Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak lubelscy taksówkarze nabierają klientów na radio-taxi

Utworzony przez pasażer mpk, 19 listopada 2010 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Jedna sieć taxi z tych w Lublinie, jaka nie kombinuje to Radio Taxi Czwórki. Oni należą do Polskiej Sieci Taxi, dobre auta. Może ceny nie są wybitnie niskie, ale przynajmniej człowiek nie myśli o tym, w jaki sposób tym razem zostanie orżnięty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najdroższa taksówka w Lublinie to ŁUKOMSKI LUCJAN MERC TAXI EDES LU 9694J. 5,2 km w nocy w granicach miasta to prawie 40 zł. STANOWCZO NIE POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowsze odcinki Ekipy z Warszawy Warsaw Shore za darmo bez limitu i reklam -http://tnij.org/ekipa-shore  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najdroższa taksówka w Lublinie to ŁUKOMSKI LUCJAN MERC TAXI EDES LU 9694j. 5,2 km km w granicach miasta to prawie 40 zł. STANOWCZO NIE POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urząd odpowiedzialny za wydawanie licencji nic nie sprawdza, wywieszki z cennikiem nieraz są całkiem nieczytelne; poziom kultury osobistej u niektórych kierowców woła o pomstę do nieba, a w wielu przypadkach zastanawiające jest, kto wydał pozwolenie na kierowanie taksówką osobową osobie niepełnosprawnej; a ludzie dają się nabierać na te pseudo-korporacje
  Najlepiej to trzeba    jeżdzić mercedesami z numeru 19666. Są tam jajprzyzwoitsi taksówkarze polecam bardzo zawsze z nimi jeżdę i od 20 lat korzystam z tej korporacji i nigdy nie zawiodłam się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metro-ekspres - to oszuści!!! podszywają się pod korporacje zakładając na dach duże tzw. koguty z pseudonumerami korporacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie  jestem taksówkarzem zrzeszonym w korporacji lubelskiej i uważam że żadna z waszych opwieści nie trzyma się kupy i raczej jesteście żle z orietowani w klimacie kierowców taksówek.Parę informacji ogólnych.ze Słupa i w korporacjach równiez jeżdżą SB,UB ,TREPY WOJSKOWE,STRARŻACY oraz inna SWOŁOCZ MUNDUROWA  która ma po 2-4 tys EMERYTURY ,więcwszystko już jasnę w tej kwestii.Co do KIEROWCY i jego KULTURY OSOBISTEJ to jedno kto całe życie był gburem i żył w chlewie tak i bedzie miał w życiu osobistym i samochodzie  wieć mamy wybór , bo na postojach stoi więcej taxi!!!W korporacji również można spotkać brudny i z nie kulturalnym kierowcą samochód.a następnie  w mieście jakim jest LUBLIN NIKT NIE  USTALA STAWKI CO DO KILOMETRA ,CZASÓWKI CZY OPŁATY POCZĄTKOWEJ(w innych miastach ustala gmina)więc należy czytać CENNIK USŁUGI...bo potem nazywamy kierowce OSZUSTEM skoro wsiadamy do taxi i nie wiemy za ile jedziemy(w sklepie też kupujemy coś nie wiedząc ile to kosztuje???)!!!JEŻDŻE W ZRZESZENIU I WOLAŁBYM MIEĆ STAWKI JAK SŁUPY ALĘ NIE MOGĘ NIESTETY :mellow: CZYTAĆ CENNIK I JESZCZE RAZ CZYTAĆ .POZDRAWIAM WSZYSTKICH PASAŻRÓW  "ECHO TAXI LUBLIN"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE SĄ JESZCZE AUTOBUSY NOCNE !!!!MOŻNA MNIEJ WYGODNIEJ D...PE PRZEWIEŚĆ,WIĘC PO CO WYDAWAĆ PIENIĄŻKI NA TAKSĘ JAK MOŻNA SIĘ DORŻNĄĆ DO KOŃCA I JAKOŚ PRZEŻYJECIE W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kombinacje na całego. Jeszcze inna ciekawostka - kilka dni temu byłem w Wawie. Jedna korporacja na całe miasto miała auto z fotelikiem od ręki - Eco-car. Pozostali kazali czekać. Śmiech na sali ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jechałam jakimś mercedesem spod hotelu Europa. Za 2,1 km zapłaciliśmy 20 zł ...  Co za burak, w życiu nikt tyle ze mnie nie zdarł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jechałam jakimś mercedesem spod hotelu Europa. Za 2,1 km zapłaciliśmy 20 zł ...  Co za burak, w życiu nikt tyle ze mnie nie zdarł. 
Ty jesteś burak i cymbał że płacisz takie frajerskie rachunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Jechalam na tyg po 23 taxi lublin nr 283. Z pod bramy krakowskiej przez kàpielowà na dziewanny. 10 km prawie. Zaplacilam 59zl. To skandal. Przyel taryfie świàtecznej zwykle nie płace powyzej 27zl. Nie wspomagajcie oszustòw.nigdy z radio taxi lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Skandal. Jechalam na tyg po 23 taxi lublin nr 283. Z pod bramy krakowskiej przez kàpielowà na dziewanny. 10 km prawie. Zaplacilam 59zl. To skandal. Przyel taryfie świàtecznej zwykle nie płace powyzej 27zl. Nie wspomagajcie oszustòw.nigdy z radio taxi lublin.
Nauka musi kosztować. Następnym razem najpierw zapoznasz się z cennikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że nie ma co brać wszystkich pod jedną kreskę :) Ja ostatnio przerzuciłem się na  Taxi Mikolow  i u nich jeżdzę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest bardzo prosta. Jeśli masz sprawdzpne taxi, to zapisujesz numer i zawsze dzwonisz po nich. Lepiej jechać ze sprawdzoną firmą, gdzie wiesz, jaka będzie stawka, niż wsiadać do kogoś przypadkowego, gdzie możesz trafić na kombinatorów. Jechałem przed weekendem, to w iTaxi liczyli mi 1,6 zł za km. Racjonalnie. A... oni mają też odprowadzaczy. W sensie - jesteś po imprezie, to zawiozą cię do domu i odstawią do niego samochód. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z firmami taksówkowymi jest bardzo różnie. Wiadomo, że wsiada się tam, gdzie macie pewność normalności usługi.  Czetner - akurat iTaxi to cała sieć, oni są w wielu miastach. Nie mogą sobie pozwolić na wtopy. Nie znam cen wszystkich korporacji, ale nie zdziwię się, jeśli mają najtaniej. Jeździłem z nimi po kilku miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gomper - a co mnie to obchodzi? W sensie - po co mam sobie dopowiadać, dlaczego jest OK? Wsiadam do iTaxi, bo jestem pewien stawki i wiem, że podstawią dobre auto. Wiadomo - chodzi o kilka/kilkanaście minut jazdy, więc auto nie musi być jakieś wypasione, ale też nie może się rozpadać. No i jeszcze płatności kartą mają dla mnie znaczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, tak tylko wspominam. Po prostu komuś małemu z poza korporacji może bardziej zależeć na zysku z pojedynczego klienta, bo niezawodowolny klient nie jest problemem. Przecież nawet nie zapamięta taksówki. A dla sieci ma to już istotne znaczenie - wiadomo, że iTaxi musi o to dbać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście, że iTaxi ma za połowę ceny teraz przejazd? 50 proc. normalnej stawki. Tylko, że do końca miesiąca to obowiązuje i wszystko załatwia się przez aplikację. Raczej takie stawki są niespotykane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...