Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak budowa stadionu podkrada wodę z Bystrzycy

Utworzony przez wodnik, 7 sierpnia 2013 r. o 20:53 Powrót do artykułu
Bez sensu ten artykuł. Osoba, która to pisała jest kompletnie nieprzygotowana w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie żenujące oskarżenia i posądzanie o kradzież to tylko w tym kraju. Ciekawe czy w razie pożaru albo pragnienia też należy wystąpić o zezwolenia i czekać miesiąc? TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do polewania drogi, jednej drogi taka wielki beczkowóz !?. Przecież w tym monstrum mieści się kilkadziesiąt tysięcy litrów wody. Oni to używają do wyrobu betonu !!!
Sam jesteś beton!!! i wielki znawca tematu betonu. Kto teraz przy budowie "na miejscu" robi beton?? Nawet przy budowie domku jednorodzinnego zamawia się "gruszki". Jakby wyrabiali na miejscu beton, to budowę by zakończyli zapewne w 2020 roku!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jeszcze wywożą tą wodę do Warszawy i dolewają sobie do Wisły :D   komisja śledcza musi być ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacany wszyscy biora wode z rzeki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie sie wydaje ze łoni jeszcze tlen podkradają z nie swojej posesji, kraj jeb...ch podpier......y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym zameldować że dzisiaj dwa razy przejeżdżałem scieżką rowerową naprzeciw b.cukrowni (0 godz.5m50 i z powrotem o 6m40) ale nie było tej cysterny co pobiera wodę.Może pobrali wcześniej ale proszę by wszyscy co jeżdżą rano ściueżką mieli na to uwagę co tam się dzieje i meldowali na d.24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku - pańskich głupawych sensacji jest już przykro czytac,jeżdzij pan rowerem po lesie może wytropisz pan nie legalnie rosnące grzyby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zauważyłem okresowe wahania stanu wody w Bystrzycy wielkości 1 mm, teraz już wiem dlaczego.  Do Mietka : Jeżeli to monstrum ma pojemność kilkadziesiąt tysięcy litrów, to znaczy że ma ładowność kilkadziesiąt ton. Ciekawe co o tym myślą opony z tej cysterny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram są większe problemy niż takie głupoty, A ta "cysterna" bardziej wygląda jakby coś spuszczała...
 A jak rozpoznać cysternę która pobiera wodę od cysterny która coś "spuszcza" ?????? proszę ochłodzić głowę (może wodą z rzeki) wielcy tropiciele sensacji  ! afera Watergate :-) śmiać się chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już ważniejszych spraw w Lbn ? Niedługo "dziennikarzyny" z wschodniego napiszą o odlaniu się Mieczysława do jeziora.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji jak budują Warszawę  czy inne miasta ???tez korzystają budowlańcy z rzek?.woda została do polania pracowników bo było im bardzo gorąco i  temat zamknięty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda wsiąknie i trafi do Bystrzycy.Ale kara za nabranie wiadra wody z rzeki musi być surowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,kompletny idotyzm,,,ogarnął ludzi którzy piszą o kradzieży wody.Wody z rzeki  do celów budowy zalowac,,,,niech biorą i budują,,,,ludzie nie kompromitujcie się ,,,,,więcej wody wyparuje niż oni jej nabiorą,,,,woda dla celów budowy to milionowa czesc procenta wody która plynie w bystrzycy,,,,o co kopię kruszyć,,,,wstyd ten temat poruszać,,,,a sądzę ze temat poruszyla osoba która nigdy i nic konkretnego w życie nie zrobila,,,,,tylko wyszukuje i czepia się głupot,,,,,,,,,,,,stanislaw,,,,wielo,wielo,letni kierownik budowy i dużych  budow na terenie całego woj.lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy w tym wszystkim jest czas na rozpatrzenie tej błachostki przez tą śmieszną "Lubelską Biurokrację"...1 miesiąc... - zupełna porażka...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że szkodliwość niewielka chyba że Pan z ul. Głuskiej podlewa wodą pobraną z rzeki warzywka w dwóch pokaźnych szklarniach!
Sąsiadce żal, że nie ma takich pokaźnych szklarni? A warzywka niech rosną zdrowo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k........a odstszelić tego rowerzystę wody z rzeki mu żal co to za pajac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...