Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetnie! Chyba że zwolennicy GMO wszystko zepsują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzi o to, by później jakiś przedsiębiorca kupił ten pomysł i już wiedział, jak zbudować dużą, wysokowydajną linię" tak, a potem ten producent oleje wszelkie normy i będzie produkował zwykłe olejowe gówno ale wypuszczał jako ten zajebis ty olej i łoił na nim niebotyczną kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie bardzo mogę w to wszystko uwierzyć. Zazwyczaj tego typu pomysły, gdzie może powstać coś korzystnego dla naszego zdrowia, lub naszej kieszeni są ukręcane. A tu nawet grant z UE... być może skończy się jak pisał przemówca. Kupi to ktoś odpowiedni i pod marką super zdrowego oleju będzie pchał badziewie i jeszcze kasę trzepał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie, ale co z benzyną z Nałęczowianki co ją prof.Dobiesław z premierem Pawlakiem mieli robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ten olej będzie do natychmiastowego zużycia to buteleczka 100 ml. jest stanowczo za duża!!! Mam na myśli gospodarstwo domowe bo chyba o to chodzi twórcom tego produktu.No i na koniec-smak tego specyfiku.Jeśli będzie podobny do obecnie produkowanego oleju rzepakowego tłoczonego na zimno, który można kupić tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia i to na rynku to ja się piszę na ten wynalazek.A co inne osoby mówią na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby mnie było stać na taki olej muszę dostać dofinansowanie z UE. albo prędzej umrę niż jego zbawcza moc mnie podniesie na zdrowiu, trzeba będzie stosował go zapewne regularnie czyli codziennie,a to kwota 240 miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast narzekać i krytykować wszystko, sami ruszcie wasze zasmierdziałe du p ska, zdobądźcie tytuł profesora i wymyślcie co de novo Powodzenia zgredy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden olej nie dorówna tłuszczom nasyconym - słoninie , maśle , smalcu, łoju. taki wariat zawsze musi przejść przez wątrobę , czego nie można powiedzieć o wcześniej wymienionych. przy okazji ją nieco zmaltretuje , ale to już nie takie ważne-kasa koncernów tych od leków siem liczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Żeby mnie było stać na taki olej muszę dostać dofinansowanie z UE. albo prędzej umrę niż jego zbawcza moc mnie podniesie na zdrowiu, trzeba będzie stosował go zapewne regularnie czyli codziennie,a to kwota 240 miesięcznie.
Gdzie jest napisane, że dzienna dawka to 100ml? Zasada jest taka: czytam, rozumiem co ktoś napisał, wyrabiam sobie zdanie na ten temat i jak mam coś do dodania co wzbogaci wiedzę czytających, lub chcę wyrazić opinię, to piszę. W innym przypadku to tylko zaśmiecanie internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bednarczyk , nie wypisuj Pan głupot !!! od wieków na świecie tłoczony jest z rzepaku olej na zimno. w Polsce też można kupić taki olej. jedyny w świecie - to chyba w pańskiej niedouczonej głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście projekt współfinansowany z pieniędzy Unii Europejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
panie Bednarczyk , nie wypisuj Pan głupot !!! od wieków na świecie tłoczony jest z rzepaku olej na zimno. w Polsce też można kupić taki olej. jedyny w świecie - to chyba w pańskiej niedouczonej głowie
Ma Pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem? "To właśnie niska temperatura jest JEDNYM Z kluczy do sukcesu. Kolejne to proces tłoczenia oleju – NIE DOŚĆ, że na zimno, to JESZCZE bez dostępu tlenu i światła."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na bezpłatne szkolenia: www.gis-szkolenia.pl zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ma Pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem? "To właśnie niska temperatura jest JEDNYM Z kluczy do sukcesu. Kolejne to proces tłoczenia oleju – NIE DOŚĆ, że na zimno, to JESZCZE bez dostępu tlenu i światła."
no tak, tylko jak do tej pory są dwie metody tłoczenia oleju na gorąco ( jest większa wydajność ) - i na zimno ( lepsza jakość ). nie uważa Pani, że ten kolejny lubelski " wynalazek " to rozdmuchane przez dziennikarzy powtórne wynajdywanie prochu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawa czy ten nieoczyszczony olej nie będzie miał za dużo rakotwórczego kwasu erukowego bardzo szkodliwego dla zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...