Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to by bylo na tyle z inwestycji (małych, czy duzych, tu i tak nie ma zadnych) w naszym Lublinie. Po chodniku, tudzież schodkach na dzielnice i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='serNick' date='9.03.2010, 21:17:50' post='247217'] I to by bylo na tyle z inwestycji (małych, czy duzych, tu i tak nie ma zadnych) w naszym Lublinie. Po chodniku, tudzież schodkach na dzielnice i wystarczy. [/quot Rok temu Fic zbudował ulicę na ul. Sapiechy dla swojej rodziny to jest inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie gdzie jest Czechów Południowy bo skoro jest podany w tekście artykułu Czechów Północny to musi być również południowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie Dziesiąta? Bo nie ma jej ani w podanych ani w tych o których ma być napisane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja mam pytanie gdzie jest Czechów Południowy bo skoro jest podany w tekście artykułu Czechów Północny to musi być również południowy.
Czechów południowy to głównie os. Moniuszki i os. Lipińskiego te przylegające do centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Grygową ??? Do jakiej dzielnicy ta ulica należy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST FELIN? Znowu nas pomijają? To już wolę Świdnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle byle jak - np na Sławinkowskiej od Willowej w kier. Warszawskiej znowu nie będzie ok 200 m. chodnika. Albo nic nie robić a jak robić to w całości - jak zwykle dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST DASZYŃSKIEGO - na tych chodnikach nogi można połamać woda je zdemolowała a gdzie jest dziura tam jakiś mądry ziemi nasypał a czynsz znowu w górę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...