Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jutro sekcja zwłok noworodka

Utworzony przez Gość, 30 stycznia 2008 r. o 19:58 Powrót do artykułu
...martwy noworodek..młoda kobieta będzie odpowiadać przed sądem..szkoda,że wcześniej nikt jej nie pytał czy chce urodzić dziecko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...martwy noworodek..młoda kobieta będzie odpowiadać przed sądem..szkoda,że wcześniej nikt jej nie pytał czy chce urodzić dziecko..
Tak, bedna kobieta, wiatr ja zapylil a potem musiala dzieckow zabic/wypier... przez okno zwloki (do wyboru). I o nic ja nikt nie zapytal. Biedna kobite, tez nikt nie zapytal czy nie moze oddac dziecka ktorego nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja troche nie czaje... Pewne grupy walczą o zalegalizowanie aborcji. A czyM sie różni aborcja od zabicia noworodka??? Jak baba pozabijała dzieci i "zakisiła" ich w kapuście, to ścigało sie ją i sądziło jak za zabójczynie. A czym się różni płód od noworodka??? - odpowiedź - TYLKO WIEKIEM. PłÓD (W NORMALNYCH WARUNKACH, JEśLI NIE ZOSTANIE ZABITY) STANIE SIę NOWORODKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...