Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha kontrowersyjnie o dowodach wdzięczności

Utworzony przez eula, 28 lutego 2011 r. o 18:29 Powrót do artykułu
No chyba też będę szukać okazji, żeby przyje...bać temu insektowi. Jak powiada dobry wojak Szwejk, muchy obsrały portret Najjaśniejszego Pana. A teraz dokładnie to samo robią w polskim Sejmie. Obsrywają Najjaśniejszą Rzeczpospolitą. Kto to g... wybrał? (No niestety chyba również i ja, ale już się to nie powtórzy). Paniom muchom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "minister Julia Pitera (PO) zajmująca się walką z korupcją" Julija Pindera - specjalistka od połowu dorsza za 6.90,- Nie róbcie sobie jaj! Albo róbcie - w końcu można się z idiotów pośmiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli posłanka Mucha nie wie gdzie jest wdzięczność,a gdzie się zaczyna łapówka,to jak taka niedouczona dziewczyna może być posłanką.Kto ją wybrał???Ona twierdzi,że ludzie starsi do lekarza chodzą dla rozrywki i pewnie aby nosić łapówki ,czy dowody wdzięczności!!!Wstyd i to chyba koniec pokazywania się i kompromitacji wyborców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zwolenniczką ani przeciwniczką, ale proszę moderatorów forum o usuwanie komentarzy w tonie jak nr 3. Artykuły i komentarze czytają również dzieci, ponadto z tego co pamiętam regulamin mówi coś o obraźliwych i wulgarnych postach.. Ponadto nie mam ochoty czytać takich plugawych zdań, nie jest ważne kogo dotyczą, a jeżeli moderatorzy nie zadbają o poziom dyskusji, to pewnego dnia komentarze zaczną służyć tylko i wyłącznie do opluwania osób, których nie lubimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzona napisał:
nie jestem zwolenniczką ani przeciwniczką, ale proszę moderatorów forum o usuwanie komentarzy w tonie jak nr 3. Artykuły i komentarze czytają również dzieci, ponadto z tego co pamiętam regulamin mówi coś o obraźliwych i wulgarnych postach.. Ponadto nie mam ochoty czytać takich plugawych zdań, nie jest ważne kogo dotyczą, a jeżeli moderatorzy nie zadbają o poziom dyskusji, to pewnego dnia komentarze zaczną służyć tylko i wyłącznie do opluwania osób, których nie lubimy!
CZYM TY ZNOWU MATKA SIE OBRAZASZ? ZAWSZE JESTES TAKA MARUDNA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzona napisał:
nie jestem zwolenniczką ani przeciwniczką, ale proszę moderatorów forum o usuwanie komentarzy w tonie jak nr 3. Artykuły i komentarze czytają również dzieci, ponadto z tego co pamiętam regulamin mówi coś o obraźliwych i wulgarnych postach.. Ponadto nie mam ochoty czytać takich plugawych zdań, nie jest ważne kogo dotyczą, a jeżeli moderatorzy nie zadbają o poziom dyskusji, to pewnego dnia komentarze zaczną służyć tylko i wyłącznie do opluwania osób, których nie lubimy!
to nie czytaj! Przymusu nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA - MUCHA NIE SIADA po prostu ten filmik to strzał w 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Muszka ma rację. Trzymam z Panią! 1 w Lublinie gwarantowana!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na upierdliwych mówiono "Kręci się jak mucha koło gów..a" teraz mówi się "Kręci się jak Mucha wokół Dziennika Wschodniego"! Ludzie są już znudzeni tą nieudolną i niedouczoną osóbką, redaktorki pora zakończyć promowania chwastów zbliża się wiosna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złote myśli naczelnej opiniotwórczej inteliktualistki kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tacy ludzie nami rządzą-łapówki,nepotyzm to dla nich normalka i chleb powszedni róbta co chceta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pani Joanna książkę już ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znudzona muchą napisał:
Złote myśli naczelnej opiniotwórczej inteliktualistki kraju.
deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musze napisał:
i tacy ludzie nami rządzą-łapówki,nepotyzm to dla nich normalka i chleb powszedni róbta co chceta
De b IL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
deb***
Widze ze robisz co mozesz LAPOWKA i G.O.W.N.O z tego,dalas plame.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszka bzykuszka nie znajdzie się w sejmie tak samo jak gąsior pseudo kwiatek do kożucha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...