Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" strategia i rozwój " aktualnie to jest dewastacja lasów przez leśników. pewnie nastąpi przyspieszenie w tym zakresie
Przynajmniej pozostanie w polskich rękach i nie podzieli losów stoczni, cementowni, cukrowni , czy polskich hut. Ja wiem że bolą was nowe twarze, ale zrozumcie wszystko pod dywanem już tak śmierdzi że wytrzymać u was nie idzie. Apropo pozdrawiam z Freiburga, wszak jesteśmy zaprzyjaźnieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym
 
Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym
Bo tak napisałeś? Czy sam coś potrafisz? Wiesz znam jego, jest prawy i inteligentny, jedynie czego mu brak to krasomówstwa. Chcesz się czegoś nauczyć to go słuchaj, zna pracę od podstaw, zna układy od podszewki i nigdy się nie złajdaczył. Ja rozumiem wasz obecny strach, jezeli pracę musiałeś sobie przez wuja załatwić. W normalnym państwie nie musisz nic załatwiać , tylko idziesz do pracy. Daj mu szansę się rozwinąć, przecież ta pociotkowość na wschodzie was dusi i dławi, i przez to straciliscie najmądrzejszych ludzi.  Ja się już cieszę na spotkanie z moimi kolegami po fachu wszak nasze dyrekcje są zaprzyjaźnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Karlsruhe zakończyła swoją wizytę delegacja polskich lesników z dyrekcji LP w Lublinie z dyrektorem Jerzym Sądlem na czele. Gdzie byłem świadkiem gorącego przyjęcia jak i naprawdę dobrej wymiany doświadczeń i rozwinięcia wzajemnych kontaktów zawodowo - społecznych. Dyrektora Sądla przyjmował i goscił Dyrektor FBW Mainrad Joos reprezentujący zrząd dyrekcji we Freiburgu, oraz Bürgermeis­ter Klaus Stapf z Karlsruhe. Nie należy do czestych okazji otwarcie wernisażu zdięć znanego i niejednokrotnie nagradzanego Wiesława Lipca, w domu kultury w Karlsruhe, gdzie wystawa ta potrwa do 4 maja. sam byłem zaskoczony ilością zainteresowanych i pytaniami jakie nam zadawano. Panie redaktorze , świadomość Niemców jest taka jaką kształtują ją ich media, ale co osobiście zauważyłem , logiczne argumenty i przedstawiane fakty i obrazy z życia politycznego, naprawdę bardzo szybko rozwiewały wszelkie watpliwości, że Polska i Niemcy idą w tym samym kierunku, a różnią nas tylko polityczne wypowiedzi Eurotechnokratów i całkowicie zakłamane media niemieckie. Po wspaniałym tłumaczeniu wypowiedzi przez dyr.Kraczka atmosfera wśród gospodarzy i gości była naprawdę rodzinna. Byłem i jestem dumny z takich wizyt, co prawda w nastepnej dyrekcji we Freiburgu , nasi goście rodacy też bedą serdecznie przyjmowani, ale tutaj w miejscu oddalonym od siedziby niemieckiego trybunału Konstytucyjnego oddalonego zaledwie o parę kroków, miało to spotkanie napewną znamienitą wymowę. Może wreszcie i do głów polityków dotrze, że Polska jest i była zawsze w Europie, a walczy tylko o równe traktowanie wobec prawa jak i obowiązków wynikłych z przynalezności do Unii Europejskiej. Ochrona i dbanie o interesy narodu którego się reprezentuje to zaszczyt ale też i obowiązek. Jestem ciekawy czy chociaż w lokalnej prasie w Lublinie pojawi się jakaś wzmianka....Tak się nie informuje swoich czytelników tylko uprawia politykę. Dobrze że WPROST jest miejscem gdzie każdy może zasięgnąć informacji niezależnie od przynależności ekumenicznej! Dobra zmiana nabiera już kształtów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takie Kraczek zbudował? A jak rozwalał i kogo - było widać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz osiodłać osła, ale nie uczyni to z niego konia arabskiego, możesz dać dystynkcje dyrektora podleśniczemu, ale nie uczy to z niego dytektora, dwa lata temu byłem na pewnej konferencji leśnej i miałem nieprzyjemność oglądać menczarnie jakie on przeszedł aby pokazać tabelki z prezentacji jaką ktoś mu przygotował, miałem też przyjemność widzieć prezentację Dyrektora Parku Narodowego (jednego z dwóch położonych na Lubelszczyźnie), prezentację przygotowaną przez niego samego z dużą wiedzą z terenu i zdjęciami z terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołano już podleśniczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dniem 8 lutego 2019 roku funkcję dyrektora objął Pan Marek Kamola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dniem 8 lutego 2019 roku funkcję dyrektora objął Pan Marek Kamola.[/quote]   [quote]+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...