Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szczerze to powinno byc platne karta ... 1. wkladasz karte po zaparkowaniu ... system rejestruje kto i kiedy i drukuje potwierdzenie. 2 wkladasz karte na koniec parkowania ... system sciaga kase za czas + drukuje paragon ... nie bylo by niedomowien, robienia zdjec itp glupot ... naliczanie minutowe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w centrum. Mieszkam poza Lublinem (15 km). Codziennie muszę dojechać na 9 do pracy, a wcześniej zawożę dziecko do przedszkola - na Bronowice. Jak ja mam to zrobić zbiorkomem? albo rowerem miejskim? albo nawet własnym? I tak będę tam parkował - bo muszę. Bo takie mam realia. Po co utrudniać mi życie i zmuszać mnie do wydatków? W centrum pracuje wielu ludzi takich jak ja. Nie wszyscy są wielkomiejskimi singlami. Zbiorkom jest fajny, rower też jest fajny. Tylko, czy ktoś z szanownych przeciwników samochodów w centrum, wiózł kiedyś autobusem dwoje dzieci do lekarza? Ja miałem tą nieprzyjemność - i wierzcie mi, zawsze wybiorę samochód.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa płatnego parkowania to bardzo dobry pomysł. Być może warto rozważyć następujące założenia: 1. zdecydowanie poszerzenie rozmiarów strefy ( w szczególności włączając Miasteczko Akademickie i okolice WSZYSTKICH uczelni), przy jednoczesnym obniżeniu opłat. 2. wzorem innych aglomeracji, wprowadzenie obowiązku wskazania podczas wykupowania biletu numeru rej pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodnie z interpretacją ministerstwa spraw wewnętrznych lub też orzeczeniem naczelnego sądu administracyjnego, jako płatne miejsca parkingowe nie mogę być traktowane miejsce, które nie są wyraźnie wydzielone, np. miejsca na chodnikach, warto na to zwrócić uwagę. Zgodnie z interpretacją miejsca na chodnikach nie mogą być płatne. Stosujmy sie do prawa, a potem poszerzajmy strefę ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie tylko poszerzenie strefy pozwoli lepiej postawić auto w centrum .wówczas taniej a więcej aut pozostaje w śrudmieściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo za "profesjonalne" podejscie do tematu! w internecie dostepna jest uchwala ws. spp i wg niej juz teraz abonament roczny kosztuje 1300.... wystarczy zerknac zanim sie artykul napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...