Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Gowin w Lublinie: praca i rodzina podstawowymi wartościami nowego ruchu

Utworzony przez freedom, 9 listopada 2013 r. o 20:45
Darek Piątek zapisał się do Gowina.Hura Żuk wygra wybory nawet do Europarlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE POLACY Wielkimi krokami zbliżają się wybory pamiętajcie wszyscy won głosujcie na ludzi z poza układu nie dajcie się otumanić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowin to wstrętny fałszywy ,podstępny TYP. To Premier Tusk zrobił go ministrem a ten w tak chamski sposób MÓWI NA JEGO TEMAT. B.proszę  Polaci NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA SŁÓWKA tego fałszywca .Po pewnym czasie  KAŻDEGO spotka los premiera Tuska. Gowinb każdemu OBSMARUJE TYŁEK. Uważajcie na tego typa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za P. Gowinem. Jako jedyny walczy z prokuratorsko - sądowniczą mafią, zakałą społeczenwa. Synonimem nieprawości RP. Ma Pan mój głos i bedę Pana popierał. W Panu jedyna nadzieja. Dzięki za zorganizowanie konwencji w Lublinie, tu na wschodzie RP. Bo innej alternatywy, niz Pan, nie ma. Został TYLKO Pan Gowin i w nim przyszłość, nadzieja na sprawiedliwość i praworządność w RP. Wypleń Pan układy kolesiosko rodzinne z tych pseudo partyjek typu po, psl czy inna swołocz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same jaja kobyly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,SAME ODPADKI PRZYSZLY NA,,,GOWINA,,,,MAŃKA,SZczot,,,Wójck dariusz,,,,Wojciechowski,,,,,tych facetow żadna partia nie chce,,,,,wiec szukają szczęścia u Gowina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gowin zabrał elektorat PIS-u .Wiedział Tusk co robi.Już średniowiecze było. Progu wyborczego nie przekroczą, ale swoje zrobią.Brawo.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to Ty jesteś ekspertem od wszystkiego - a najbardziej od prawa bo pracujesz w sądzie. Pewnie jesteś córunią/synkiem sędziego albo jakiegoś adwokata i Cię na siłę wkręcono na cieplutką posadkę a Ty jeszcze szczekasz? Do roboty się weź bo zwykłego wezwania napisać nie umiecie. Więcej niż "tysiąc pińcet" się nie należy!
  Ekspertem od wszystkiego nie jestem, ale na prawie się dobrze się znam bo je ukończyłem. I nie - nie jestem synkiem sędziego albo jakiegoś adwokata, bo gdybym nim był, to na pewno nie pracowałbym jako zwykły urzędnik. A szczekać to Ty kolego/koleżanko powarkujesz, bo wrzucasz wszystkich do jednego wora, nie mając pojęcia o czym gadasz nawet. Typowy przykład zaściankowego myślenia - pracuje w sądzie, to pewnie ma plecy i/lub jest synkiem sędziego/adwokata. Powiem Ci tak - nawet taki deb*** jak Ty ma szansę się dostać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Wojciechowski juz nie jest u Gasipsa? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"koncert życzeń i pozdrowień" - oto całe streszczenie tego wydarzenia oczami jego uczestnika: pierwsza połowa to koncert pobożnych życzeń, a druga, to ciąg pozdrowień pod adresem każdego, kogo należało pozdrowić. Dalej już tylko pustka, czarna dziura.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jarosław Gowin to jest trup polityczny i tylko ścierwojady mogą się na taki marny ochłap nicości nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...