiech na sali,wstyd ...
0
U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza. Deb0308 - Fajna rzecz:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: