Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
większość polskich kierowców - pozbawione wyobraźni dzieci, hamscy prostaccy, zadufani w sobie, nieodpowiedzialni, przekonani o swojej mani większości, moge to napisać po kilku latach pobytu za granica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym dodał że dużo kierowców nie zna przepisów i to nie chodzi mi o prędkość, ale o brak wcześniejszej sygnalizacji zamiaru skrętu -przeważnie jak już stanie na krzyżówce to wtedy włącza kierunkowskaz że będzie skręcał w lewo i blokuje tych co za nim stali bo każdy myślał że będzie jechał na wprost bo nie zasygnalizował odpowiednio wcześnie, blokowanie lewego pasa bo ja jadę przepisowo 50 to inny nie musi jechać szybciej, żle ustawianie się i wjeżdżanie na skrzyżowania gdy brak jest możliwości opuszczenia go, jazda przez rondo, brak dynamicznej jazdy powoduje korki w mieście, jazda na tzw zamek i patrzenie w sygnalizator, bo gdy zaświeci sie zielone to wtedy zastanawia sie co ma robić i gdzie jest.... itd......itd....Jeszcze raz na kurs doszkalający! Tymczasem Policja to tylko po JP potrafi jeździć tam gdzie jest 40 i roboty których nie ma po południu i znak powinien być zasłonięty i szukają frajerów zamiast po centrum i szkolić kierowców. Duża uwaga dla rowerzystów : jeśli korzystacie z ulic zamiast ścieżki rowerowej to musicie znać przepisy ruchu drogowego i go przestrzegać i szkoda ze karta rowerowa nie jest obowiązkowa bo tylko potraficie na kierowców klnąc a sami co robicie w niedzielę nad zalewem na ścieżkach ? Pozdrawiam -pirat drogowy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, kierunków nie używają łobuzy i w lusterka nie patrzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ktoś powiedział, że wielu psychologom przydałaby się . . . pomoc psychologiczna :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym dodał że dużo kierowców nie zna przepisów i to nie chodzi mi o prędkość, ale o brak wcześniejszej sygnalizacji zamiaru skrętu -przeważnie jak już stanie na krzyżówce to wtedy włącza kierunkowskaz że będzie skręcał w lewo i blokuje tych co za nim stali bo każdy myślał że będzie jechał na wprost bo nie zasygnalizował odpowiednio wcześnie, blokowanie lewego pasa bo ja jadę przepisowo 50 to inny nie musi jechać szybciej, żle ustawianie się i wjeżdżanie na skrzyżowania gdy brak jest możliwości opuszczenia go, jazda przez rondo, brak dynamicznej jazdy powoduje korki w mieście, jazda na tzw zamek i patrzenie w sygnalizator, bo gdy zaświeci sie zielone to wtedy zastanawia sie co ma robić i gdzie jest.... itd......itd....Jeszcze raz na kurs doszkalający! Tymczasem Policja to tylko po JP potrafi jeździć tam gdzie jest 40 i roboty których nie ma po południu i znak powinien być zasłonięty i szukają frajerów zamiast po centrum i szkolić kierowców. Duża uwaga dla rowerzystów : jeśli korzystacie z ulic zamiast ścieżki rowerowej to musicie znać przepisy ruchu drogowego i go przestrzegać i szkoda ze karta rowerowa nie jest obowiązkowa bo tylko potraficie na kierowców klnąc a sami co robicie w niedzielę nad zalewem na ścieżkach ? Pozdrawiam -pirat drogowy :-)
      Tu nie chodzi o nieznajomość przepisów tylko zwykły debilizm, tzw. pustogłowie. Jak ktoś jest debilem, to nawet jak zna przepisy - będzie je w debilny sposób łamał i śmiał się zza kierownicy na kolesi, których w h....a zrobił.   Taka mentalność polskiego wieśniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak.Duzo kierowców nie zna przepisów i sobie wymyslają jakąś jazdę na zamek.Gdy by to było dobre i nie powodowało zagrożeń bezpieczeństwa to by dawno było w przepisach dozwolone.Na razie w większości jest to wymuszenie i nawet jeśli jeden jest kulturalny i wpuści to zarazem jest chamem wobec tych co stoją prawidłowo za nim i palą tak samo drogie paliwo i też im się śpieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy kierowcy na prawdę strasznie jeżdżą. Kłótliwy, próbują za wszelką cenę wmówić swoja rację, niektórzy nawet grożą innemu kierowcy i krzyczą (takie chamstwo zasługuje na natychmiastowe zgłoszenie na policję). Nie mówiąc już o tym, że wielu Polaków jeździ ZA SZYBKO! I NIEBEZPIECZNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...