Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 od kuchni: Jakie zachcianki mają gwiazdy?

Utworzony przez floyd, 30 kwietnia 2011 r. o 23:31
piwonalia jak co roku. syf kiła i mogiła dla tych z Janowa, Krasnegostawu, Chełma i tym podobnych pipidówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł wydał mi się interesujący! W pierwszych zdaniach dowiedziałem się czego chcą artyści, potem czytałem z nadzieją, że jeszcze coś będzie...niestety, pierwsze zdania zostały powtórzone na koncu...super artykuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
floyd napisał:
piwonalia jak co roku. syf kiła i mogiła dla tych z Janowa, Krasnegostawu, Chełma i tym podobnych pipidówek.
. . . mówiąc krótko dla tych, którzy potrafią się bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co biedaczku, nie masz kumpli z ktorymi moglbys gdzies wyjsc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
floyd napisał:
piwonalia jak co roku. syf kiła i mogiła dla tych z Janowa, Krasnegostawu, Chełma i tym podobnych pipidówek.
co biedaczku, nie masz kumpli z ktorymi moglbys gdzies wyjsc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwonalia - oczywiście, że tak to można nazwać Z kulturą nie ma to nic wspólnego, z brudem chamstwem, pijaństwem, wulgaryzmem jak najbardziej ...\ Dziwne, że władze pomagają kreować taką kulturę studencką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jednego interesującego artysty :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...