Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali w ciemnościach, w żółwim tempie. Koszmarna podróż pociągiem do Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 07:00 Powrót do artykułu
"Laske robiący konduktorzy? ciekawe na jakiej lini?.Piszemy kolego po Polsku bo jak to mawiał klasyk robić komuś laske a robić łaske to kolosalna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w celu poprawy sytuacji podzielić kolej na jeszcze większą ilość spółek z prezesami , zarzadami , radami nadzorczymi i innymi darmozjadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaka tragedia spotkała pasażerów. Zróbmy zrzutę na koce i artykuły pierwszej potrzeby. Załatwmy im psychologów, by mogli wyjść z tej traumy. Na litość boską zacznijm działać, bo nam pasażerowie zemrą w tych ciemnych wagonach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w maju wybrałem się bezpośrednim pociągiem z Lublina do Wrocławia. Miał byc nowoczesny Dart a podstawili stary obszczany skład. Rezerwacje miejsc się nie zgadzały. W Warszawie kazali nam się przesiąść do Dart'a. Na moje pytanie czy nie powinno tak być od początku konduktor wzruszył ramionami i coś mi tam odpalił o pomyłce. Tak oto zachęcony wybrałem podróż koleją nowoczesnym pociągiem. Okazało się, że drożej niż samochodem i to przy zniżce rodzinnej, z przesiadką (małe dziecko i bagaże), 1/4 podróży w strym wagonie i nerwy przy szukaniu miejsc. A jeszcze jedno, bilet kupowałem przez internet a "mądry" system Intercity przydzielił mi miejsce w innej części wagonu (dobrze że żonie i dziecku przydzielił razem). Generalnie zawsze jak podróżuję pociągiem to cos się przydarza, opóźnienia to norma i to nawet jak nie było remontów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mundralo? Zapłacili za jazdę w normalnym pociągu a nie w dzidostwie. Powinni oddać kasę za ten odcinek i jeszcze za opóźnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrała się śmietanka intelektualna: Że pociągi sie spóźniają - źle. Że remontują tory, żeby sie nie spóźniały - też źle. Tyle jadu i żółci w tym narodzie, że czasami aż szkoda, że ktoś tego za kark silną ręką nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle kasy UE dała na modernizację koleji a ci Fraglesi nie wykorzystali tego aby kupić odpowiednią ilość składów i lokomotyw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupując bilet zawierasz na coś umowę. Nikt nie lubi być oszukiwanym i tylko o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olewajcie jazdę pociągami,ja tak robię od lat i czuję się znakomicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę. to ta nowoczesna z pessy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie pociong zdaleka na nikogo nieczeka konduktorze wspaniały byle nie do Warszawy Jak jeździta pociongami po Polsce C to się nie dziwtwielkie łoburzenie Wybudowały lotnisko to latać samoliotami a nie utyskiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może coś więcej o tym kursie z Przemyśla do Warszawy? Bo jest wzmianka o 200 min. opoznieniu: Jechałem tym pociągiem z Lublina do Warszawy, fakt że oświetlenie było ale opóźnienie wyniosło finalnie 260 min. To kto miał gorzej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto dobrobyt do jakiego doprowadziły cholerne solidaruchy z lat 80, roztrwonili miedzy sobą cały majątek narodowy, że teraz pozostały już tylko resztki ledwie dyszące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120 minut to krótko nasz był opóźniony 2 godz. To był dopiero opóźniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja któregoś razu z Krakowa do Warszawy: IC 3 godziny opóźnienia. W Warsie to już same okruchy zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować Contbusa to będzie wtedy dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron busowy baron to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To slawusiowe pendolino (bez pendolina) do Lublina nie lata? Ch tam z Polska wschodnia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie przysługuje w przypadku gdy zwrot wynioslby ponad określoną przepisami kwotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa wagony z przodu składu były oświetlone podobno, kierownik pociągu proponował nam przejście, podobno były wolne miejsca, nawet jedna pani z naszego przedziału poszła tam poczytać, reszcie się nie chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...