Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha we władzach PO w województwie lubelskim

Utworzony przez nareszście, 18 listopada 2011 r. o 21:41
brawo brawo brawo Joanna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję nominacji i życzę sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nienagannym francuskim czy angielskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joasiu powiedz Ryżemu że do ludzi należy mieć szacunek a nie tylko ciągnąć z nich kasę podwyższając podatki, likwidując ulgi i podwyższać wiek emerytalny. RYŻY NIECH OPODATKUJE BANKI I SKLEPY WIELKOPOWIERZCHNIOWE (NIECH PRZESTANIE TRZĘŚĆ GACIAMI PRZED ZAGRANICZNYMI ZŁODZIEJAMI) A OD POLAKÓW WONNN KREATU..Y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Minister - mały test ! 1.W jakim Klubie startował po raz pierwszy w Polsce wielokrotny Mistrz Świata na żużlu ? 2.w jakim Klubie wystąpił pierwszy w Polsce czarnoskóry koszykarz ? 3.jaki Klub zdobył XV razy Mistrzostwo Polski w grach zespołowych ? To były piękne lata i mówiła o nas cała Polska ! Te Kluby są z Pani okręgu wyborczego i teraz klepią biedę - czy tak dalej będzie ? Sponsorzy i lobbing - mile widziane !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta droga do prezydentury.Historia się powtarza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój -to kiedy znajdzie czas dla gacha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to jakiś horror. Chyba, że to przyspieszony 1. kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierając naszego wodza od woza proponuje dla policjantów i strażaków więziennych nie 300 a 600 zł podwyżki . Niech nam żyje i umacnia pan premier i jego muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to nie dziwi mnie, że na Lubelszczyźnie wygrywa PiS.Ludzie czy Wy chcecie żeby ministrami byli ludzie z innego kontynentu np Tymiński. Sami frustraci aż strach co będzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Ludzie, to jakiś horror. Chyba, że to przyspieszony 1. kwietnia.
Czym się różni młoda wykształcona Mucha od jakiegoś starego ramola=może brakiem układów?,a co te kręciny i inne okręciny.Może będzie dobrze,a przynajmniej trochę ładniej dla oka jak patrzyło się na tego co kupił pół Florydy i z tego się nie rozliczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Jak czytam te komentarze to nie dziwi mnie, że na Lubelszczyźnie wygrywa PiS.Ludzie czy Wy chcecie żeby ministrami byli ludzie z innego kontynentu np Tymiński. Sami frustraci aż strach co będzie dalej.
Takich jak Tymiński w tym rządzie nie brakuje.Czy wiesz np.taki Sikorski-nazwisko ładne ale co po za tym ??? A wielu innych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi? Po co piszecie o tej miernocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy jakim rodzicu zostały dzieci po rozwodzie pani minister/poseł Muchy, ogłoszonym dopiero po wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Congratulation !!! Joanna. p....... a karawana jedzie dalej;-))) Lublin jest dumny, praca praca to Twoja recepta na sukces... wspieramy mocno, go and win ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etyk napisał:
Przy jakim rodzicu zostały dzieci po rozwodzie pani minister/poseł Muchy, ogłoszonym dopiero po wyborach?
Wylądowały w bidulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha ma tyle wspólnego z lubelskim co ta Lena Bobińska czy jak jej tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Jak czytam te komentarze to nie dziwi mnie, że na Lubelszczyźnie wygrywa PiS.Ludzie czy Wy chcecie żeby ministrami byli ludzie z innego kontynentu np Tymiński. Sami frustraci aż strach co będzie dalej.
Karolu powiedz gdzie ta lubelszczyzna jest,nie krępuj się tak Cię proszę, no pokaż mapę i nie wstydź się i nie udawaj skromnego,no i wreszcie podziel się wiedzą sympatyczny kolego,a jak mnie poduczysz pójdziemy na jednego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1321653860' post='560091'] Krakają wszędzie wrony,że Pan poseł Stasio Żmijanek jest nie douczony.Kocha wszystkich nawet muchy nie zabije,bo wie,że takie muchy co kąsają ludzkich reguł nie przestrzegają.
Ostatnio edytowany 20 listopada 2011 r. o 05:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre, przecież ona na niczym się nie zna Studiowałem ekonomię na kulu, miałem z nią zajęcia więc wiem co mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...