Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wyobrażacie sobie kino letnie na tej fasadzie, czy transmisję koncertu z wewnątrz na placu? Dla mnie bomba! Nie ma takich opcji wielu miastach Polski, więc jestem szczęśliwa, że zaścianek odchodzi do lamusa. A czy na testach podświetlają tęczowo czy czarno-biało to nie ma znaczenia, ważne aby sprzęt był dobry i spełniał wymagania techniczne! A przynajmniej było kolorowo w taki szary dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...studiowałem z kilkoma osobami z Chełma na UMCS i naprawdę byli mądrymi ludźmi!  Trzej mieszkają obecnie  w Lublinie, a jeden osiadł w Gdańsku. W ich rodzinnym mieście pozostali kretyni ...jak widać! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a jak patrzycie w niebo jak jest tecza to tez natura promuje homoseksualizm -stuknijcie sie w lep- (bo glowe maja ludzie myslacy)-chory kraj ,chorzy ludzie ,sredniowiecze
Zgadzam  się  to  jest  'chore' ,żeby  wszędzie  upatrywać i  porównywać  tęczę  do homoseksualizmu. Według  mnie taka iluminacja  dodaje uroku  w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to chore - nie lubię homo i mam bardzo konserwatywny pogląd na to, a jak widzę dwóch takich afiszujących się na ulicy to rzygać mi się chce - ale co do jasnej anielki ma do tego tęcza , a jak widzimy ją na niebie to Bozia też promuje homoseksualizm bo myślę że nie - odrobina rozsądku a czytelnikowi z Chełma polecam szpital psychiatryczny w Chełmie zresztą, może wyleczą mu głupie fobie. Homusy niech siedzą w domu i nie obnoszą się z tym po ulicach a kolory na budynku to tylko iluminacja - tęcza tylko na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć tęczę z nieba... ludzka głupota sięga zenitu
Kolorowa telewizja tez promuje homoseksualizm . Kurski powinien zarządzić , iż odtąd telewizja publiczna będzie tylko czarno-biała :D   Ale tak naprawdę to co się dzieje z niektórymi " ludźmi " to już :wacko:  nie jest śmieszne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Chełmianina! To musi być szczególnie prawy i prawdziwy Polak! Najprawdopodobniej nie pozbawiony pewnych ułomności, ale jednak prawdziwy .... W imię demokracji nie można pozbawiać prawa głosu dla osób z deficytem intelektualnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to trzeba naturze zabronić tworzenia tęczy. Przecież po tylu burzach promuje homoseksualizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy poczytajcie Biblie. Tam jest opisana tęcza i co symbolizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no patrz, moja 9 letnia córka powiedziała" mamo jakie ładne kolory, takie radosne" , no toż jej muszę chyba wytłumaczyć ,że tęcza jej się podobać nie może, bo to synonim sodomii....ludzie opamiętajcie się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo czytelnik z Chełma. Nie ma to jak zrobić z siebie glupka na całe województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pustak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnogród!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BÓG też promuje homoseksualizm po deszczu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję też zakazać tęczy po deszczu na wiosnę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko na województwo, ludzie udostępniają to dalej ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ustalić (i ukarać?), kto wydał pozwolenia na otwarcie tylu sklepów jubilerskich i stoisk ze świecidełkami w marketach. Tam przecież jest tyle kamyków błyskających wszystkimi kolorami tęczy. TOŻ TO OHYDA!!! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny ludek boży...pod wodzą rydzola i kaczego wszędzie węszy podstęp, spisek pedalstwi i inne zboczenia, nie bacząc na swoje wady, pijaństo rozpustę walenie konia w kiblu, puszczalstwo córek i zon, pedofilę zaobrączkowanych w czarnych sukniach... Pijanstwo itp. Wszędzie widza wroga, wszędzie zboczenie a nie staną przed lusterkiem by zobaczyć w sobie wielkiego grzesznika... Opamiętaj się ludu bozy, ktory za patrona chcesz przyjac chrystuas....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mogli by wyświetlać np. filmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrau Cafe w Lublinie: Zamiast kociej kawiarni jest punkt sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...