Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kamil k napisał:
A jednak ktoś ich obserwował i próbował,a później musiał czekać do wieczora na prokuratora.
jakoś dziwnie zbyt dobrze poinformowany jesteś... może to byłeś Ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
jakoś dziwnie zbyt dobrze poinformowany jesteś... może to byłeś Ty ?
Nie,to nie byłem ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
Wersja prawdopodobna,ale to chłopak pierwszy poszedł pod wodę,zaraz po nim niestety dziewczyna. Właśnie zaczyna się pogrzeb,Niech im ziemia lekką będzie.
jednak nie jesteś / nie byłeś dobrze poinformowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usłyszałem o tym tragicznym wypadku w sierpniu. Wstrząsnął mną bo jeżdżę nad Krasne od kilkunastu lat i nie kojarzę aż takiej tragedii:( Przypadkowo znalazłem to forum i kiedy przeczytałem komentarze postanowiłem napisać kilka słów: wiem że najbardziej bezczelni komentujący tego posta nie przeczytają ale za tak chamskie komentarze powinniście przeprosić znajomych tych młodych ludzi-mam tylko nadzieję że rodzice zmarłych tutaj nie zajrzą i nie dowiedzą się nigdy jaki jad w ludziach drzemie...ja rozumiem że wolność słowa ale należy się kierować również kulturą osobistą-chyba że się jej zwyczajnie nie ma i chce tylko sprowokować innych... Mam też pytanie do tych którzy może znają finał tej sprawy-co ustaliła Prokuratura? Byli w końcu jacyś świadkowie? Czy nikt nic nie widział i nigdy nie dowiemy się dlaczego ci młodzi ludzie zginęli? Szokujące jest dla mnie to że ponoć Michał umiał bardzo dobrze pływać a i tak się nie uratował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by ktos ich widzial to by zareagowal , tez tam wtedy bylam kapalam sie i nic nie widzialam. a kiedy ktos zauwazyl ze ich dlugo nie ma dali ogloszenie i wtedy zaczęto ich szukac ..niestety za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...