Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lop napisał:
nie wierze że nie umieli pływać i wybrali sie tak daleko za kąpielisko.
ja też w Boga nie wierze... ale kogo to obchodzi.. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna. Najgłupsi giną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oboje mieli 17 lat. Michał bardzo dobrze pływał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czym Wy się zajmujecie? Krzyż chcą nam usunąć sprzed Pałacu.. Wzywam Was do odpowiedzialności społecznej za ten kraj.. Katolicy wszystkich krajów łączcie się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Selekcja naturalna. Najgłupsi giną.
Niestety nie - ty żyjesz, miejmy nadzieję, że już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci nie mogą rządzić dorosłymi. Odwracanie praw natury kończy się zawsze tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba byli już w odpowiednim wieku żeby samemu ocenić czy powinni wypływac czy nie. Podjeli decyzję i jebać to co sie dalej działo hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam tego chłopaka i pływał bardzo dobrze ..nie wiem jak to sie mogło stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie ich obwinieć ! Michał miał 17 lat i jeździł na zawody pływackie więc pływać umiał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lop napisał:
nie wierze że nie umieli pływać i wybrali sie tak daleko za kąpielisko.
a moze to było zamierzone,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy administrator nie widzi tych skandalicznych wpisów. powinny być usunięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję Bronko , że to twój nekrolog zobaczymy jako pierwszy, szkoda tylko że się nie pospieszyłeś i nie zdechłeś zamiast Michała....
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bronko~ Ty w ogolę masz serce... człowiekiem jesteś czy bydlakiem... Nie wróż innym co Tobie by było nie miłe... Znam już wiele osób co umiało pływać i utonęli nie zawsze to świadczy o wypadku... sam z doświadczenia topiłem się już 2 razy... ... cóż można powiedzieć na pewno nie "trudno stało się"... bo nawet nie pasuje... Nie zasłużyli na takie umieranie... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja2 napisał:
Mam nadzieję Bronko , że to twój nekrolog zobaczymy jako pierwszy, szkoda tylko że się nie pospieszyłeś i nie zdechłeś zamiast Michała....
Mam nadzieję, że spotkam go w piekle i będę miał przyjemność obejrzeć jak zdycha jeszcze raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Ludzie czym Wy się zajmujecie? Krzyż chcą nam usunąć sprzed Pałacu.. Wzywam Was do odpowiedzialności społecznej za ten kraj.. Katolicy wszystkich krajów łączcie się !
IDIOTA IDOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBOCZENIEC PSYCHOL
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronko napisał:
I ku*** dobrze, że zdechli! Oby taki los spotkał więcej młodych idiotów! Gińcie ku***!
Kim Ty ku... jesteś, że ich oceniasz??? takie Teksty to do Swoich kolegów, a nie publicznie...z resztą nie bedę zniżać się do Twojego poziomu...idź pobiegaj Sobie to uwolnisz jakieś chore emocje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
Kim Ty ku... jesteś, że ich oceniasz??? takie Teksty to do Swoich kolegów, a nie publicznie...z resztą nie bedę zniżać się do Twojego poziomu...idź pobiegaj Sobie to uwolnisz jakieś chore emocje...
ehhhhh czy wy czytacie co piszecie??sprzeczacie sie bez sensu..nie wazne czyja to wina wazne ze dwoje młodych poszlo do piachu....czy zamierzone czy nie nikt juz sie tego nie dowie...nie nam ich oceniac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...