Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha zajmie się tożsamością płciową

Utworzony przez ixi, 20 lutego 2015 o 09:06 Powrót do artykułu
wiedziałem, że jest zdolna niesłychanie ale, że zna sie na modelingu, sporcie, medycynie, biologii...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowa przewodnicząca w ciągu miesiąca chce przekazać dokument sejmowej Komisji Zdrowia Jak już ustalicie kto kim może być i od kiedy. Proponuję następną grupą się zająć, zwierzątkami , owadami , gadami, bo tam tez nie wiedzą kto kim jest , i bardzo to wpływa na florę i fałnę.            Gady z Wiejskiej   proponuję w pierwszej kolejności , bo   zżerają nasz kraj.
0
Jak przystało na ekonomistkę... ludzi czy nie mozna tej Pani dać gdzieś gdzie wykorzysta się jej wiedzę??? Wszędzie ma zastosowanie wyłącznie klucz partyjny... nawet tam czy ktoś ma problem z określeniem czy jest dziewczyneczka czy chłopczykiem... Partia POradzi sobie ze wszystkim... coś strasznego...
0
https://www.youtube.com/watch?v=8OpSNwXzelQ Johann Mucha znaczy?
0
starsi ludzie z nudów włóczą się PO przychodniach a ja wiem wszystko najlepiej
0
pracodawcy przyjmując do pracy wymagają doświadczenia na stanowisku min 2 lata  a politycy  są wszechstronni - raz sport  raz lekarz  raz jeszcze inny zawód- i po co kończyć studia? Zenada
0
można jeszcze w lutym na stadionie (bo nie ma żadnej imprezy do maja) woltyżerka, żonglerka, klowni i połączyć to z taką akcją społeczną popierającą tą ustawę, Ania Grodzka może być gwiazdą takiej imprezy i wesprzeć swym silnym ramieniem te postępowe idee prowadzące nas ku świetlanej przyszłości w modernizacji i nowoczesności
0
Jak przystało na ekonomistkę... ludzi czy nie mozna tej Pani dać gdzieś gdzie wykorzysta się jej wiedzę??? Wszędzie ma zastosowanie wyłącznie klucz partyjny... nawet tam czy ktoś ma problem z określeniem czy jest dziewczyneczka czy chłopczykiem... Partia POradzi sobie ze wszystkim... coś strasznego...
  w Zamościu jest taki zabytkowy kiosk mogłaby tam sprzedawać cukierki, jako ministra sportu służyła za maskotkę Euro2012 i to wszystko, resztę załatwiali kolesie na jakichś horrendalnych kontraktach
0
Nie wiadomo czy do bzykania potrzebny jest Much czy Mucha
0
Nasza władza państwowa to już patplogia !
0
Najwyższy czas na wojnę.
0
Ta pierdolnieta korwa co męża zostawiła i ministeą sie nazwała ......
0
Podziękujcie tej Pani, że głosowała przeciwko ustawy dot. podniesienia kwoty wolnej od podatku. Tępy lud i tak ją wybierze w kolejnych wyborach.
0
wojna blisko.Jak już się ludziom zaczyna w główkach fermentować i burzyć odwieczne prawa ludzkie to znak że niedługo pojawi się człowiek podobny hitlerowi i zacznie zmieniać ład na ziemi. Unia zajmuje się prostowaniem bananów i przekształcaniem slimaków w ryby a marchewki w owoce to następstwem tego jest mieszanie w majtkach, modyfikowanie genetyczne i tylko patrzeć jak wprowadzą obowiązek rodzenia dzieci przez chłopów. Czas umierać.
0
W tym wieku to już za późno, bo przekwitanie na karku.
0
chyba swoją tożsamościa.
0
No to ma  przechlapane, kto na nią zagłosuje???  Niech się przeniesie do partii zielonych, tam  może   jeszcze jakąś szansę ma.
0
Poddam się takiemu badaniu, że mucha nie siada.
0
Poddam się takiemu badaniu, że mucha nie siada.
Ja tam wolę aby mnie ogórek zbadała.
0
Słuszną linię ma nasza partia :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: