Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAKI DOSTAWCA INTERNETU ?

Utworzony przez domownik, 10 listopada 2013 r. o 18:23
mam ogromną prośbę - jakiego operatora usług: telewizyjnej, telefonicznej i tv polecacie w budynku mam wybór: multimedia, upc, nplay, tp orange, netia - czyli praktycznie wszyscy pod względem ceny najlepiej wypada nplay ale podobno ta firma dogorywa i nie warto z nia się wiązać. co polecacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam NETIE, nplay to aktualnie straszny SYF, wzięli kasę z UE i koniec, sprzedają  abonentów upc, ciekawe jak to zrobili bo mają inną technologię, będzie upc bezprzewodowo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nplay to amatorszczyzna w najwyższym wydaniu ! miałem ten szajs ostatnio u siebie przez miesiąc, nawet awarii  nie potrafią sprawie usunąć pozatym każa e-mailować o awarii w dni wolne ! paranoja! nie mam internetu i mam im wysłać maila!  pani która przyjmowała zgłoszenie braku usług pozatym nakrzyczała na mnie że nie tym się zajmuje, po tym fakcie podziękowałem za tą przyjemność aktualnie korzystam z upc i jest znośnie, przynajmniej mam gdzie przedzwonić do serwisu całą dobę jedyny minus to modem kablowy, a chciałem tylko kabel z rj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam Netię. Wszystko działa poprawnie, a w razie czego obsługa błyskawicznie reaguje na zgłoszenia. Przy łączeniu usług rachunek wychodzi bardzo przyjemny. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...