Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę poprawić widok dokumentu! Brak słów ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe, że największe wsparcie planowane jest dla ratowania jednego z najbardziej "wizjonerskich" projektów PRL-u. Jakie korzyści poza tym płyną z "rewitalizacji" systemu wodnego Wieprz–Krzna za ponad 1,7 mld zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"rozbudowa wałów przeciwpowodziowych na Wiśle, Wieprzu i Bugu (400 mln zł)"   Przecież to jest zwykły przekręt i marnowanie pieniędzy podatników. Wały nam już wychodzą bokiem (powodzie). Rzeki muszą mieć miejsce do rozlania fali powodziowej. Na zachodzie wały się likwiduje...   To jest przekręt  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli S19 dalej w planach nie ma
Zaloguj się, aby oddać głos
0
S19 jest w planach tak jak i S17, ale nie w tym dokumencie, bo Zarząd Województwa do dróg ekspresowych czy nawet krajowych nic nie ma do powiedzenia. Tym zajmuje się GDDKiA,a. Takie drogi są fonansowane z budżetu centralnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
S 19 jest już w trakcie realizacji szczegóły na stronie GDDKiA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Większoś tych inwestycji wywliłbym do kosza, co przyniesie rewitalizacja kanału rzecznego - kto na tym skorzysta, jakieś centra badawczo - rozwojowe (już mamy w lbn coś podopbnego na felinie i nic sie tam nie dzieje poza wynajmowaniem sal dla innych firm). kolejna sala konferencyjna? a to mało już ich jest w lbn - marszalek sobie właśnie buduje. albo markering gospodarczyz za 80 mln - czy oni powariowal!!!!!!!!!!!! chociaż gdybym był urzędnikiem to też chciałbym robić takie popaprane inwestycje z których nic nie wynika - gdzie jest dużo konferencji i spotkań bo to jest dobra okazja żeby przytulić się do jakiejś drobnej sumki. albo inwestycje które są robione tylko żeby skorzystałli na tym ieszkańcy danego miasta (drogi w chełmie, strefa w zamościu - niech w konkursach walczą o pieniadze na rozwój ich własnych regionów) PROJEKTY KLUCZOWE MAJĄ JAK NAJWIĘCEJ DAWAĆ WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM WOJEWÓDZTWA   Zostawiłbym: roztocze - bo na roztocze przeyjeżdzają Ludzie z całęj Polski, drogi powiatowe, drogi w lublinie - bo każdy z nas Do miasta wojewózkiego przyjeżdzą, POWINNY JESZCZE BYĆ DROGI WOJEWÓDZKIE, Inewstycje szpitali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: