Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO ZASŁUGA RADNEJ SUCHANOWSKIEJ.OBSERWUJĘ JĄ W RATUSZU,JAK JĄTRZY,SPISKUJE,TWORZY KOALICJĘ Z NIENAWIDZĄCYMI I SKŁÓCONYMI Z LUDŻMI TAK SAMO JAK ONA.RÓŻNYCH LUDZI OBSERWOWAŁEM W RATUSZU,ALE DRUGIEGO TAK PEŁNEGO JADU I KŁAMSTWA-NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prozaika dziejów...Nie rób bliźniemu co tobie nie miłe... Już wiesz Piotrusiu jak się czul Jareczek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły lubelak napisał:
chciałoby się powiedzieć "polityczne łapy trzymajcie daleko od samorządu"..... Ale cóż, może kiedyś doczekamy chwili, gdy dobro miasta i mieszkańców będzie ważniejsze od politycznych gier przeróżnych koterii..... [/quote] [quote name='zwykły lubelak' timestamp='1347307059' post='672673'] chciałoby się powiedzieć "polityczne łapy trzymajcie daleko od samorządu"..... Ale cóż, może kiedyś doczekamy chwili, gdy dobro miasta i mieszkańców będzie ważniejsze od politycznych gier przeróżnych koterii.....
Wyborcy wybierają radnych do samorządu, aby rozwiązywali ich problemy. Pan Kowalczyk należy do tych co to rozumią, ale w PIS, ten co nie robi zadymy i nie chodzi na pasku posłów jest wrogiem.Coś nareszcie widać w Lublinie przy mądrym prezydencie i radnych ale to kłuje tych co partyjniactwo uprawiają co dnia i tego żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobrze zrozumiałem Pana Czeleja to sprawy powinny potoczyć się w ten sposób: - odwołujemy Kowalczyka z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Lublina (bo mu na tym mieście zależy), - rozbijamy koalicje Rada Miasta - Prezydent (bo nie o dobro Lublina tutaj chodzi), - rezygnujemy z ciężkiej pracy i wracamy do ciągłych kłótni (bo tak łatwiej), - wszystko wraca do normy pod hasłem NIE-DA-SIĘ!!! (bo taki jest Lublin) A już się bałem, że Lublin zacznie nadrabiać zaległości względem Polski zachodniej - może nawet i całej Europy. No ale na szczęście najważniejsze jest dobro partii a nie mieszkańców Lublina. Normalnie PRL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tellson napisał:
"Obowiązkiem członków PiS jest wspieranie linii partii". - Panie Czelej, daj się Pan oświecić. Obowiązkiem radnych jest wspieranie rozwoju miasta, a nie linii partii. To nie ten system polityczny co niegdyś.
Otóż to! Od kiedy to radny w samorządzie ma być kacykiem partyjnym? Może juz czas skończyć z partyjniactwem. Potrzeba madrych, prawdziwych samorządowcow i dobrych gospodarzy. Jakos nie słychac żeby pan Czelej albo Michałkiewicz mieli jakies nadzwyczajne zasługi poza wiernościa partyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew jedyne co robi to się "prezentuje" i to nawet nie zawsze dobrze, ponieważ jego wypowiedzi, często "masło maślane" i powtarzanie jednego zdania na kilka sposobów. No cóz- taki rzecznik prasowy. Ja jestem PiSowcem, ale po tej akcji widzę, że chyba innej krwi. W sumie jak Kowalczyk był potrzbny Tułajewowi, to łaził za nim wiernie jak pies, a teraz łazi za Czelejem, Sprawką. No cóż. Mój PiS jest inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd to nie miejsce na partyjne lubienie się czy nie, tylko na działanie. Czemu w innych miestach już to załapano, a tylko w Lublinie partia jest wazniejsza od działania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wreszcie dosadnie powiedzieli wprost, po co chcą być w Radzie miasta - tylko żeby robić zadymy i blokować dobre pomysły prezydenta. Absolutnie nie ma mowy o pracy na rzecz dobra miasta. A przecież radni mają pracować na rzecz rozwoju miasta. Dla przyszłych wyborców jest to doskonały sygnał aby absolutnie na nich nie głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalczyk zawsze miał potrzebę robienia dobrze prezydentom. Znakomicie pokazał to w Puławach gdzie wspierał prezydenta wywodzącego się z PZPR. A swoja drogą to może ktoś mi powie, z czego pan Kowalczyk żyje. PiS bez Kowalczyka jest jak PZPN bez Kręciny – krok w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd to nie miejsce na partyjne lubienie się czy nie, tylko na działanie. Czemu w innych miestach już to załapano, a tylko w Lublinie partia jest wazniejsza od działania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
I wreszcie dosadnie powiedzieli wprost, po co chcą być w Radzie miasta - tylko żeby robić zadymy i blokować dobre pomysły prezydenta. Absolutnie nie ma mowy o pracy na rzecz dobra miasta. A przecież radni mają pracować na rzecz rozwoju miasta. Dla przyszłych wyborców jest to doskonały sygnał aby absolutnie na nich nie głosować.
a z czego zyje Tułajew? dieta radnego, rada programowa radia? wciśnięty gdzie się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaj napisał:
Pan Kowalczyk zawsze miał potrzebę robienia dobrze prezydentom. Znakomicie pokazał to w Puławach gdzie wspierał prezydenta wywodzącego się z PZPR. A swoja drogą to może ktoś mi powie, z czego pan Kowalczyk żyje. PiS bez Kowalczyka jest jak PZPN bez Kręciny – krok w dobrym kierunku.
a z czego zyje Tułajew? dieta radnego, rada programowa radia? wciśnięty gdzie się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaj napisał:
Pan Kowalczyk zawsze miał potrzebę robienia dobrze prezydentom. Znakomicie pokazał to w Puławach gdzie wspierał prezydenta wywodzącego się z PZPR. A swoja drogą to może ktoś mi powie, z czego pan Kowalczyk żyje. PiS bez Kowalczyka jest jak PZPN bez Kręciny – krok w dobrym kierunku.
Brakło Ci jaj żeby się podpisać prawdziwym nazwiskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również popieram Pana Kowalczyka to może że jest z PIS to miał by focha strzelić na Pana prezydenta i się do niego nie odzywać przez całą kadencjie chyba nie na tym polega dobro miasta zwłaszcza gdy Pan Żuk doszedł do władzy to widocznym okiem widać że w Lublinie coś się dzieje. I bardzo dobrze że ze sobą współpracują zwsłaszcza że Pan Żuk wydaje się również skrajnym PO. Dwóch ludzi którzy mają pomysły wiedzą jak zarządzac miastem powinno ze sobą współpracować a politycy PiS jak chcą toczyć swoje wojny to na wiejskiej prosimy a nie na Krakowskim bo my w lublinie tego nie chcemy. Ja jestem osobą prawicową ale jak przeczytałem za co chcą usunąć Pana Kowalczyka to chętnie pod ziemie ze wstydu bym się zapadła. Jak dla kogoś ważniejsza jest władza nież dobro miasta to ludzie macie prosty przykład na czym komu zależy. Nie róbcie szopek tylko zajmijcie się naszym miastem. A jak Pan Kowalczyk zostanie usunięty PiS to ja będę kolejnym który poprosi o usunięcie. Zyczę Panu Piotrowi wytrwałości i kontynułowania celów które przed sobą postawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze coś do tego co pisałem wcześniej. Skoro działanie Przewodniczącego Kowalczyka (PiS posiada wice prezydenta [kiedy ostatnio tak było ???] i rządzi miastem w Radzie miasta) jest tak wielce szkodliwe dla Partii PiS to chciałbym wiedzieć co według senatora Czeleja, radnego Tułajewa oraz posła Michałkiewicza w obecnej sytuacji politycznej można było zrobić więcej? Można wierzyć w bajki i jakieś senne marzenia ale jak ktoś stoi twardo na ziemi to przyzna, że to co PiS ma to jest maksimum tego co dało się uzyskać. Ta banda trojga, moim zdaniem, jest zazdrosna o sukces jaki odniósł Kowalczyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowe, zamist bruździć może lepiej wziąć się za jakieś konstruktywne działanie. Kowalczyk chce coś robić, stara się, żeby jakoś współpracować z prezydentem a w podzięce od kolegów dostaje kopniaka. Żenujące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...