Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać? Najbardziej oblegane kierunki

Utworzony przez plati1985, 28 listopada 2013 r. o 07:17 Powrót do artykułu
Temat na topie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś człowiekiem ambitnym, a jednocześnie masz problemy z wytrzymałością psychiczną - NIECH CIĘ LICHO NIE KUSI I ABSOLUTNIE NIE IDŹ NA WETERYNARIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urządzenie to rewolucyjne rozwiązanie oferujące lokalizowanie osoby lub zgubionego telefonu. Świetna sprawa  http://amitam.co.pl/s/gpsphone Wykorzystując telefon komórkowy możesz sprawdzić gdzie jest Twoj chłopak, lub nawet odnaleźć zgubioną komórkę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierunki oblegane to nie znaczy ze najlepsze to pewnik; kto dzisiaj mądry idzie na jakies bezpieczenstwo czy prawo ? ida bo na  te kierunki wystarczy troche poczytac i najwiekszy tumanek moze to skonczyc a na scislych to juz trza myslec hahhaah   dzisiaj liczy sie tylko scisłe kierunki, medyczne i jezyki obce bo w razie mizerki to za granica ma juz jeden atut - zna jezyk i nie bedzie na zmywaku , tylko bedzie jechał na szmacie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor nie do końca opisała co zawiera dokument pt. "I N F O R M A C J A o wynikach rekrutacji na studia na rok akademicki 2013/2014 w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego" . Pare kliknięc i oto na stronie  http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/uczelnie-techniczne-wciaz-najchetniej-wybierane-przez-kandydatow-na-studia.html   można zapoznać się z opracowaniem Ministerstwa. Interesujące jest to, że w dokumencie występuje tyko jedna uczelnia z Lublina, a co ciekawe jest to uczelnia niepubliczna. Ale Pani Redaktor - nie wiem czemu - nie wymienia jej nazwy.   Pozdrawiam wszystkich maturzystów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia bezrobotnych magistrów to jest Polska, a zagłębiem najwyrazniej jest Lublin.. gratulacje do ludzi, którzy swoimi idotycznymi decyzjami, o tym żebym produkować magistrów jak w fabryce zepsuli rynek pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierunki oblegane to nie znaczy ze najlepsze to pewnik; kto dzisiaj mądry idzie na jakies bezpieczenstwo czy prawo ? ida bo na  te kierunki wystarczy troche poczytac i najwiekszy tumanek moze to skonczyc a na scislych to juz trza myslec hahhaah   dzisiaj liczy sie tylko scisłe kierunki, medyczne i jezyki obce bo w razie mizerki to za granica ma juz jeden atut - zna jezyk i nie bedzie na zmywaku , tylko bedzie jechał na szmacie hahaha
Zapraszam na Prawo a zobaczymy jak sobie poradzisz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek wybierając studia trzeba się zastanowić w czym jest się dobrym i co się lubi robić. Bo coś co nam nie leży, ale dostaniemy pracę słabo rokuje, bo przecież teraz pracujemy przez większość życia. I wybór uczelni też jest ważny, ja dostałam niezłą pracę i przeprowadziłam się do wawy, więc właśnie tam szukałam czegoś zaocznie. Trochę się mi to zajęło, ale znalazłam :) zdecydowałam się na studiowanie na SAN w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, bo wykładowcy są ok, zajęcia ciekawe i płatności są dobrze rozłożone, więc polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wyobrażacie sobie studiowania czegoś innego niż kierunki humanistyczne to polecam Wam zajrzeć do oferty Uczelni Korczaka. wiele ciekawych kierunków i specjalności dopasowanych do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy. Dobra oferta dla osób już pracujących. Zobaczcie na stronie co oferują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finanse i rachunkowość! to jest moim zdaniem najbardziej przyszłościowy kierunek, sama jestem na drugim roku na WSb w Poznaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finanse i rachunkowość! to jest moim zdaniem najbardziej przyszłościowy kierunek, sama jestem na drugim roku na WSb w Poznaniu
Cześć Werkaa,   Też wierzymy, że to bardzo przyszłościowy kierunek, a tym bardziej nasza kadra :)   Oprócz Poznania Wyższa Szkoła Bankowa ma oddziały w 10 oddziałach w całej Polsce. Pełna oferta studiów i aktualne promocje (OSTATNIE DNI!) dostępne oczywiście na naszej stronie www i w placówkach WSB. Zapraszamy! :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finanse i rachunkowość! to jest moim zdaniem najbardziej przyszłościowy kierunek, sama jestem na drugim roku na WSb w Poznaniu
Przyszłościowe to mogą być uczelnie techniczne, szczególnie kierunki zamawiane studia.tv/kierunki-zamawiane-jak-to-dziala Teraz na inzynierów jest popyt bo po prostu dobrych brakuje. Po naukiach ekonomicznych jest teraz bardzo wiele osób, ale z drugiej strny po takich studiach można isć do pracy do wielu miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak studia to tylko w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jak dla mnie to jest jedyna godna polecenia uczelnia w Warszawie. Studiuję tam już drugi rok i jestem zachwcony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale naprawdę chcecie wybierać to, co będziecie robić przez kolejne lata, na podstawie statystyk? Nie sądzicie, że to delikatnie mówiąć głupie podejście? Mnie się wydaje, że tak. Wybrałam kosmetologię w Szkole Mydłowskiej po mocnym sprawdzeniu i przeanalizowaniu tematu. Kadra, program, lokalizacja, to co myślą inni studenci - wszystko sprawdzałam, a pozostałym radzę robić podobnie. Poszłam na uczelnię po to, aby się czegoś nauczyć, a nie tracić czas... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fizjoterapia jest bardzo ciekawa i niesamowicie rozwojowa. radzę iść w tym kierunku bo są z tego niezłe pieniądze i nie siedzi się w korporacyjnej atmosferze. ***ap.edu.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi zupełnie nie przeszkadza korporacyjna atmosfera. MAm możliwość awansu, większych zarobków. Nawet poszłam teraz zaocznie na magisterke na WSB, oczywiście dalej związaną z zarządzaniem. Odpowiada mi ten kierunek i z nim wiążę swoją przyszłość, a dyplom to u mnie na pewno większe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie tutaj namiary - ******wsp.szkolymydlowskiej.pl/ to uczelnia w wawie, ale konkretna - wybrałam na niej kosmetologię nie przypadkiem. sprawdziłam wiele miejsc, porownałam kadrę, program, rozmawiałam ze studentami. pamiętajcie, że na uczelni spędzicie kilka lat, tak więc wybieranie tego miejsca na zasadzie - aby najbliżej, jest delikatnie mówiac głupie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szkole Mydłowskiej ten poziom jest wysoki, uczelnia jest wymagająca, ale zdecydowanie warto. Ludzie muszą się w końcu nauczyć tego, że studia są po to, aby się rozwijać i zdobywać zawód, a nie dla papierka. O ile dobrze do tego wszystkiego podejdziecie, to efekty na bank będą zauważalne. To już nie są czasy, w których każdy musi mieć studia. Róbcie je, jeśli widzicie ich sens. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...