Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011: Po negocjacjach impreza jednak za Politechniką

Utworzony przez Ania Altruistka, 11 maja 2011 r. o 18:07
ale bedą zaj**** piachonalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie się można załatwić i zakopać gówienko ha ha będzie jedna wielka kuweta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym wolał, żeby takich juwenaliów nie było, ale żeby dali za to wpis z wybranego przedmiotu np 3 za free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zamiast na Felinie przedłużyć tam gdzie są Kozienalia - to jest bez wahania najlepsza lokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pffff kiepski dojazd ?? z politechniki jest 14 która jedzie prawie pod same akademiki na felinie, nie daleko jest pętla na majdanku gdzie zakrecają autobusy (na felinie) i trolejbusy które jezdza z celago miasta ! po drugie na feliniade na pewno przyjedziesz, na felnie nie skarża się mieszkańcy i jest dużo dużo wolnego miejsca! a na piachu i blocie nie wroze wam imprezy! i cooo scena podparta kibelkami ?? świetny pomysl gratuluje rozwiązania, bardzo techniczne i ekonomiczne i praktyczne jak na wasza uczelnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba wam sie lokalizacja na felinie,a pewnie pierwsi przybedziecie (na ten obcy teren). Hmm rzeczywiscie bardzo zly dojazd..trzeba dojsc na nadbystrzycka i wsiasc do autobusu nr 14;] Na tych obrzezach bawi sie co roku najwiecej ludzi,i jakos nikomu nie przeszkadza lokalizacja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, nie podoba mi się Felin, ale bynajmniej nie z tego powodu że to Felin, i sam w sobie jest be, tfu i wogóle jak tu już niektorzy powyżej się burzą, ale dlatego, że prostym i oczywistym jest że lepiej mieć juwenalia pod nosem i nigdzie nie łazić, wychodzę z akademika , minuta jestem, minuta wracam. Równie dobrze nie spodobałby mi się pomysł organizacji na UMCS, chociaż to już było by lepiej. Tak więc bez napinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło politechniki NIE ! w tamtym roku właśnie tam ktoś rozpylił gaz pieprzowy i żadnej ochrony. opieki medycznej .ZERO ORGANIZACJI .Wstyd Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu.... Wrzaski, przekleństwa i sikanie gdzie popadnie kwiatu polskiej inteligencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym gazem potwierdzam bo akurat przechodziłem i dostałem, niemiłe uczycie. To było tuz po koncercie jak sie ludzie zaczeli rozchozdzic i jakiegos kolesia bili, dziewczyna piszczała, przyjechało chyba ze trzy lub cztery suki, wysiedli policjanci i w ten caly tłum gaz wpusciła. Masakra :/ Na feliniadie w tamtym roku tez burdel był. I jakis deb*** rzucił butelką po piwie w przejezdzajacy radiowóz i sie zaczeła akcja. Szkoda gadac. Ochrony za mało jak na taki wielki tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...