Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011w Lublinie. Studenci: Niech Ira wystapi!

Utworzony przez mhm, 12 kwietnia 2011 o 13:59
Pamietam do dzis koncert, ktory odbyl sie na miasteczku akademickim pare lat temu, Dżem&Ira. Wspanialy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kiedy są te Juvenalia?
0
miki napisał:
kiedy są te Juvenalia?
W niedzielę były
0
komercyjne chałturzenie, podobnie jak t.love, nie wystarczy wam katowanie ich kawałkami w radiu, ręce opadają ile chetnych by płynąć wartkim nurtem szamba komercji - zaproście jeszcze demono, lady punk, kombi i wilki. smutne.
0
Pamiętam ten koncert, był świetny. To była chyba w 2007 r.?
0
29 maja 2011 na Stadionie Sportowym w Bychawie gwiazdą będzie Zespół IRA
0
Ja chce Mandaryne !!!!!!!!!!!!!!!
0
Ciekawe czy to tak naprawdę zasługa studentów. Myślę, że gdyby naprawdę się zebrali i zrobili wielką akcję (nie tylko na Facebooku) to udałoby się "załatwić" jakąś prawdziwą gwiazdę.
0
Mati napisał:
Ciekawe czy to tak naprawdę zasługa studentów. Myślę, że gdyby naprawdę się zebrali i zrobili wielką akcję (nie tylko na Facebooku) to udałoby się "załatwić" jakąś prawdziwą gwiazdę.
Warto o tym pomyslec za rok. Sluchacz - tak, to byl prawdopodobnie 2007 rok. Jeden z bardziej udanych koncertow na przestrzeni lat. Polaczenie Heya i Kultu na polibudzie rowniez milo wspominam.
0
o ATB też się s(ta)rali. i co wyszło. zróbcie liste tego co chcecie widzieć co roku to moze organizatorzy się w końcu dogadają i będą miedzy sobą wymieniać. Może tak warto spróbować, w końcu Dni Kultury Studenckiej to w Lublinie miesiąc koncertów więc może warto
0
FM napisał:
29 maja 2011 na Stadionie Sportowym w Bychawie gwiazdą będzie Zespół IRA
Thx za info. Z pewnością będę jak zawsze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: