Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juz widze starszych ludzi jadacych pod gorke rowerem na Elizowke
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Juz widze starszych ludzi jadacych pod gorke rowerem na Elizowke
Gdybyś się ruszył poza swój grajdoł to zobaczyłbyś,że na świecie starsi ludzie nie są skazani tak jak w Polsce na siedzenie w domu albo kościele. Żyją bardziej intensywnie niż nasi dwudziestolatkowie których nie można oderwać od komputera.
0
Szkoda tylko że na giełdzie nie ma stacji rowerów :-/
0
Nie ma to jak reklama na temat reklamy. Reklamowanie własnej reklamy.
0
To wszystko zasługa dr Ryszarda Nowaka
0
Nie ma to jak reklama na temat reklamy. Reklamowanie własnej reklamy.
0
Oj tam oj tam
0
Dzięki takim ludziom jak dr Nowak rynki hurtowe w Polsce jeszcze funkcjonują.Weżmy np. Bronisze czy Poznański rynek. Zabiegi dr Nowaka w Miniserterstwach i za granicą dają dziś efekty
0
haha ktos napisał ze to zasługa "dr" ryszarda nowaka. w kwesti sprostowania pan nowak w zaden sposób nie byl zaanagazowany w dana akcje gdyż nie pełnil juz roli prezesa na rynku od pazdziernika tamtego roku a wtedy jesdzcze nikt nie mial w planach takiej reklamy rynku.
0
nowak jedyne co zrobil to wstyd jest grubą dwulicowa żmija ktora wykorzystuje innych ludzi teroryzujac ich
0
I tak kupiłem już swój w media expert indianę na promocji, a z miejskich to korzystam ale sporadycznie, bo dobre ale do miasta i po asfalcie.
0
właśnie myślę nad tym indianą marketoweym, ale nie jestem do końca przekonany. NIby dobrej wfirmy hamulce i przerzutki ale mam mieszane uczucia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: